Ilgalaikio gelinio nagų lakavimo technologija daugeliui moterų, kurioms tradicinis nagų lakas jau po poros dienų pradeda trupėti, tapo tikru išsigelbėjimu. Gelinis nagų lakas puikiai išsilaiko iki dviejų – trijų savaičių, o kartais ir dar ilgiau, nereikia laukti kol jis išdžius, juo lengva dailiai padengti nagus, todėl nieko nuostabaus, kad vis daugiau moterų ir merginų geliu lakuoja nagus ir namuose. Kaip teisingai geliu nulakuoti nagus namų sąlygomis, kad jie ilgai džiugintų, pataria profesionalių grožio priemonių elektroninės parduotuvės Groziobaze.lt specialistai.

 

Prieš pradedant lakuoti nagus geliniu nagų laku, atlikite manikiūrą: pamirkykite rankas šiltame vandenyje, kad nagų odelės suminkštėtų ir jas būtų galima lengviau pašalinti, po to sulyginkite nagų ilgį bei pakoreguokite formą. Jei neturite laiko mirkyti rankas, visada galima rinktis ir sausą manikiūrą. Tam prireiks specialaus odeles minkštinančio gelio, kuriuo patepus odeles jos greitai suminkštėja ir jas galima pašalinti.

 

Jei niekada nekarpėte nagų odelių, geriau to ir nepradėkite daryti, jas geriau atsargiai ir kruopščiai atstumkite specialia medine mentele, kuri nežaloja nago. O štai, jei nagų odeles karpote ir pirmą kartą tai darote namuose, pasirūpinkite kokybiškomis žnyplutėmis. Tinklinėse grožio priemonių parduotuvėse paprastai parduodami ne itin gerai išgaląsti manikiūro įrankiai, todėl jie nagų odelių nenukerpa, o nuplėšia. Tad po tokio manikiūro ilgai nesinorės pasižiūrėti į savo rankas. Manikiūrui ir geliniam lakavimui skirtas priemones pirkite tik specializuotose profesionalams skirtose parduotuvėse.     

 

Atlikus manikiūrą, galima pradėti gelinį lakavimą.

  1. Pašiauškite nago plokštelę.

Švelnia dilde pašiauškite nago plokštelę, kad gelinis nagų lakas tvirčiau priliptų. Dilde švelniai kelis kartus perbraukite nagą, jo tikrai nereikia brūžinti, nes galite pažeisti nago plokštelę, todėl vėliau nagai gali ataugti silpnesni, pradėti skilinėti ar sluoksniuotis. Labai svarbu, kad pašiauštumėte nagą sunkiau pasiekiamose vietose, pavyzdžiui, kampučiuose prie odelių. Nago pašiaušimui profesionalai rekomenduoja 180 šiurkštumo dildę arba blokelį.

  1. Nuriebalinkite nagą ir paruoškite lakavimui.

Pašiaušus nago plokštelę, šepetėliu atidžiai nuvalykite dulkeles, nuriebalinkite nagą specialiu nuriebalinimo skysčiu (angl. Prep) ir nago galiuką padenkite nehidratuojančia bei sukibimą pagerinančia priemone – gruntu nagams (angl. Primer). Žinoma, jei norisi, kad gelinis manikiūras dar ilgiau išsilaikytų, gruntu nagams galima dengti ir visą nago plokštelę, tačiau reiktų atminti, kad vėliau bus sudėtingiau pašalinti nagų laką. 

Specialistai nepataria nago nuriebalimui naudoti paprastų vatos diskelių, kadangi ant nago gali pasilikti smulkių dulkelių ar nedidelių plaušelių, kurie gali sugadinti manikiūrą. Geriau rinktis specialius celiuliozės lapelius, kurie nepalieka net ir plika akimi nepastebimu dulkelių. 

