Kategorijos
Krepšelis

Teptukai nagų dailei

Atrodo, kad nagų dailės populiarumas niekada neišblės - juk tai ypatingas būdas papuošti nagus originaliais ir vienetiniais piešiniais. O, kad jums pavyktų įgyvendinti visus sumanymus, mes siūlome platų itin kokybiškų ir profesionalių nagų dailės teptukų asortimentą. Nagų dailės teptukų plaukeliai nesišakoja, neslenka ir lygiai padengia nago paviršių norima lako salva. Įvairios teptukų antgalių formos leidžia sukurti įvairaus dydžio ir formų piešinius, todėl, net jei nesate įgudusi nagų dailininkė, šie teptukai gerokai palengvins kūrybinį procesą. 

Silikoniniai teptukai nagams 3 vnt.
-53 %
Aukštos kokybės silikoniniai šepetėliai specialiai sukurti darbui su gelio technologija. Dirbant su šiais šepetėliais lengviau pasieksite puikių rezultatų. Šepetėlių ilgis 17,5 cm kiekvienas Šepetėliai turi skirtingus galiukus: Plokščias Apvalus Apvalus smailas..
1.99€ 4.19€
Be PVM:1.99€
Teptukų komplektas nagų dailei 7 vnt.
-29 %
Šį teptukų komplektą galite naudoti nagų dailei, gelinių nagų dekoravimui, piešimui svalvotu akrilu ir geliu. Ergonomiškos teptukų rankenėlės leidžia tvirtai laikyti šepetėlį ir tiksliai atlikti darbą.Teptukai turi apsauginius dangtelius, tad jų šereliai išliks nepažeisti.Komplektą sudaro 7 t..
3.49€ 4.89€
Be PVM:3.49€
Teptukų komplektas nagų dailei 4 vnt.
-20 %
Šį teptukų komplektą galite naudoti nagų dailei, gelinių nagų dekoravimui, piešimui svalvotu akrilu ir geliu. Ergonomiškos teptukų rankenėlės leidžia tvirtai laikyti šepetėlį ir tiksliai atlikti darbą. Teptukai turi apsauginius dangtelius, tad jų šereliai išliks nepažeisti. Komplekte rasite..
2.39€ 2.99€
Be PVM:2.39€
Šių siaurų teptukų komplektas skirtas naudoti kuriant nagų dizainą. Teptukai turi apsauginius dangtelius, tad jų šereliai išliks nepažeisti. Komplekte rasite: 3 teptukus..
2.99€
Be PVM:2.99€
Nagų dekoravimo teptukas Nagų dekoravimo teptukas
Populiaru -40 %
Šiais teptukais nesunkiai nupiešite ivairius piešinius ir ilgas linijas ant nago. Plonas šepetėlis puikiai klausys Jūsų rankos judesių. Komplekte vienas teptukas. Pasirinkti galite iš 6 variantų esančių žemiau: 01 - trumpas teptukas 02 - trumpas teptukas 03 - ..
0.89€ 1.49€
Be PVM:0.89€
Stovelis šepetėliams ir teptukams Stovelis šepetėliams ir teptukams
-40 %
Stilingas sovelis padėti šepetėliams ir teptukams. Patogu paimti, šepetėlių ir teptukų šereliai nesiliečia prie stalo. Stovelis pagamintas iš plastiko ir padengtas chromu. Teptukai pavaizduoti nuotraukoje į komplektą neįeina...
2.99€ 4.99€
Be PVM:2.99€
Silikoninis dvipusis teptukas su cirkonio rankenėle Silikoninis dvipusis teptukas su cirkonio rankenėle
-17 %
Silikoninis dvipusis teptukas su cirkonio rankenėle, skirtingi antgaliai teptuko galuose, kurio rankenėlę puošia cirkonio kristalai. Galite pasirinkti Jums tinkamą formą iš galimų pasirinkimų:..
4.99€ 5.99€
Be PVM:4.99€
Platus teptukas ir taškuoklis viename turintis dailia rankeną kurios viduje rožinės spalvos cirkonio kristalai. Galite rinktis baltą arba rožinį..
4.99€
Be PVM:4.99€
Siauras teptukas ir taškuoklis su cirkoniu rankenėlėje Siauras teptukas ir taškuoklis su cirkoniu rankenėlėje
-20 %
Siauras teptukas ir taškuoklis viename turintis dailia rankeną kurios viduje cirkonio kristalai. Šepetėlio šereliai yra 100% natūralus ir gaunami iš raudonųjų kiaunelių Spalvą ir teptuko dydį galite pasirinkti iš galimų variantų. Teptuko ilgis: 15,5cm Galimi variantai: Nr. 0 (10m..
3.99€ 4.99€
Be PVM:3.99€
Įvairių teptukų komplektas 15 vienetų Įvairių teptukų komplektas 15 vienetų
-33 %
Komplektas skirtas nagų dailei, geliui  ar kitoms procedūroms.  Komplektą sudaro 15 vienetų juodomis rankenomis teptukų...
4.99€ 7.49€
Be PVM:4.99€
Teptukas medine rankena skirtas prancūziškam manikiūrui atlikti...
2.99€
Be PVM:2.99€
Pieštukas skirtas paimti smulkius elementus nagų dizainui tokius kaip svarovskio kristalai ar kitos smulkios nagų puošybos elementus. Pieštukas susideda iš vaško širdelės ir keleto sluoksnio popieriaus. Prieš naudojant pieštuką padroškite jį drožtuku arba smailiu peiliu. Pieštuko ilgis: 21,..
1.99€
Be PVM:1.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 28 (3 puslapių)