Kategorijos
Krepšelis

Įrankiai manikiūrui

Netinkami ar pasenę manikiūro įrankiai žaloja nagus ir jų odeles, todėl ilgainiui jos tampa kietos, o nagų plokštelė gali pradėti banguotis. Saugokite ir puoselėkite savo nagus, naudodamos tik kokybiškus ir patikimus manikiūro įrankius.  Pas mus galite įsigyti profesionalių visažistų pamėgtus įrankius manikiūrui, kurie palengvins kasdienę nagų priežiūrą ir tausos jūsų nagus. Gražūs ir tvarkingi nagai – kiekvienos moters pasididžiavimas!

Metalinis kirtiklis - šablonas prancūziškam manikiūrui
-17 %
​Šio šablono dėka jums nereikia popierinių formų, kad sukurtumėte tobulą prancūzišką manikiūrą. Pagamintas iš aukštos kokybės metalo. Šablonas yra daugkartinio naudojimo. Lengva valyti.  Šablonas padeda sukurti puikią formą. Tinka tiek profesionalams, tiek asmeniniam naudojimui. Matmenys:..
1.99€ 2.39€
Be PVM:1.99€
Medinis odelių atstūmėjas Medinis odelių atstūmėjas
Populiaru
Skirtas lengvai ir švelniai atstumti nagų odeles. Puikiai pašalinsite nešvarumus ar gelio likučius. Parduodame vienetais Perkant 100 vienetų ( visa pakuotė ) kaina 0,04 eur už vienetą, kaina pritaikoma automatiškai...
0.05€
Be PVM:0.05€
Įrankis skirtas manikiūrui ar pedikiūrui, puikiai šalina negyvą odelę aplink nagą. Patogi siaura rankena  Pagamintas iš plastiko Šakutė pagaminta iš plieno, atspari korozijai, ilgaamžis...
0.39€
Be PVM:0.39€
Nagų taškavimo įrankis manikiūrui
Populiaru
 Dviejų galų, skirtingo dydžio taškuoklis. Skirtas nagų dailei...
0.89€
Be PVM:0.89€
Pincetas dirbtinio nago formavimui Pincetas dirbtinio nago formavimui
-17 %
Kosmetologinis tvirtas pincetas skirtas nago arkos formavimui , pagamintas iš nerūdijančio plieno. Pinceto ilgis: 12 cm..
2.49€ 2.99€
Be PVM:2.49€
Šepetukas manikiūriui mažas
Populiaru
Šis nedidelis šepetėlis skirtas valyti nagams. Puikiai tinka manikiūro ir pedikiūro darbams. Neslidi rankenėlė darbo metu neišslys iš rankų. Galimi dydžiai: 8 cm​5 cm..
0.59€
Be PVM:0.59€
Pincetas matinis tiesus Pincetas matinis tiesus
-13 %
Kosmetologinis pincetas tiesiu smailiu galiuku, pagamintas iš nerūdijančio plieno. Padengtas juoda neslidžia danga, neišslys darbo metu iš rankų. Pincetų ilgiai: Pincetas numeris 2 ilgis 109mm ​Pincetas numeris 3 ilgis 110mm ​Pincetas numeris 4 ilgis 122mm ..
1.99€ 2.29€
Be PVM:1.99€
Tiesios kosmetinės žirklutės
-33 %
Profesionalios kosmetinės žirklutės pagamintos iš chirurginio plieno. Labai patogios, puikiai priglunda prie rankų. Galima sterilizuoti sterilizavimo aparatuose. Žirklutės kokybiškos, tvirtos ir aštrios. Žirklutes galite pasirinkti tiesiais arba lenktais ašmenimis Ašmenų ilgis: 27&..
1.99€ 2.99€
Be PVM:1.99€
Profesionalios kosmetinės žirklutės pagamintos iš chirurginio plieno. Su plieno spyruokle, ir trumpais aštriais ašmenimis galėsite greitai dirbti. Žirklutės kokybiškos, tvirtos ir aštrios. Galima sterilizuoti sterilizavimo aparatuose.  Žirklutės tiesių ašmenų Ašmenų ilgis: 15 mm Žir..
11.99€
Be PVM:11.99€
Profesionalios žirklutės skirtos nagų odelėms kirpti, pagamintos iš chirurginio plieno. Puikus ir ilgaamžis įrankis kuriuo patogiai nukirpsite kutikulą, odeles augančias prie nago. Rekomenduojama naudoti odelėms kirpti Ašmenų ilgis: 25mm Žirklučių ilgis: 9,5 cm ​Šio modelio žirklutės ..
9.49€
Be PVM:9.49€
Profesionalios žirklutės skirtos nagams kirpti, pagamintos iš chirurginio plieno. Puikus ir ilgaamžis įrankis kuriuo patogiai prieisite net ir prie sunkiai prieinamų nagų kraštų.Rekomenduojama naudoti nagamsAšmenų ilgis: 25mmŽirklučių ilgis: 9,5 cmŠio modelio žirklutės galite rinktis lenktais arba t..
8.49€
Be PVM:8.49€
Labai tvirtos profesionalios žirklės nagams kirpti, pagamintos iš chirurginio plieno. Puikus ir ilgaamžis įrankis kuriuo patogiai kirpsite nagus. Žirklutės trumpais ašmenimis Rekomenduojama naudoti nagams Ašmenų ilgis: 15 mm Žirklučių ilgis: 10,5 cm ​Šio modelio žirklutės galite rin..
9.49€
Be PVM:9.49€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 60 (5 puslapių)