Kategorijos
Krepšelis

Pagalbinės priemonės

Nesvarbu, ar jūs profesionali visažistė, ar nagus mėgstate tvarkytis namuose pati, tačiau visada gali prireikti ir beplaušių manikiūro servetėlių, ir šepetėlio nagų dulkėms nuvalyti ir kitų priemonių, be kurių atlikti kokybišką manikiūrą ar nagų priauginimą yra išties sudėtinga. Pas mus rasite viską, ko reikia  jūsų idealiam manikiūrui ar pedikiūrui. Savo klientėms siūlome platų aukštos kokybės ir profesionalių rankų bei pėdų priežiūros priemonių asortimentą, kuris nenuvils net ir išrankiausios klientės. Džiaugtis nepriekaištingais nagais dabar taps dar paprasčiau!

Vaško procedūroms skirtos frotinės pirštinės, pagamintos iš aukštos kokybės medžiagos. padeda išlaikyti šilumą ir skatina veikliųjų medžiagų įsisavinimą. Galimas pasirinkimas: Pėdoms Rankų plaštakoms ​Komplekte viena pora pirštinių..
4.99€
Be PVM:4.99€
Plastikinis dozatorius su pompa įvairių spalvų Plastikinis dozatorius su pompa įvairių spalvų
Populiaru
Plastikinis buteliukas su dozatoriumi. Puikiai tinka laikyti įvairiems skysčiams naudojamies manikiūro ir pedikiūro procedūroms atlikti, pvz. acetonas, nagų nuėmimo skysčiai... Buteliukas turi dozatorių Buteliuko talpa 170 ml. Buteliukas plastikinis  ..
1.39€
Be PVM:1.39€
Stiklinis indelis akrilo skysčiui
Populiaru
Mažas indelis skirtas skysčių maišymui. Indelio matmenys: 33 x 32 mm..
0.49€
Be PVM:0.49€
Metalinis kirtiklis - šablonas prancūziškam manikiūrui
-17 %
​Šio šablono dėka jums nereikia popierinių formų, kad sukurtumėte tobulą prancūzišką manikiūrą. Pagamintas iš aukštos kokybės metalo. Šablonas yra daugkartinio naudojimo. Lengva valyti.  Šablonas padeda sukurti puikią formą. Tinka tiek profesionalams, tiek asmeniniam naudojimui. Matmenys:..
1.99€ 2.39€
Be PVM:1.99€
Plastikinis indelis skirtas atmirkinti gelinius ar akrilinius nagus, kad juos būtų galima lengviau pašalinti. Indelis turi 5 atskiras ertmes pirštams, tai padeda sumažinti skysčio išeigą.  Indelis pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, atsparus įvairioms cheminėms medžiagoms. Indelio mat..
0.99€
Be PVM:0.99€
Mentelė pagaminta iš nerūdijančio plieno, tinka geliui maišyti ar barsyti smulkius pudras ir blizgučius ant nagų, taip pat puikiai tinka dirbti su poly gelio sistema...
1.19€
Be PVM:1.19€
Porankis manikiūrui. Su šiuo porankių Jūsų kliento rankos bus šiek tiek aukščiau todėl galėsite dirbti patogiau. Lengvai valosi Įvairių spalvų..
5.19€
Be PVM:5.19€
Šablonai nagams raudoni
Populiaru
Raudonos spalvos šablonai su gėlių kontūrais yra skirti priauginti nagams naudojant gelio ar akrilo technologijas.  Šablonų rulone yra 500 vienetų, bet užsakyti galite tik Jums patogų kieki, net ir vieną vienetą. Kuo didesnį kiekį šablonų užsakysite tuo geresne kainą galėsime Jums ..
0.04€
Be PVM:0.04€
Šablonai nagams RA Šablonai nagams RA
Populiaru
Šablonai nagams yra skirti priauginti nagams naudojant gelio ar akrilo technologijas.  Šablonų rulone yra 500 vienetų, bet užsakyti galite tik Jums patogų kieki, net ir vieną vienetą. Kuo didesnį kiekį šablonų užsakysite tuo geresne kainą galėsime Jums pasiūlyti. Kaina perkant 1-99 v..
0.04€
Be PVM:0.04€
Šablonai nagų prailginimui Classic
Populiaru
Šablonai nagams yra skirti priauginti nagams naudojant gelio ar akrilo technologijas.  Šablonų rulone yra 500 vienetų, bet užsakyti galite tik Jums patogų kieki, net ir vieną vienetą. Kuo didesnį kiekį šablonų užsakysite tuo geresne kainą galėsime Jums pasiūlyti. Kaina perkant 1-99 v..
0.06€
Be PVM:0.06€
Plastikinis stovelis nagų šablonams
-13 %
Stovelis nagų šablonams palengvina manikiūristo darbą. Galėsite patogiai ir greitai atkirpti norimą kiekį šablonų. Stovelis praktiškas ir elegantiškas Pagamintas iš plastiko Matmenys: 12 x 12 x 5 cm..
3.49€ 3.99€
Be PVM:3.49€
Šepetukas manikiūriui mažas
Populiaru
Šis nedidelis šepetėlis skirtas valyti nagams. Puikiai tinka manikiūro ir pedikiūro darbams. Neslidi rankenėlė darbo metu neišslys iš rankų. Galimi dydžiai: 8 cm​5 cm..
0.59€
Be PVM:0.59€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 223 (19 puslapių)