Kategorijos
Krepšelis

Veidui

Įvairių šepetėlių makiažui rinkinys kurį sudaro 10 įvairių šepetėlių. ​..
9.99€
Be PVM:9.99€
Platus šepetėlis makiažui, apvalus. Komplekte su stoveliu. Juodos spalvos. Šepetėlio šerelių skersmuo: 45mm..
7.99€
Be PVM:7.99€
Auksinė žuvelė šepetėlis makiažui Auksinė žuvelė šepetėlis makiažui
-36 %
Platus šepetėlis makiažui, aksinės žuvelės formos. Labai švelnus. Komplekte su atsegamu dangeliu. Aukso spalvos. Šepetėlio šerelių skersmuo: 45mm Šepetėlio ilgis: 10cm..
3.49€ 5.49€
Be PVM:3.49€
Elegantiški šepetėliai makiažui 5 vienetai komplekte Elegantiški šepetėliai makiažui 5 vienetai komplekte
-27 %
Įvairūs šepetėliai makiažui, komplektą sudaro penki vienetai skirtingų šepetėlių. Labai švelnus. Elegantiški šepetėliai dėžutėje  Šepetėlių rankenėlių ilgis: 16cm..
10.99€ 14.99€
Be PVM:10.99€
Mažas ir praktiškas profesionalių makiažo teptukų komplektas su medinėmis rankena, skoningu užsegimu, auksinėje pakuotėje. Komplekte yra visi pagrindiniai profesionalaus makiažo teptukai. "Charm Director" tai prekinis ženklas ženklas, kuris specializuojasi profesionalių makiažo reikmenų gamyboje. ..
12.99€
Be PVM:12.99€
Piršto kempinėlė makiažui Piršto kempinėlė makiažui
-28 %
Kulkos formos kempinėlė makiažui su anga pirštui. Produktas yra daugkartinio naudojimo. Komplekte: 1 vnt...
2.89€ 3.99€
Be PVM:2.89€
Silikoninė makiažo kempinėlė Silikoninė makiažo kempinėlė
-28 %
Siliko kempinėlė labai patogi. Ji pagaminta iš minkšto silikono, kuris puikiai tinka veidui. Dėl to puikiai tinka pudrai, nepalieka brūkšnelių. Kempinėlė nesugeria jokių priemonių kaip kempinės ar šepetėliai. kempinėlė  taip pat gali būti naudojamas kremai ant veido. Kempinėlė yra hipoalergi..
2.89€ 3.99€
Be PVM:2.89€
Praktiškas ir unikalus dėklas teptukams. Dėl satino paviršiaus dėklas šiek tiek blizgus todėl lengvai valomas. Aukštos kokybės minkšta medžiaga visus reikalingus makiažo / manikiūro įrankius efektyviai apsaugo nuo atsitiktinių pažeidimų. Dėka dangtelio galima uždengti teptukus, kad nepa..
3.79€
Be PVM:3.79€
Praktiškas ir elegantiškas dėklas makiažo teptukams pagamintas iš juodos blizgančios medžiagos, primenančios satiną. Aukštos kokybės ir kieta medžiaga efektyviai apsaugo nuo atsitiktinio pažeidimo ir saugo visus makiažo / manikiūro reikmenis. Dėka dvigubo užsegimo, mes uždarysime įrankius, kad..
12.99€
Be PVM:12.99€
Praktiškas ir skoningas juodas dėklas su gražiais marmuro raštais, pagamintas iš plastiko imituojančios odos, dėl kurios dėklą lengva valyti. Aukštos kokybės kieta medžiaga teptukus efektyviai apsaugo nuo atsitiktinio pažeidimo. Užtrauktuko dėka, galime tvirtai uždaryti teptukus, kad į juos nepa..
5.99€
Be PVM:5.99€
Praktiškas ir elegantiškas dėklas, pagaminta iš juodos, aukštos kokybės medžiagos, imituojančios odą. Produktas yra lengvai valomas, tvirtas ir švelnus.  Dėka dviejų magnetinių užsegimų mes uždarysime įrankį, kad į juos nepatektų purvas. Efektyviai apsaugo nuo atsitiktinio pažeidimo ir le..
7.99€
Be PVM:7.99€
Profesionalių įvairiaspalvių makiažo šepetėlių komplektas "Charm Director" 6 vienetai Profesionalių įvairiaspalvių makiažo šepetėlių komplektas "Charm Director" 6 vienetai
-33 %
Praktiškas įvairiaspalvių profesionalių makiažo teptukų komplektas su medinėmis rankenomis, kompelte rasite 6 įvairiaspalviais šereliais šepetėlius. Komplekte yra visi pagrindiniai profesionalaus makiažo teptukai. "Charm Director" tai prekinis ženklas ženklas, kuris specializuojasi profesionalių mak..
9.99€ 14.99€
Be PVM:9.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 24 (2 puslapių)