Kategorijos
Krepšelis

Plaukams

Aukštos kokybės profesionalios plastikinės pirštinės. Tinkamos visiems kosmetologams. Skirta išlaikyti higininėms salygoms arba parafino procedūroms. Pakuotėje 100 vnt. Universalus dydis. Patogu naudoti...
1.99€
Be PVM:1.99€
Vienkartinių dvisluoksnių celiuliozės rankšluosčių ritinys skirtas kirpykloms ir grožio salonams. Ritinyje rasite net 800 lapų, kurių matmenys 35x 26cm. Labai gerai sugeria vandenį Užtenka ilgam laikui Vieno lapo matmenys 35x 26cm Rulone 800 lapų Rulono matmenys: aukštis 27cm x plotis ..
10.99€
Be PVM:10.99€
Šios kaklo juostos būtinas kiekvienoje kirpykloje. Šios kaklajuostės garantuoja komfortą ir higieną. Vienkartinė kaklajuostė yra tampri, todėl jis tinka kiekvienam kaklui. Ji atspari skysčiui ir puikiai neleidžia plaukams patekti ten kur jie nėra pageidaujami, užtikrinant maksimalų klientų..
0.99€
Be PVM:0.99€
Spaustukas - raktas skirtas išspausti dažus ir įvairias priemones iš tūtelių Spaustukas - raktas skirtas išspausti dažus ir įvairias priemones iš tūtelių
-20 %
Tai paprastas įrankis, leidžiantis išspausti paskutinius dažus iš pakuotės. Dėl šio įrankio Jums nereikės išmesti dažų, kurių negalite išspausti rankomis. Šiuo įrankiu efektyviai (iki pat galo) išspausite dažus ir kitus preparatus iš aliuminio ar plastiko tūtelių. Nedidelis praktinis, metalinis ir ..
3.19€ 3.99€
Be PVM:3.19€
Vienkartinės kepurėlės puikiai apsaugo sausus plaukus. Kepurėlės su guma. Puikiai laikosi ant galvos Komplekte 10 vienetų...
0.99€
Be PVM:0.99€
Daili elastinga juostelė puikiai aptempia. Puikiai laikosi ant galvos ir apsaugo plaukus. Komplekte 10 vienetų...
0.99€
Be PVM:0.99€
Profesionalus, kompaktiškas „Fox SMART FRONT“ džiovintuvas aukščiausios klasės profesionalams. Jis turi labai aukštos kokybės variklį, kuris leis dirbti labai ilgai, daugiau nei 1000 darbo valandų. Patys išsirinkite originalią „Smart Front“ spalvą Jo korpusas pagamintas iš aukštos kokybės plasti..
49.99€
Be PVM:49.99€
Profesionalus plaukų džiovintuvas, skirtas aukščiausios klasės profesionalams Didesnė galia pagreitina džiovinimą ir pagerina stilių Plastikinis korpusas su padidintu atsparumu aukštai temperatūrai Originalus, aukštos kokybės variklis 3 oro temperatūros ir 2 oro srauto nustatymai Vėsi..
59.99€
Be PVM:59.99€
Profesionalus plaukų džiovintuvas. Ypač lengvas dizainas ir ergonomiška rankenos forma užtikrina didesnį darbo komfortą. Unikalus naujos kartos nuolatinės srovės variklis 3 oro temperatūros ir 2 oro srauto nustatymai Šalto oro funkcija - šukuosenos tvirtinimas Jonizacijos funkcija 2 s..
59.99€
Be PVM:59.99€
Džiovintuvas skirtas naudoti ne tik kirpykloje, bet ir patogiai Jūsų vonios kambaryje. Šalto oro mygtukas apsaugo plaukus nuo aukštos temperatūros, be to, juos lygina ir daro minkštesnius. Džiovintuvas turi 2 oro srauto greičius ir 4 šildymo režimus - tai sukuria tiek daug galimybių, džiovinimo reži..
69.99€
Be PVM:69.99€
Profesionalus ventiliatorius ir variklis Lengvai nuimamas nerūdijančio plieno filtras 2 pūtimo greičiai, 4 šildymo režimai + šalto oro režimas 2 purkštukai Grafito spalva Galia: 1700W..
69.99€
Be PVM:69.99€
Šis sensacingas prietaisas plaukų džiovinimą padarys paprastą ir malonų. Kompaktiškas džiovintuvas „Fox Art Rainbow“ pritrauks jus savo sensacingu dizainu. Įrenginys nustebina savo techniniais parametrais: 3 temperatūros nustatymai, du oro srauto nustatymai, šalto oro mygtukas ir patogus sukamasis k..
79.99€
Be PVM:79.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 16 (2 puslapių)