Kategorijos
Krepšelis

Kosmetiniai lagaminai

Kiekvienas grožio meistras, norėdamas atlikti darbą profesionaliai, ilgainiui sukaupia daug įrangos ir kosmetikos priemonių. Kad viskas būtų paruošta darbui bet kuriuo metu, reikalinga preciziška tvarka. Ją gali užtikrinti kosmetiniai lagaminai, kurie yra pritaikyti įvairiems poreikiams. 

Koks turėtų būti kosmetinis lagaminas?

Savo klientams siūlome platų lagaminų kosmetikai pasirinkimą. Mūsų parduotuvėje rasite ir itin kompaktiškus variantus, tokius kaip nedideli odiniai lagaminai kosmetikai, ir daug didesnius lagaminus, skirtus profesionalams.

Kosmetikos lagaminas yra skirtas tam, kad jame galėtumėte patogiai susidėti visą kosmetiką ir be vargo ją surastumėte, kai ji reikalinga. Todėl kosmetikos lagaminas pirmiausia turi būti tinkamai apgalvotas. Jame visos vietos kosmetikai turėtų būti lengvai pasiekiamos, o geriausia, jeigu lagaminas išsiskleidžia taip, kad galėtumėte matyti visą turimą kosmetiką. Tai svarbus aspektas tiek dideliuose, tiek mažuose lagaminuose. 

Kaip išsirinkti?

  • Renkantis lagaminą, svarbiausia įvertinti, kam jis bus naudojamas ir kada jis bus reikalingas. Nuo to priklauso, koks lagamino tipas Jums tiktų labiausiai. Mūsų parduotuvėje rasite skirtingų lagaminų. Geriausia rinktis pagal tai, kokius kriterijus turi atitikti kosmetiniai lagaminai. 
  • Dydis. Kosmetikai skirti lagaminai gali būti labai įvairių dydžių. Ne visi jie skirti profesionalams. Pavyzdžiui, maži lagaminai arba nagų lako buteliukams skirti lagaminėliai dažniausiai pasirenkami moterų, kurios nori, kad namuose jų kosmetika ir gelinis lakas būtų laikoma tvarkingai arba tų, kurios dažnai keliauja. Profesionalai mieliau renkasi didesnius lagaminus, kurie patogiai išsiskleidžia ir yra itin talpūs. Juose puikiai tilps didesni daigtai ir prietaisai freza nagams ar UV ir LED lempa nagams.
  • Funkcionalumas. Kaip jau minėta, kosmetikai skirtas lagaminas turi atlikti savo funkciją. Prieš įsigydami lagaminą, įvertinkite, ar visi jo skyriai yra pritaikyti Jūsų turimai kosmetikai, ar neliks nepanaudotų aukštų. Lagaminas turi būti toks, kad nereikėtų ilgai ieškoti Jums reikalingos kosmetikos. 
  • Patogumas. Jeigu ieškote lagamino, kurį norėsite dažnai turėti su savimi, rinkitės patogiai transportuojamą variantą. Tai gali būti lagaminas su diržu arba didelis lagaminas su ratukais.

Kodėl verta pirkti internetu?

Mūsų kataloge siūlomi kokybiški ir gražūs kosmetiniai lagaminai. Kiekvieną prekę galite įvertinti apžiūrėję jos nuotraukas. Kiekvienas lagaminas yra aprašytas, nurodyta, iš kokių medžiagų pagamintas korpusas, lagamino skyriai. Kai kurie lagaminai gali būti skirtingų spalvų. Tad pirkti internetu yra patogu, nereikia kilnoti daugybės skirtingų lagaminų, kad atrastumėte Jums patogiausią. O svarbiausia, jog savo klientams siūlome geriausias kosmetinių lagaminų kainas. 

Rožinės spalvos odos imitacijos kosmetikos lagaminas Rožinės spalvos odos imitacijos kosmetikos lagaminas
-33 %
Rožinės spalvos elegantiškas ir patogus lagaminas pagamintas iš sintetinės odos. Lagaminas atsparus smūgiams, lagamino apkrova 4 kg.Savybės:Išimamas vidinis dėklas su skyreliaisPagamintas iš sintetinės odos.Patogios dvi susegamos rankenos.Komplekte yra prisegamas diržas kurio pagalba lagaminą galima..
39.99€ 59.99€
Be PVM:39.99€
Raudonos spalvos odos imitacijos kosmetikos lagaminas Raudonos spalvos odos imitacijos kosmetikos lagaminas
-33 %
Raudonos spalvos elegantiškas ir patogus lagaminas pagamintas iš sintetinės odos. Lagaminas atsparus smūgiams, lagamino apkrova 4 kg.Savybės:Išimamas vidinis dėklas su skyreliaisPagamintas iš sintetinės odos.Patogios dvi susegamos rankenos.Komplekte yra prisegamas diržas kurio pagalba lagaminą galim..
39.99€ 59.99€
Be PVM:39.99€
Kosmetinis lagaminas su lentynomis 3D efektu Kosmetinis lagaminas su lentynomis 3D efektu
-24 %
Skirta manikiūro, makiažo specialistams, kosmetologams, kirpėjams. Tai taip pat puikiai tinka kosmetikos saugojimui namuose. Specialūs sutvirtinimai užtikrina produkto stabilumą. Lagaminas atsidaro labai plačiai todėl labai lengvai pasieksite apatinę jo dalį. Lagamine yra 2 palaipsniui stumdomo..
37.99€ 49.99€
Be PVM:37.99€
Funkcionalus ir patrauklus lagaminas, idealus manikiūro meistrams, kosmetologams, vizažistams, dirbantiems salone ar kosmetikos laikymui namuose. Tvirtas, sulankstomas ir optimaliai parinktas lagamino dydis leidžia į vidų lengvai įdėti pilno dydžio UV ir LED lempą.Iš abiejų pusių atidaroms lagaminas..
39.99€
Be PVM:39.99€
Dvigubas lagaminas yra lengvas, pagamintas iš aliuminio profilių tai suteikia tvirtumo.Puikiai tinka įvairių sričių grožio, makiažo, kosmetologijos, manikiūro specialistams.Lagaminas pilnai atsidaro, viduje rasite 6 sulankstomas lentynas, kurios gali būti pilnai atlenkiamos - taip labai patogu pilna..
62.99€
Be PVM:62.99€
Dvigubas lagaminas yra lengvas, sutvirtintas iš plačių aliuminio profilių. Tai tvirtas ir solidus lagaminas.Puikiai tinka įvairių sričių grožio, makiažo, kosmetologijos, manikiūro specialistams.Lagamino skyreliai nustumiami į šonus ant bėgelių, taip galite pilnai pasiekti lagamino dugną, o įvairūs s..
85.99€
Be PVM:85.99€
Funkcionalus ir patrauklus kosmetinis lagaminas, puikiai tinkantis manikiūro specialistams, kosmetologams, vizažistams, dirbantiems salone ar kosmetikos laikymui namuose. Tvirtas, sulankstomas optimalaus dydžio lagaminas leidžia lengvai įdėti viso dydžio UV ar LED lempą.Korpusas atsidaro iš abiejų p..
37.99€
Be PVM:37.99€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)