Kategorijos
Krepšelis

Kosmetinės žirklutės

Profesionalios žirklutėms odelėms kirpti pagamintos iš kobalto. Tvirtai ir patogiai priglunda prie rankų.  Žirklutes lenktais ašmenimis Rekomenduojama naudoti odelėms Ašmenų ilgis: 2,5 mm Žirklučių ilgis: 9 cm  ..
2.49€
Be PVM:2.49€
Profesionalios kosmetinės žirklutės pagamintos iš chirurginio plieno. Su plieno spyruokle, ir trumpais aštriais ašmenimis galėsite greitai dirbti. Žirklutės kokybiškos, tvirtos ir aštrios. Galima sterilizuoti sterilizavimo aparatuose.  Žirklutės tiesių ašmenų Ašmenų ilgis: 15 mm Žir..
11.99€
Be PVM:11.99€
Kosmetinės žirklutės bukais galiukais Hairplay NS04-11
Naujiena
Profesionalios kosmetinės žirklutės pagamintos iš chirurginio plieno. Su plieno spyruokle, ir trumpais bukais ašmenimis galėsite greitai dirbti. Žirklutės kokybiškos, tvirtos ir aštrios. Galima sterilizuoti sterilizavimo aparatuose.  Žirklutės tiesių ašmenų Ašmenų ilgis: 15 mm Žirkl..
11.99€
Be PVM:11.99€
Profesionalios kosmetikos žirklės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno, skirto chirurgijai. Jos puikiai tiks jūsų rankai. Puiki kokybė, tvirtos patvarios ir aštrios. Tiesūs ašmenys Ašmenų ilgis 30 mm Rekomenduojama stiklo pluoštui (šilko apdailai) Įrankio ilgis 9,5 cm..
9.99€
Be PVM:9.99€
Plieninės žirklutės kirpti nagams Plieninės žirklutės kirpti nagams
Naujiena
Pagaminta iš chirurginio nerūdijančio plieno. Jos tinka daugkartiniam sterilizavimui. Darbą atliksite efektyviai ir be rūpesčių.Pagrindiniai privalumai:Aukštos kokybės plienas (nerūdijantis, chirurginis)Tikslumas (žirklutės garantuoja labai didelį kirpimo tikslumą)Tvirtas ir patvarus peiliukasDideli..
2.19€
Be PVM:2.19€
Plieninės žirklutės kirpti odelėms Plieninės žirklutės kirpti odelėms
Naujiena
Žirklės odelėms pagamintos iš lengvos medžiagos, dėl ergonomiškos formos jas lengva naudoti.Ploni ašmenys leidžia kruopščiai prižiūrėti odeles.Žirklės buvo profiliuotos taip, kad būtų patogus ir profesionalus įrankis kiekvienam.Nerūdijantis plienas garantuoja patogų darbą bet kokiomis sąlygomis.Matm..
2.19€
Be PVM:2.19€
Labai tvirtos profesionalios žirklės nagams kirpti, pagamintos iš chirurginio plieno. Puikus ir ilgaamžis įrankis kuriuo patogiai kirpsite nagus. Žirklutės trumpais ašmenimis Rekomenduojama naudoti nagams Ašmenų ilgis: 15 mm Žirklučių ilgis: 10,5 cm ​Šio modelio žirklutės galite rin..
9.49€
Be PVM:9.49€
Profesionalios žirklutės skirtos nagams kirpti, pagamintos iš chirurginio plieno. Puikus ir ilgaamžis įrankis kuriuo patogiai prieisite net ir prie sunkiai prieinamų nagų kraštų.Rekomenduojama naudoti nagamsAšmenų ilgis: 25mmŽirklučių ilgis: 9,5 cmŠio modelio žirklutės galite rinktis lenktais arba t..
8.49€
Be PVM:8.49€
Profesionalios žirklutės odelėms kirpti pagamintos iš chirurginio plieno. Galima sterilizuoti sterilizatoriuje. Tvirtai ir patogiai priglunda prie rankų. Tvirtas ilgaamžis ir atštrus įrankis. Rekomenduojama naudoti kirpti odelėms Ašmenų ilgis: 20 mm Žirklučių ilgis: 9,5 cm ​Šio m..
8.49€
Be PVM:8.49€
Profesionalus karpiklis nagams Hairplay Profesionalus karpiklis nagams Hairplay
Naujiena
Jis pagamintas iš aukštos klasės plieno. Tinka dezinfekcijai ir sterilizacijai.Galite pasirinkti iš Jus patogių įrankio dydžio, galimi variantai:Didelis 8,5 cmMažas 5,5cm..
4.99€
Be PVM:4.99€
Tiesios kosmetinės žirklutės
-33 %
Profesionalios kosmetinės žirklutės pagamintos iš chirurginio plieno. Labai patogios, puikiai priglunda prie rankų. Galima sterilizuoti sterilizavimo aparatuose. Žirklutės kokybiškos, tvirtos ir aštrios. Žirklutes galite pasirinkti tiesiais arba lenktais ašmenimis Ašmenų ilgis: 27&..
1.99€ 2.99€
Be PVM:1.99€
Kosmetinės žirklutės skirtos kirpti nagams su bukais galais. Pagaminta iš chirurginio plieno. Tinkamos sterilizuoti sterilizatoriuje. Žirklutės tiesiais ašmenimis Ašmenų ilgis: 2,5 cm Žirklučių ilgis: 9 cm  ..
8.49€
Be PVM:8.49€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 14 (2 puslapių)