Kategorijos
Krepšelis

Poly gelis

Nagų priauginimas ir ilgalaikis formavimas pastaruoju metu tampa vis populiaresniu. Nagų priauginimas šiandien yra stipriai pažengęs į priekį, todėl leidžia sukurti išskirtines formas ir netgi pasiekti tokių rezultatų, jog atskirti, ar tai priauginti, ar natūralūs nagai, nepavyks. Naujausios technologijos leidžia darbą atlikti vis paprasčiau. Vienas geriausių pavyzdžių – poly gelis.

Kam naudojamas poly gelis?

Kaip ir akrilas arba įprastas gelis nagams, taip ir poly gelis naudojamas nagų priauginimui. Naudojant šį gelį galite lengvai formuoti nagus, juos prailginti, suteikti jiems norimą formą ir storį.Šis gelis gali būti naudojamas ne tik kai reikia nagus prailginti, bet ir kai reikia sutrumpinti, taip pat kai nulūžta nagas ir reikia atlikti korekciją. Tai pati naujausia nagų priauginimo technologija, nes polygelio sistema savyje apjungė visas geriausias akrilo ir gelio savybes. Todėl tai ne tik naujas, bet ir iš tiesų inovatyvus ir patikimas pasirinkimas, kuriuo vis dažniau susidomi profesionalūs grožio meistrai. 

Kokie yra poly gelio privalumai?

Daug lankstesnis. Meistrams, dirbantiems su akrilu, ko gero, kartais norisi lankstesnės medžiagos, kuri leistų išgauti įvairesnes nagų formas ir išvengti atvejų, kai klientės grįžta su nulūžusiais nagais. Poly gelis pasižymi tuo, jog yra daug lankstesnis, todėl su juo dirbti yra daug lengviau, o rezultatas išlieka ilgiau. 

Stabilesnis. Tiems, kurie dirba su UV geliais, kartais pritrūksta stabilumo, kai sudėtinga išlaikyti nago formą arba ją suformuoti. Poli gelis yra stabilesnis nei įprasti UV geliai, todėl taip greitai išpopuliarėjo ir tapo revoliucija nagų priauginime. 

Nedegina. Dirbant su nagų priauginimu, kartais pasitaiko nemalonių pojūčių, kai stingstanti medžiaga ima deginti nagą. Poly gelis yra kitoks. Dirbant su juo, nebelieka šio nepatogumo, nes kietėjantis gelis nesukelia deginimo jausmo. 

Kokia lempa reikalinga polygelio sistemai?

Tiems, kurie dirbdavo su akrilu, tačiau nori išbandyti darbą su poly geliu, tereikės įsigyti tik lempą gelio polimerizacijai. Tiems, kurie jau dirba su UV lempomis, nieko keisti nereikės. Poli gelis, priklausomai nuo lempos galingumo ir gelio sluoksnio, stingsta per dvi minutes, tad tai nesukelia jokio papildomo trukdžio atliekant nagų priauginimą. Geliui reikalinga arba UV, arba LED lempa, kurių pasirinkimas šiandien yra ypač platus. 

