Kategorijos
Krepšelis

LED ir UV lempos nagams

Pastaruoju metu gelinis ir akrilinis lakavimas vis dažniau keičia įprotį lakuoti nagus paprastu laku. Nepriekaištingas ir ilgai išliekantis rezultatas nulemia tokius pokyčius. Todėl vis daugiau mūsų klientų domisi, kokios yra patikimos ir kokybiškos LED ir UV lempos nagams. Savo asortimente siūlome platų jų pasirinkimą. 

LED ar UV lempa?

UV lempos nagams skirtos džiovinti gelinius ir ilgalaikius lakus. Tai patikimas sprendimas, kuris rinkoje atsirado pirmiausia. Dažniausiai tokias lempas renkasi moterys, kurios namuose rūpinasi savo manikiūru ir pedikiūru. UV lemputės lempoje yra keičiamos, todėl yra labai maža tikimybė, kad reikės taisyti ar keisti įsigytą prietaisą. 

LED lempos atsirado kiek vėliau ir jos yra kiek naujesnės technologijos. Tai galingesnės lempos, kurios dažniausiai naudojamos profesionalų darbe. Didžiausias skirtumas yra tai, kad šio tipo lempos naudojamos geliui ir geliniams lakams, tad netiks priemonėms, kurias naudojate su UV lempa. 

Tačiau jeigu vis dar negalite apsispręsti, turime Jums puikių žinių – gamintojai šiandien siūlo ir LED/UV lempas. Tai šiuolaikiškas ir inovatyvus sprendimas, kai viena lempa pagaminta taip, kad gali naudoti abi technologijas. Tokio tipo hibridinės LED ir UV lempos yra šiuo metu itin populiarus pasirinkimas. 

Kaip pasirinkti tinkamą lempą nagams?

LED ir UV lempos nagams yra labai populiarios, todėl mes nuolat stengiamės atnaujinti savo asortimentą, kad kiekviena klientė rastų tai, ko ieško. Mūsų kataloge galite rasti lempas, kurios skirtos tik manikiūrui arba tik pedikiūrui. Tačiau yra ir tokios lempos, kurios gali būti naudojamos universaliai. Tad rinktis tikrai yra iš ko. 

Jeigu svarstote, kokios LED ir UV lempos nagams Jums reikia, įvertinkite tai, kur į kaip ji bus naudojama. Jeigu ieškote lempos naudojimui namuose, Jums tiks paprastesnė, mažiau galinga lempa. Tačiau jeigu lakuojate dažnai arba dirbate šioje srityje, rinkitės galingesnį, gal kiek brangesnį, tačiau patikimesnį prietaisą, kuris tarnaus daug metų be gedimų. 

Jeigu nežinote, kaip išsirinkti arba jums reikia patarimo, visuomet galite užduoti Jums rūpimus klausimus nuolat sistemoje esančios mūsų konsultantėms ir jos tikrai padės išsirinkti. 

