Kategorijos
Krepšelis

Jelly geliai


Pateikus užsakymą iki 12:00 val. pristatymas jau sekančią darbo dieną.
Maskuojantis gelis želė Royal Nails Jelly Building Baby Pink
Naujiena
Brand: Royal Nails
  Tai konstrukcinis želė struktūros gelis. Jis yra kreminės konsistencijos, neuždengia odelių, labai lengvai apdorojamas. Švelniai išsilygina ant nago plokštelės. Šios medžiagos unikali formulė sujungia gelio lankstumą, praktiškumą ir akrilo tvirtumą. Spalva - švelni rožinė Konsistenc..
3.99€
Be PVM:3.99€
Maskuojantis gelis želė Royal Nails Jelly Building Clear
Naujiena
Brand: Royal Nails
  Tai konstrukcinis želė struktūros gelis. Jis yra kreminės konsistencijos, neuždengia odelių, labai lengvai apdorojamas. Švelniai išsilygina ant nago plokštelės. Šios medžiagos unikali formulė sujungia gelio lankstumą, praktiškumą ir akrilo tvirtumą. Spalva - skaidrus Konsistencija -..
3.99€
Be PVM:3.99€
Maskuojantis gelis želė Royal Nails Jelly Building Cover
Naujiena Išparduota
Brand: Royal Nails
  Tai konstrukcinis želė struktūros gelis. Jis yra kreminės konsistencijos, neuždengia odelių, labai lengvai apdorojamas. Švelniai išsilygina ant nago plokštelės. Šios medžiagos unikali formulė sujungia gelio lankstumą, praktiškumą ir akrilo tvirtumą. Spalva - maskuojanti Konsistencij..
3.99€
Be PVM:3.99€
Maskuojantis gelis želė Royal Nails Jelly Building Dark Cover
Naujiena
Brand: Royal Nails
  Tai konstrukcinis želė struktūros gelis. Jis yra kreminės konsistencijos, neuždengia odelių, labai lengvai apdorojamas. Švelniai išsilygina ant nago plokštelės. Šios medžiagos unikali formulė sujungia gelio lankstumą, praktiškumą ir akrilo tvirtumą. Spalva - maskuojanti, tamsi Konsi..
3.99€
Be PVM:3.99€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)