Kategorijos
Krepšelis

Tipsai nagams

Skaidrūs, baltos spalvos tipsai ir jų klijai tai dirbtinių nagų priauginimo priemonės su kuriomis nagų priauginimas tampa labai paprastas.

Natūralios nago spalvos tipsai su maža kišene 500 vnt. Natūralios nago spalvos tipsai su maža kišene 500 vnt.
-61 %
Kvadrato formos natūralios nago spalvos tipsai greitam nagų prailginimui su maža kišenėle.Tipsai greitam nagų prailginimui. tipsai lengvai kerpami, bei yra lankstūsMaišelyje 500 vienetų suskirstyta dydžiais nuo 1 iki 10 dydžio..
3.49€ 8.99€
Be PVM:3.49€
Špico formos skaidrūs tipsai nagams su kišenėle 240vnt Špico formos skaidrūs tipsai nagams su kišenėle 240vnt
Naujiena
Skaidrus tipsai su kišenėle – pagaminta iš aukštos kokybės migdolo formos plastiko. Parengta taip, kad palengvintų ir sutrumpintų Jūsų darbo laiką. Profiliuota, kad kuo labiau atspindėtų natūralaus nago formą. Idealiu atveju tipsai pakeičia klasikinius šablonus.Rinkinį sudaro 12 skirtingų dydžių, to..
8.49€
Be PVM:8.49€
Kvadrato formos skaidrūs tipsai greitam nagų prailginimui su plačia kišenėle. Tipsai greitam nagų prailginimui. tipsai lengvai kerpami, bei yra lankstūs. Plastikinėje dėžutėje 100 vienetų suskirstyta dydžiais nuo 1 iki 10 dydžio...
3.29€
Be PVM:3.29€
Tipsai nagams lankstūs lengvai pjaunasi, skaidrūs patogu dirbti.Tipsai nagams supakuoti į dėžutę su 10 skyrelių.Po 30 vienetų vieno dydžio ( viso 300 vienetų )...
7.99€
Be PVM:7.99€
Ar Jums patinka nešioti ilgus nagus, bet neturite daug laisvo laiko? Pasirinkite paruoštą sprendimą, kuris yra Tipsai nagams! Pakanka tik akimirkos, kad Jūsų rankos pasikeistų neatpažįstamai.  Puikiai prižiūrimi ir ilgi nagai, lengvai pasiekiami.Pakuotėje yra 20 vienetų tipsų ( 10 skirtingų dyd..
1.99€
Be PVM:1.99€
Ar Jums patinka nešioti ilgus nagus, bet neturite daug laisvo laiko? Pasirinkite paruoštą sprendimą, kuris yra Tipsai nagams! Pakanka tik akimirkos, kad Jūsų rankos pasikeistų neatpažįstamai.  Puikiai prižiūrimi ir ilgi nagai, lengvai pasiekiami.Pakuotėje yra 20 vienetų tipsų ( 10 skirtingų dyd..
1.99€
Be PVM:1.99€
Mėgstate nešioti ilgus nagus, bet neturite laiko daug laiko reikalaujantiems priauginimams pas manikiūro specialistą? Užtenka tik akimirkos, kad rankos neatpažįstamai pasikeistų. Pakuotėje yra net 100 tipsų 10 dydžių.Tipsai pagaminti iš labai tvirto, bet lankstaus ABS plastiko. Jie atrodo ..
4.99€
Be PVM:4.99€
Skaidrios formelės nagų priauginimui Flexible Skaidrios formelės nagų priauginimui Flexible
Populiaru
Itin tikslios nagų priauginimo formelės iš naujoviškos, skaidrios PVC medžiagos, pasižyminčios puikiu elastingumu ir patogumu naudoti net ir esant probleminei nago plokštelei.Jie užtikrina patogų nagų priauginimą. Skaidri struktūra užtikrina puikų gelio sukietėjimą ir apačioje.   Šablonų ..
0.05€
Be PVM:0.05€
Siauri balerinos formos skaidrūs tipsai nagams 100vnt Siauri balerinos formos skaidrūs tipsai nagams 100vnt
Naujiena
Skaidrus tipsai su kišenėle – pagaminta iš aukštos kokybės migdolo formos plastiko. Parengta taip, kad palengvintų ir sutrumpintų Jūsų darbo laiką. Profiliuota, kad kuo labiau atspindėtų natūralaus nago formą. Idealiu atveju tipsai pakeičia klasikinius šablonus.Rinkinį sudaro 10 skirtingų dydžių, to..
4.99€
Be PVM:4.99€
Šablonai nagams siauri Šablonai nagams siauri
Populiaru
Šablonai nagams yra skirti priauginti nagams naudojant gelio ar akrilo technologijas.  Šablonų rulone yra 500 vienetų, bet užsakyti galite tik Jums patogų kieki, net ir vieną vienetą. Kuo didesnį kiekį šablonų užsakysite tuo geresne kainą galėsime Jums pasiūlyti. Kaina perkant 1-99 v..
0.03€
Be PVM:0.03€
Šablonai nagams drugelio formos Šablonai nagams drugelio formos
Populiaru
Šablonai nagams yra skirti priauginti nagams naudojant gelio ar akrilo technologijas.   Šablonų rulone yra 500 vienetų, bet užsakyti galite tik Jums patogų kieki, net ir vieną vienetą. Kuo didesnį kiekį šablonų užsakysite tuo geresne kainą galėsime Jums pasiūlyti. Kaina perkant 1-99 vienet..
0.05€
Be PVM:0.05€
Šablonai nagams "Summer"
Populiaru
Šablonai nagams yra skirti priauginti nagams naudojant gelio ar akrilo technologijas.  Šablonų rulone yra 500 vienetų, bet užsakyti galite tik Jums patogų kieki, net ir vieną vienetą. Kuo didesnį kiekį šablonų užsakysite tuo geresne kainą galėsime Jums pasiūlyti. Kaina perkant 1-99&nbs..
0.05€
Be PVM:0.05€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 35 (3 puslapių)