Kategorijos
Krepšelis

Teptukai geliui

Teptukai skirti darbui su geliu nagams, galite rinktis iš Jums reikiamų teptukų arba įsigyti komplektą.

Teptukas geliui Teptukas geliui
Populiaru -15 %
Profesionalus teptukas geliui, šereliai natūralaus plauko. Medinė juodai dažyta rankena. Galite pasirinkti iš #6 #4 #2 teptuko dydžio numerių..
1.69€ 1.99€
Be PVM:1.69€
Aukštos kokybės profesionaliam ir asmeniniam naudojimui skirtas teptukas. Teptuko šereliai sudaryti iš natūralaus plauko, patogi naudojimui teptuko rankena yra medinė. Metalinis dangtelis apsaugo šerelius, kai teptukas nenaudojamas. Galite rinktis iš dviejų variantų #4 ir #6 Teptuko i..
5.99€
Be PVM:5.99€
Mažais ornamentais papuoštas metalinis juodos spalvos teptukas skirtas geliui. Patvarūs teptuko šereliai padės sukurti gražiausius nagų dizainus. Teptuko rankena nusiima, ją galima naudoti kaip dangtelį, kuris apsaugotų teptuko šerelius. Teptuko ilgis 14,8 cm Šerelių ilgis 5 mm..
2.99€
Be PVM:2.99€
Patogus teptukas skirtas darbui su geliu. Teptuko rankena metalinė, mėlynos spalvos, dekoruota mažais kristaliukais. Teptuko rankena nusiima, ją galima naudoti kaip dangtelį apsaugoti teptuko šereliams. Galite rinktis iš dviejų šerelių dydžių #2 ir #4 Teptuko ilgis 14,8 cm Šerelių i..
2.99€
Be PVM:2.99€
Profesionalus nagų dailei skirtas teptukas metaline rankena su viduje esančiais cirkonio kristalais. Aukštos kokybės teptuko šereliai leidžia sukurti įvairaus dydžio ir formų piešinius. Galite pasirinkti iš dviejų šerelio dydžių #4 ir #6 Teptuko ilgis 14 cm Šerelių ilgis  #4 - 6 m..
4.99€
Be PVM:4.99€
Baltas teptukas geliui Baltas teptukas geliui
Populiaru
Teptukas yra skirtas darbui su geliu. Baltos spalvos, lengvas ir patogus laikyti rankoje teptukas, padės atlikti įvairaus tipo dekoracijas ir dizainus. Galite rinktis iš trijų skirtingų dydžių #2, #4, #6. Teptuko ilgis - 17,2 cm. Šerelių ilgis #2 - 5 mm; #4 - 6 mm; #6 - 7 mm;..
1.59€
Be PVM:1.59€
Teptukas skirtas darbui su geliu. Teptukas turi medinę, juodai dažytą rankeną ir įstrižus, natūralaus plauko, šerelius, kurie padės sukurti Jums norimus nagų dizainus. Galite rinktis iš dviejų dydžių.  #2 teptuko ilgis - 17 cm;  šerelių ilgis - 5 mm; (ties ilgiausia šerelių v..
1.99€
Be PVM:1.99€
Aukštos kokybės natūralių šerelių teptukas, specialiai sukurtas dirbti su gelio technika. Puikus įrankis, kuris jums sutaupo daug laiko ir darbo. Teptuko šereliai 100% natūralūs, jie gaunami iš raudonųjų kiaunių. Baigus darbą, teptuką galima sudėti todėl šereliai yra apsaugoti nuo nešvarumų ir mecha..
2.99€
Be PVM:2.99€
Profesionalus teptukas, pagamintas iš aukščiausios kokybės sintetinių šerelių, specialiai sukurtas gelio technikai. Šepetėlis turi elegantišką sudedamą rankeną, kurios konstrukcija užtikrina maksimalų komfortą! Šis patvarus metalinis teptukas gali būti sulankstytas taip, kad šereliai būtų apsaugoti ..
2.99€
Be PVM:2.99€
Sudedamas teptukas geliui su naturalaus plauko šereliais blizgiomis gelemis rankenoje
Išparduota
Aukštos kokybės teptukas su natūralaus plauko šereliais, specialiai sukurtas naudoti su gelio technika. Puikus įrankis, kuris jums sutaupo daug laiko ir darbo. Teptuko šereliai yra 100% natūralus ir gaunami iš raudonųjų kiaunių kailio. Teptukas geliui sudedamas, kad šeriai būtų apsaugoti nuo purvo i..
2.99€
Be PVM:2.99€
Aukštos kokybės teptukas su baltais šereliais, specialiai sukurtas naudoti su gelio technika. Puikus įrankis, kuris jums sutaupo daug laiko ir darbo. Teptukas geliui sudedamas, kad šeriai būtų apsaugoti nuo purvo ir mechaninio pažeidimo, taip pat sumažinti visą įrankio dydį.  Ilgis 15,5 cm..
2.99€
Be PVM:2.99€
Brand: Semilac
Dvipusis teptukas turi dviejų rūšių šerius: plokšti ir ovalūs, kurie suteikia komfortišką darbą. Skirtas darbui su geliu. Solidi rankenėlė papuošta cirkonio kristalais. Galite pasirinkti norimą dydį: #4 #6 ​..
24.99€
Be PVM:24.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 47 (4 puslapių)