70W profesionali lempa geliu ir lakų polimerizacijai 70W profesionali lempa geliu ir lakų polimerizacijai
-27 %
Profesionali lempa gelių ir gelinių lakų polimerizacijai. Turbut galingiausias prietaisas rinkojeSvarbiausios savybės:Didelė galia 70WModerni technologija leidžianti polimerizuoti visus gelius ir ilgalaikius lakusTinka manikiūrui ir pedikiūruiNustatomas laikmatisGalimybė polimerizuoti 5 pirštus vien..
189.99€ 259.99€
Be PVM:189.99€
54W LED/UV profesionali lempa manikiūrui ir pedikiūrui juoda 54W LED/UV profesionali lempa manikiūrui ir pedikiūrui juoda
-40 %
54W galinga lempa skirta manikiūrui ir pedikiūrui su Dual Led technologija. Lempa Pagaminta naudojant naujos kartos dvigubus LED / UV spektro diodus. LED lempa, skirta profesionaliems manikiūro specialistams, skirta naudoti grožio salonuose. Patentuota "Dual LED" diodų technologija išskiria baltą, n..
59.99€ 99.99€
Be PVM:59.99€
54W LED/UV lempa manikiūrui 18 diodų 54W LED/UV lempa manikiūrui 18 diodų
-45 %
Šiuolaikinė lempa, kuri savo stilingumu nudžiugins visus.  Puikus prietaisas asmeniniam naudojimui. Naujausios kartos profesionali 54W UV / LED lempa, turi 18 led diodų, greitai ir tolygiai polimerizuojanti visus gelius, hibridinius lakus ir kitus šviesoje kietėjančius preparatus.Prietaisa..
17.99€ 32.99€
Be PVM:17.99€
Šios pirštinės apsaugo rankų odą nuo kenksmingų UV spindulių. Jeigu procedūrų metu jaučiate diskomfortą ir deginimo jausmą tada šios pirštinės Jums pagelbės. Pirštinės apsaugo rankų odą, o nagai lieka neuždengti. Pagaminta iš poliesterio..
5.99€
Be PVM:5.99€
80W LED/UV profesionali lempa manikiūrui ir pedikiūrui su ekranu 80W LED/UV profesionali lempa manikiūrui ir pedikiūrui su ekranu
-33 %
Dual LED premium lempa su 80W polimerizacijos galia, sukurta naudojant naujos kartos dvigubus LED / UV diodus. LED lempa skirta profesionaliems manikiūro meistrams, skirta naudoti grožio salonuose. Tokia didelė galia sutrumpins Jūsų darbo laiką. Patentuota „Dual LED“ technologija skleidžia baltą,..
79.99€ 119.99€
Be PVM:79.99€
Dėl puikaus LED diodų pasiskirstymo per visą lempos paviršių, jie puikiai apšviečia visus nagus, įskaitant nykštį. Lemputė skleidžia dvigubą šviesos šaltinį (UV / LED), 365nm ir 405 nm spindulių derinį efektyviai ir tolygiai polimerizuojasi visi geliai, hibridiniai lakai ir kiti šviesoje kietėjan..
109.99€
Be PVM:109.99€
Atvira 48W UV/LED lempa nagams S4 Atvira 48W UV/LED lempa nagams S4
-22 %
Šios lempos privalumas yra atviras dugnas, prietaisas turi atviras ermes lyg stovėtų ant trijų kojų. Kokybiškas ir šiuolaikiškas prietaisas tinkamas grožio salonui taip pat asmeniniam naudojimui. Dual Led technologija išsiskiria balta, šalta, šviesa   kuri nekenksminga akims, turinti..
46.99€ 59.99€
Be PVM:46.99€
Atvira 48W UV/LED lempa ilgalaikiam lakavimui S10 Atvira 48W UV/LED lempa ilgalaikiam lakavimui S10
-39 %
Naujoviška ir neįprasta. Kokybiškas ir šiuolaikiškas prietaisas tinkamas grožio salonui taip pat asmeniniam naudojimui. Dual Led technologija išsiskiria balta, šalta, šviesa   kuri nekenksminga akims, turinti 365 nm ir 405 nm bangos ilgius. Lempoje gali būti polimerizuojami visi geliai ir..
54.99€ 89.99€
Be PVM:54.99€
Žaisminga 48W UV/LED lempa nagų lakavimui Žaisminga 48W UV/LED lempa nagų lakavimui
-27 %
Prietaisas sukurtas manikiūro meistrams, prietaiso dėka manikiūrą galėsite atlikti greičiau, o priemonės puikiai sukietėję. Patentuota "Dual LED" diodų technologija išskiria baltą šaltą, nekenksminga akims šviesą, kurių bangos ilgis yra 365 nm ir 405 nm. Šioje lempoje stingsta visi UV, LED..
79.99€ 109.99€
Be PVM:79.99€
Profesionali deimanto formos Semilac UV/LED 36W lempa nagams Profesionali deimanto formos Semilac UV/LED 36W lempa nagams
-25 %
Brand: Semilac
Profesionali lempa su elegantišku Semilac logotipu. Puikiai stingsta UV, LED ir hibridiniai geliai bei lakai. Prietaisas turi 4 pozicijų laikmatį: 10, 30, 60, 120 sekundžių. Turi judesio jutiklį (įjungiamas po vieno mygtuko paspaudimo, po du kartus paspaudus, galite įjungti pasirinktą laikmači..
44.99€ 59.99€
Be PVM:44.99€
Šiuolaikinė lemputė, pasižyminti įdomia forma, džiugins kiekvieną stilistą su savo unikalia išvaizda. Naujausia karta, profesionali 48W UV / LED lempa, 12 šviesos diodų, kurie greitai ir tolygiai polimerizuoja visus gelius, hibridinius lakus ir kitus preparatus kurie kietėja šviesoje. Prietai..
34.99€
Be PVM:34.99€
Modernus prietaisas turintis du šviesos režimus. Papildomas šviesos srautas, kurio bangos ilgis 640-660 nm. lėtina rankų odos senėjimą.  Savybės: 30 LED diodų Įvesties įtampa: 110V-220V 50 / 60Hz, 2A Išėjimo įtampa: 24V, 2A UV bangos ilgis: 365-405 nM Bangos ilgis: anti-se..
93.99€
Be PVM:93.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 17 (2 puslapių)