Kategorijos
Krepšelis

Tipsai nagams

Skaidrūs, baltos spalvos tipsai ir jų klijai tai dirbtinių nagų priauginimo priemonės su kuriomis nagų priauginimas tampa labai paprastas.

Skaidrios formelės nagų priauginimui Flexible Skaidrios formelės nagų priauginimui Flexible
Populiaru
Itin tikslios nagų priauginimo formelės iš naujoviškos, skaidrios PVC medžiagos, pasižyminčios puikiu elastingumu ir patogumu naudoti net ir esant probleminei nago plokštelei.Jie užtikrina patogų nagų priauginimą. Skaidri struktūra užtikrina puikų gelio sukietėjimą ir apačioje.   Šablonų ..
0.05€
Be PVM:0.05€
Plačios formelės nagų priauginimui Light Pink New
Populiaru
Plačios formelės nagų priauginimui LIGHT PINK NEW modelio yra skirti priauginti nagams naudojant gelio ar akrilo technologijas.Šablonų rulone yra 500 vienetų, bet užsakyti galite tik Jums patogų kieki, net ir vieną vienetą. Kuo didesnį kiekį šablonų užsakysite tuo geresne kainą galėsime Jums pa..
0.05€
Be PVM:0.05€
Formelės nagų priauginimui boružės formos Formelės nagų priauginimui boružės formos
Populiaru
Tikslios įdomios boružėlės formos formelės nagų priauginimui su pagalbiniu kvadratiniu / balerinos tinkleliu.Dideli sparnai garantuoja labai gerą formos laikymąsi.Išskirtinės kokybės popierius, iš kurio buvo gaminami trafaretai, yra daug lankstesnis nei ankstesni, pigesni jo variantai, o stiprūs kli..
0.05€
Be PVM:0.05€
Tunelio formos lankščios formos nagų prailginimui 120 vienetų
-22 %
Skaidrios, kontūruotos, daugkartinio naudojimo formos nagų priauginimui POLYsystem metodu. Pakuotėje yra 12 skirtingų dydžių skaidrių formelių su gradacija, po 10 vienetų kiekvieno dydžio. Viso pakuotėje 120 vienetų...
6.99€ 8.99€
Be PVM:6.99€
Dvigubos lanksčios formos darbui su gelio, polygelio ir akrilo sistemomis. Nagų priauginimas dar niekada nebuvo toks paprastas. Išsvajota forma sukuriama vos per kelias akimirkas.Dėl šios formos dirbtinius nagus galite pasidaryti per kelias minutes, galite dirbti su geliu, akrilu, akrilo geliu. Šabl..
8.99€
Be PVM:8.99€
Natūralios nago spalvos tipsai su maža kišene 500 vnt. Natūralios nago spalvos tipsai su maža kišene 500 vnt.
-44 %
Kvadrato formos natūralios nago spalvos tipsai greitam nagų prailginimui su maža kišenėle.Tipsai greitam nagų prailginimui. tipsai lengvai kerpami, bei yra lankstūsMaišelyje 500 vienetų suskirstyta dydžiais nuo 1 iki 10 dydžio..
4.99€ 8.99€
Be PVM:4.99€
Ar Jums patinka nešioti ilgus nagus, bet neturite daug laisvo laiko? Pasirinkite paruoštą sprendimą, kuris yra Tipsai nagams! Pakanka tik akimirkos, kad Jūsų rankos pasikeistų neatpažįstamai.  Puikiai prižiūrimi ir ilgi nagai, lengvai pasiekiami.Pakuotėje yra 20 vienetų tipsų ( 10 skirtingų dyd..
1.99€
Be PVM:1.99€
Ar Jums patinka nešioti ilgus nagus, bet neturite daug laisvo laiko? Pasirinkite paruoštą sprendimą, kuris yra Tipsai nagams! Pakanka tik akimirkos, kad Jūsų rankos pasikeistų neatpažįstamai.  Puikiai prižiūrimi ir ilgi nagai, lengvai pasiekiami.Pakuotėje yra 20 vienetų tipsų ( 10 skirtingų dyd..
1.99€
Be PVM:1.99€
Ar Jums patinka nešioti ilgus nagus, bet neturite daug laisvo laiko? Pasirinkite paruoštą sprendimą, kuris yra Tipsai nagams! Pakanka tik akimirkos, kad Jūsų rankos pasikeistų neatpažįstamai.  Puikiai prižiūrimi ir ilgi nagai, lengvai pasiekiami.Pakuotėje yra 100 vienetų tipsų 10 skirtingų dydž..
3.99€
Be PVM:3.99€
Tipsai nagams lankstūs lengvai pjaunasi, skaidrūs patogu dirbti.Tipsai nagams supakuoti į dėžutę su 10 skyrelių.Po 30 vienetų vieno dydžio ( viso 300 vienetų )...
7.99€
Be PVM:7.99€
Lygios ir lanksčios formos / šablonai nagų formavimui naudojant polygelio metodą
-25 %
Nagų priauginimas dar niekada nebuvo toks lengvas.Dėl šios formos dirbtinius nagus galite pagaminti per kelias minutes, galite dirbti su geliu, akrilu, akrilo geliu. Šablonas suteiks nagams tobulą formą.Paruoškite natūralią nagų plokštelę, kaip paprastai darote prieš gelinį ar hibridinį manikiūrą - ..
5.99€ 7.99€
Be PVM:5.99€
Ar mėgstate ilgus nagus, bet neturite laiko daug laiko ?Pakuotėje rasite 10 skirtingų dydžių tipsų supakuotų po 50 vienetų į atskirus maišelius.Tipsai pagaminti iš labai tvirto ir lankstaus ABS plastiko. Jie atrodo labai natūraliai dėl išlenkimo kuris atitinka nago formą. Jie neskyla, netrupa tipsus..
7.99€
Be PVM:7.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 27 (3 puslapių)