Kategorijos
Krepšelis

Vienfaziai geliniai lakai

Vienfazis bio-gelinis lakas yra aukštesnis lygis po įprasto, visų pamėgto, gelinio nagų lako. Šis lakas stiprina nago struktūrą, padeda atsinaujinti nagų plokštelėms po dirbtinių nagų nuėmimo, maitina nagus ir puoselėja juos. Vienfazė sistema nereikalauja nagų grunto ar viršutinio padengimo sluoksnio, o nagai puikiai atrodo net iki 3 savaičių. Vienfazis bio-gelinis lakas nagams yra tirštos pigmentacijos, neišteka piešiant, galima maišyti jo spalvas ir išgauti naujus atspalvius. Tad, dizaino galimybės beribės ir viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijos!

Vienfazis gelinis lakas "Royal Nails High Tech" 5 ml. Vienfazis gelinis lakas "Royal Nails High Tech" 5 ml.
Populiaru -79 %
Brand: Royal Nails
Naujos technologijos vienfazis gelinis nagų lakas "Royal Nails High Tech", talpa 5 ml. šiam lakui nereikalinga bazė. Naudojimo eiga: Paruoškite nagą (atlikite manikiūrą) Nuimkite nago blizgesį naudojant 240 grit blokelį ar dildę Nuriebalinkite nagą Ant laisvojo nago krašto t..
1.49€ 6.99€
Be PVM:1.49€
Vienfazis ilgalaikis lakas rašiklyje Semilac One Step Hybrid 3ml Vienfazis ilgalaikis lakas rašiklyje Semilac One Step Hybrid 3ml
Išparduota
Brand: Semilac
Semilac One Step Hybrid 3ml yra novatoriškas rašiklis, užpildytas nagų laku. Tam nereikia naudoti papildomo pagrindo ar viršutinio sluoksnio. Pirkdami 3in1 hibridinį laką, nebereikia pirkti trijų gaminių - jums užtenka tik šios vienos priemonės. Taip galite sutaupyti net tik pinigų, bet ir brangaus ..
12.99€
Be PVM:12.99€
Ilgalaikis lakas kuriam nereikia uv lempos Golden Rose "Prodigy Gel" Ilgalaikis lakas kuriam nereikia uv lempos Golden Rose "Prodigy Gel"
Išparduota
Brand: Golden Rose
Suteikia gelinio lakavimo efektą. Išlieka ir suteikia spindesio iki 7 dienų. Nereikia naudoti UV lempos. Lengva tepti, lengva nuvalyti. Naudojimas. Tepti du sluoksnius spalvoto nagų lako ir palikti nudžiūti 2 minutes. Nagų laką nuvalyti beacetoniu nagų lako valikliu. Atsargumo įspėjimai. ..
4.99€
Be PVM:4.99€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)