Kategorijos
Krepšelis

Plaukams

Vienkartinių dvisluoksnių celiuliozės rankšluosčių ritinys skirtas kirpykloms ir grožio salonams. Ritinyje rasite net 800 lapų, kurių matmenys 35x 26cm. Labai gerai sugeria vandenį Užtenka ilgam laikui Vieno lapo matmenys 35x 26cm Rulone 800 lapų Rulono matmenys: aukštis 27cm x plotis ..
10.99€
Be PVM:10.99€
„Fox Betele“ džiovintuvas yra prietaisas, skirtas išlyginantis jūsų plaukų struktūrą juos džiovinant. Džiovintuvas turi jonizacijos funkciją, kurios dėka jūsų plaukai nesušals ir nebus statiški. Šio džiovintuvo didelis pranašumas yra jo galia, kuri yra 2300 W. Dėl šios galios galite greitai išdžiovi..
69.99€
Be PVM:69.99€
Puikus sprendimas ieškantiems mažo plaukų džiovintuvo. Kompaktiškas ir profesionalus plaukų džiovintuvas „Fox Blue Eye“. Turintis jonizacijos funkciją, vėsio oro jungiklį ir aukštos kokybės variklį, kuris gali dirbti daugiau nei 1000 valandų. Tačiau dėka padidinto korpuso atsparumo džiovintuvas nebi..
48.99€
Be PVM:48.99€
Profesionalus plaukų džiovintuvas. Ypač lengvas dizainas ir ergonomiška rankenos forma užtikrina didesnį darbo komfortą. Unikalus naujos kartos nuolatinės srovės variklis 3 oro temperatūros ir 2 oro srauto nustatymai Šalto oro funkcija - šukuosenos tvirtinimas Jonizacijos funkcija 2 s..
59.99€
Be PVM:59.99€
Džiovintuvas skirtas naudoti ne tik kirpykloje, bet ir patogiai Jūsų vonios kambaryje. Šalto oro mygtukas apsaugo plaukus nuo aukštos temperatūros, be to, juos lygina ir daro minkštesnius. Džiovintuvas turi 2 oro srauto greičius ir 4 šildymo režimus - tai sukuria tiek daug galimybių, džiovinimo reži..
69.99€
Be PVM:69.99€
Profesionalus ventiliatorius ir variklis Lengvai nuimamas nerūdijančio plieno filtras 2 pūtimo greičiai, 4 šildymo režimai + šalto oro režimas 2 purkštukai Grafito spalva Galia: 1700W..
69.99€
Be PVM:69.99€
Profesionalus, kompaktiškas „Fox SMART FRONT“ džiovintuvas aukščiausios klasės profesionalams. Jis turi labai aukštos kokybės variklį, kuris leis dirbti labai ilgai, daugiau nei 1000 darbo valandų. Patys išsirinkite originalią „Smart Front“ spalvą Jo korpusas pagamintas iš aukštos kokybės plasti..
49.99€
Be PVM:49.99€
Profesionalus plaukų džiovintuvas, skirtas aukščiausios klasės profesionalams Didesnė galia pagreitina džiovinimą ir pagerina stilių Plastikinis korpusas su padidintu atsparumu aukštai temperatūrai Originalus, aukštos kokybės variklis 3 oro temperatūros ir 2 oro srauto nustatymai Vėsi..
59.99€
Be PVM:59.99€
Šis sensacingas prietaisas plaukų džiovinimą padarys paprastą ir malonų. Kompaktiškas džiovintuvas „Fox Art Rainbow“ pritrauks jus savo sensacingu dizainu. Įrenginys nustebina savo techniniais parametrais: 3 temperatūros nustatymai, du oro srauto nustatymai, šalto oro mygtukas ir patogus sukamasis k..
79.99€
Be PVM:79.99€
Šis sensacingas prietaisas plaukų džiovinimą padarys paprastą ir malonų. Kompaktiškas džiovintuvas „Fox Art Rainbow“ pritrauks jus savo sensacingu dizainu. Įrenginys nustebina savo techniniais parametrais: 3 temperatūros nustatymai, du oro srauto nustatymai, šalto oro mygtukas ir patogus sukamasis k..
79.99€
Be PVM:79.99€
Spaustukas - raktas skirtas išspausti dažus ir įvairias priemones iš tūtelių Spaustukas - raktas skirtas išspausti dažus ir įvairias priemones iš tūtelių
-20 %
Tai paprastas įrankis, leidžiantis išspausti paskutinius dažus iš pakuotės. Dėl šio įrankio Jums nereikės išmesti dažų, kurių negalite išspausti rankomis. Šiuo įrankiu efektyviai (iki pat galo) išspausite dažus ir kitus preparatus iš aliuminio ar plastiko tūtelių. Nedidelis praktinis, metalinis ir ..
3.19€ 3.99€
Be PVM:3.19€
Šios kaklo juostos būtinas kiekvienoje kirpykloje. Šios kaklajuostės garantuoja komfortą ir higieną. Vienkartinė kaklajuostė yra tampri, todėl jis tinka kiekvienam kaklui. Ji atspari skysčiui ir puikiai neleidžia plaukams patekti ten kur jie nėra pageidaujami, užtikrinant maksimalų klientų..
0.99€
Be PVM:0.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 15 (2 puslapių)