  1. Padenkite nagus gelinio nagų lako pagrindu ir lakuokite.

Padenkite nagus gelinio nagų lako pagrindu (angl. Base Top), kuris puikiai išlygina visus nago nelygumus bei kitus defektus. Pagrindu padengtus nagus įkiškite į UV arba LED lempą. Jei naudojate 36W UV lempą, nagus palaikykite 2 minutes, o LED lempoje – 30 sekundžių. Ištraukus nagus iš lempos, geliui skirtu teptuku nubraukite pagrindo  sluoksnio perteklių. Tiesa, šiuo metu rinkoje galima rasti gelinių nagų lakų, kuriems nereikia naudoti nagų lako pagrindo, juos pakanka tik nuriebalinti ir padengti gruntu nagams. Taigi, kai nagai paruošti galite juos pradėti lakuoti savo pasirinkta spalva.

 

Padenkite nagus geliniu laku ir vėl kiškite į UV arba LED lempą. Jei gelinis nagų lakas turi daug pigmento, atminkite, kad tokiu atveju specialistai rekomenduoja nagus UV lempoje palaikyti 3-4 minutes. Po to tepkite antrą gelinio nagų lako sluoksnį ir kartokite procedūrą. Nėra griežtų taisyklių keliais lako sluoksniais padengti nagus. Jei nagus nulakavus dviem sluoksniais, spalva vis dar neatrodo taip, kaip norite, galite drąsiai tepti ir trečią sluoksnį. Vertėtų atminti, kad tamsių spalvų lakai labiau matosi, kai jūsų nagas atauginėja, todėl juos tenka dažniau perlakuoti. 

 

Norinčioms, kad gelinis nagų lakas dar ilgiau laikytųsi, specialistai rekomenduoja naudoti viršutinį gelinio nagų lako sluoksnį  (angl. Top coat): padenkite nagus viršutiniu nagų lako sluoksniu ir palaikykite UV lempoje kelias minutes, LED lempoje pakanka ir 30 sekundžių, kad gelis tobulai nudžiūtų. Pagal pageidavimus galima rinktis nelipnų arba lipnų viršutinį gelinio nagų lako sluoksnį. Atminkite, kad pastarasis turi būti dar kartą nuriebalintas.

  1. Palepinkite nagų odeles.

Patepkite nagų odeles maitinančiu ar drėkinančiu aliejumi.

 

Štai ir viskas! Galite džiaugtis tvarkingais ir gražiais nagais. 

 

Dėmesio! Kai kurios moterys skundžiasi, kad po ilgalaikio gelinio nagų lakavimo nagai susilpnėja, pradeda skilinėti ar lūžinėti, paprastai taip nutinka dėl to, kad gelinis nagų lakas buvo netinkamai nuimtas. Nuauginėjant nagams ar geliniui nagų lakui praradus spindesį, negalima nagų lako lupinėti, po juo kišti pinceto ar žirklučių, nes galite pažeisti nago plokštelę. Ir grožio salone, ir namuose ilgalaikio gelinio lako nuėmimo eiga nesiskiria.

 

Visų pirma, dilde švelniai pašalinkite nagų lako blizgesį, tačiau nepersistenkite, kad nenudildytumėte daugiu nei reikia.  Po to vatos padelį arba celiuliozės lapelį suvilgykite nagų lako valikliu, kurio sudėtyje yra acetono, arba specialiu gelinio nagų lako nuėmimo skysčiu. Kiekvieną nagą apvyniokite vatos padeliu, o ant viršaus uždėkite paprasčiausią aliuminio foliją, kurią reiktų palaikyti apie 10 min. Tiesa, jei gelinio nagų lako spalva labai intensyvi, gali prireikti ir 15-20 min. Po to viską nuimkite ir medine mentele pašalinkite gelinio nagų lako likučius. Toks gelinio nagų lako nuėmimas nepažeis nagų, todėl galėsite džiaugtis ne tik gražiais, bet ir sveikais nagais.

 

Sėkmės!

 

Žemiau nuoroda į mūsų parduodamus ilgailaikius lakus :

 

Gelinis lakas

 

Jeigu turite klausimų rašykite arba skambinkite: [email protected] +37060252672