Šviesiai rožinio atspalvio poly gelis Royal Nails Poly System Natural Light Pink
-6 %
Brand: Royal Nails
Šviesiai rožinio atspalvio Poly gelis. Poly sistema yra novatoriškas gelio ir akrilo sistemų hibridas, suderinantis geriausius abiejų sistemų savybes vienoje priemonėje. Produkto savybės: Produktą labai paprasta naudoti  Gelis yra didelio klampumo Produktas neturi įtakos nagų krašt..
16.99€ 17.99€
Be PVM:16.99€
Skystis poly gelio sistemai Royal Nails Liquid Poly System
Populiaru
Brand: Royal Nails
Skystis akrilo gelio sistemai skirtas darbui su Poly geliais. Talpinama perlo efekto plastiko buteliuke. Skystis leidžia šepetėliui sklandžiai slinkti geliu ir paskirstyti jį neprilimpant prie paviršiaus. Apsaugo šepetėlį nuo greito išdžiūvimo ir prailgina darbo laiką su juo. Naudojimas: ..
3.99€
Be PVM:3.99€
Brand: Royal Nails
Skaidrios spalvos Poly gelis. Poly sistema yra novatoriškas gelio ir akrilo sistemų hibridas, suderinantis geriausius abiejų sistemų savybes vienoje priemonėje. Produkto savybės: Produktą labai paprasta naudoti  Gelis yra didelio klampumo Produktas neturi įtakos nagų kraštams Lan..
17.99€
Be PVM:17.99€
Brand: Royal Nails
Rožinio atspalvio Poly gelis. Poly sistema yra novatoriškas gelio ir akrilo sistemų hibridas, suderinantis geriausius abiejų sistemų savybes vienoje priemonėje. Produkto savybės: Produktą labai paprasta naudoti  Gelis yra didelio klampumo Produktas neturi įtakos nagų kraštams Lan..
17.99€
Be PVM:17.99€
Brand: Royal Nails
Maskuojančios spalvos Poly gelis. Poly sistema yra novatoriškas gelio ir akrilo sistemų hibridas, suderinantis geriausius abiejų sistemų savybes vienoje priemonėje. Produkto savybės: Produktą labai paprasta naudoti  Gelis yra didelio klampumo Produktas neturi įtakos nagų krašt..
17.99€
Be PVM:17.99€
Lygios ir lanksčios formos / šablonai nagų formavimui naudojant polygelio metodą
-25 %
Nagų priauginimas dar niekada nebuvo toks lengvas.Dėl šios formos dirbtinius nagus galite pagaminti per kelias minutes, galite dirbti su geliu, akrilu, akrilo geliu. Šablonas suteiks nagams tobulą formą.Paruoškite natūralią nagų plokštelę, kaip paprastai darote prieš gelinį ar hibridinį manikiūrą - ..
5.99€ 7.99€
Be PVM:5.99€
Lanksčios formos nagų priauginimui 120 vienetų dėžutėje Lanksčios formos nagų priauginimui 120 vienetų dėžutėje
-39 %
Tai nagų prailginimui skirtos formos, jos gali pakeisti tradicinius tipsus ir lipnius šablonus. Šios formos yra daugkkartinio naudojimo, lengvai atsiskiria nuo gelio. Jų dėka galite greitai padaryti gražius nagus. Beveik nebelieka dildžiavimo kadangi iš karto suformuojama norima dirbtina nago for..
5.49€ 8.99€
Be PVM:5.49€
Lanksčios formos nagų priauginimui 12 vienetų Lanksčios formos nagų priauginimui 12 vienetų
-25 %
Tai nagų prailginimui skirtos formos, jos gali pakeisti tradicinius tipsus ir lipnius šablonus. Šios formos yra daugkkartinio naudojimo, lengvai atsiskiria nuo gelio. Jų dėka galite greitai padaryti gražius nagus. Beveik nebelieka dildžiavimo kadangi iš karto suformuojama norima dirbtina nago for..
2.99€ 3.99€
Be PVM:2.99€
Dvipusis teptukas su mentele skirtas patogiai dirbti su poly geliais. Mentele taisyklingai uždėsite gelį ant formelės, teptukas rekalingas formuoti gelį ant nago plokštelės. Teptuko dydis ir jo plaušeliai išdirbti patogiam darbui. Galima teptuko korpuso spalva:Juoda..
5.99€
Be PVM:5.99€
Brand: Royal Nails
Baltos spalvos Poly gelis. Poly sistema yra novatoriškas gelio ir akrilo sistemų hibridas, suderinantis geriausius abiejų sistemų savybes vienoje priemonėje. Produkto savybės: Produktą labai paprasta naudoti  Gelis yra didelio klampumo Produktas neturi įtakos nagų kraštams Lankst..
17.99€
Be PVM:17.99€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)