Kategorijos
Krepšelis

Kosmetinės žirklutės

Profesionalios žirklutėms odelėms kirpti pagamintos iš kobalto. Tvirtai ir patogiai priglunda prie rankų.  Žirklutes lenktais ašmenimis Rekomenduojama naudoti odelėms Ašmenų ilgis: 2,5 mm Žirklučių ilgis: 9 cm  ..
2.49€
Be PVM:2.49€
Profesionalios kosmetinės žirklutės pagamintos iš chirurginio plieno. Su plieno spyruokle, ir trumpais bukais ašmenimis galėsite greitai dirbti. Žirklutės kokybiškos, tvirtos ir aštrios. Galima sterilizuoti sterilizavimo aparatuose.  Žirklutės tiesių ašmenų Ašmenų ilgis: 15 mm Žirkl..
11.99€
Be PVM:11.99€
Maxi nagų karpiklis Staleks Beauty & Care 11
Išparduota
Brand: Staleks
rekomenduojama kietų ir vidutinių ir didelių nagų korekcijaiergonomiškas pojūtis, kad būtų lengva valdytitikslus kirpimas, imituojantis nago formą su šiek tiek išlenktais peiliukaisrankiniu būdu pagaląsti peiliukai garantuoja tikslų kirpimą, sumažinant nagų skilimo tikimybęlakoniškas dizainasmedicin..
6.99€
Be PVM:6.99€
Plieninės žirklutės kirpti nagams
Išparduota
Pagaminta iš chirurginio nerūdijančio plieno. Jos tinka daugkartiniam sterilizavimui. Darbą atliksite efektyviai ir be rūpesčių.Pagrindiniai privalumai:Aukštos kokybės plienas (nerūdijantis, chirurginis)Tikslumas (žirklutės garantuoja labai didelį kirpimo tikslumą)Tvirtas ir patvarus peiliukasDideli..
2.19€
Be PVM:2.19€
Žirklės odelėms pagamintos iš lengvos medžiagos, dėl ergonomiškos formos jas lengva naudoti.Ploni ašmenys leidžia kruopščiai prižiūrėti odeles.Žirklės buvo profiliuotos taip, kad būtų patogus ir profesionalus įrankis kiekvienam.Nerūdijantis plienas garantuoja patogų darbą bet kokiomis sąlygomis.Matm..
2.19€
Be PVM:2.19€
Plieninės žirklutės odelėms 20mm Hairplay NS03-9
Išparduota
Profesionalios žirklutės odelėms kirpti pagamintos iš chirurginio plieno. Galima sterilizuoti sterilizatoriuje. Tvirtai ir patogiai priglunda prie rankų. Tvirtas ilgaamžis ir atštrus įrankis. Rekomenduojama naudoti kirpti odelėms Ašmenų ilgis: 20 mm Žirklučių ilgis: 9,5 cm ​Šio m..
8.49€
Be PVM:8.49€
Brand: Staleks
Saugūs ašmenų antgaliai apsaugo nuo traumos rizikosLengva nago plokštelės korekcija storesnėmis plokštumomisPailgi tiesūs peiliukaiRankiniu būdu pagaląsti peiliukai garantuoja tikslų pjovimąVidutinio dydžio rankenosKlasikinis piršto skylės dydisPapildomas atsparumas korozijai dėl poliravimo GOI šlif..
13.00€
Be PVM:13.00€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)