Kategorijos
Krepšelis

Papildomos priemonės lakavimui


Pateikus užsakymą iki 12:00 val. pristatymas jau sekančią darbo dieną.
Ilgalaikio lako kaučiukinis pagrindas "Royal Nails Grafen Pro Base"
Populiaru -45 %
Brand: Royal Nails
Unikalus ilgalaikių lakų serijos "Amazing line" pagrindas Bazė tankesnė, lanksti ir nepaprastai patvari, labai lengvai pašalinama su acetonu. Specialios formulės pagrindas užtikrina maksimaliai ilgą ilgalaikių lakų išsilaikymą ( 4 savaites ). Lengvai tirpsta acetone, pakanka 2 minuči..
5.49€ 9.99€
Be PVM:5.49€
Kaučiukinis pagrindas geliniam lakavimui su atspalviu Royal Nails Grafen Pro Base Natural Cover
Naujiena -35 %
Brand: Royal Nails
Unikalus kaučiukinis pagrindas iš „Amazing Line“ serijos su atspalviu Natural Cover skirtas ilgalaikiam geliniam lakavimui.Optimaliai tankus, lankstus ir ypač patvarus, lengvai tirpsta acetone. Speciali „Gumos pagrindo“ pagrindo formulė, skirta profesionalams, užtikrina maksimalų ilgalaikių nagų lak..
6.49€ 9.99€
Be PVM:6.49€
Kaučiukinis pagrindas geliniam lakavimui su atspalviu Royal Nails Grafen Pro Base Pink Cover
Naujiena -35 %
Brand: Royal Nails
Unikalus kaučiukinis pagrindas iš „Amazing Line“ serijos su atspalviu Pink Cover skirtas ilgalaikiam geliniam lakavimui.Optimaliai tankus, lankstus ir ypač patvarus, lengvai tirpsta acetone. Speciali „Gumos pagrindo“ pagrindo formulė, skirta profesionalams, užtikrina maksimalų ilgalaikių nagų lako l..
6.49€ 9.99€
Be PVM:6.49€
Brand: Semilac
 „Semilac Extend 5in1“ yra trijų klasikinių spalvų, išlaikančių verslo stilistiką. Tai puikus būdas elegantiškam manikiūrui, kurį galite padaryti greičiau nei manote! Tai unikalus ilgalaikis lakas kuris susideda iš 5 labiausiai naudojamų ir pageidaujamų savybių. Tai yra bazė spalva ir topas ..
11.99€
Be PVM:11.99€
Nagų lako džiovinimą pagreitinanti priemonė Royal Nails Dry Finish
-50 %
Nagų lako džiovinimą pagreitinanti priemonė. Ant lako dengiamas (apie 15 sekundžių) dažai džiūsta apie 1 minutę. Talpa: 5ml...
0.99€ 1.99€
Be PVM:0.99€
Brand: Semilac
Šis pagrindas-bazė skirta naudoti ant natūralios nago plokštelės, pagerina ilgalaikio lako su nago plokštele sukibimą. Ši priemonė labai efektyvi, tepkite ploną sluoksnį. Turi lipnų sluoksnį. Stingsta tiek LED tiek UV lempose Kietėjimo laikas: UV LED lempa 3W – 2 x 60 sek. UV LED 6W lempa ..
10.99€
Be PVM:10.99€
Brand: Semilac
Inovatyvus produktas skirtas naudoti kaip pagrindą ilgalaikiam lakavimui. Dėka specialios formulės praturtintas vitaminais E ir B5 tai suteikia papildomą apsaugą natūraliai nago plokštelei. Dengiasi plonu minkštu sluoksniu tai užtikrina ilgalaikį manikiųrą iki 14 dienų Stingsta tiek LED tie..
10.99€
Be PVM:10.99€
Pagrindas ir viršutinis sluoksnis viename Semilac Base/Top 2in1 7ml Pagrindas ir viršutinis sluoksnis viename Semilac Base/Top 2in1 7ml
Populiaru
Brand: Semilac
 Tai pagrindas-bazė ir viršutinis sluoksnis-topas viename patogus sprendimas kurio dėka galite sutaupyti. Priemonė du viename užtikrina puikų sukibimą su ilgailaikiu geliniu laku taip pat ir aukštą apsaugą nuo nublukimo, suteikia blozgesį. Stingsta UV ir LED lempose Kietėjimo laikas: ..
10.99€
Be PVM:10.99€
Brand: Semilac
Semilac Hardi tai priemonė skirta sutvirtinti, prailginti nagus.  Tirpi priemonė Galimos spalvos: Clear, Rose, White, Milk Talpa: 7 ml...
10.99€
Be PVM:10.99€
Semilac Nail Cleaner nago plokštelės nuriebalintojas
Populiaru
Brand: Semilac
Priemonė Nail Cleaner yra skystis skirtas nago plokštelės nuriebalinimui. Būtina priemonė prieš lakuojant ilgalaikiu geliniu laku. Puikiai ištraukia drėgmę iš nago plokštelės, taip pat galima pašalinti lipnų sluoksnį. Pasirinkite Jums patogią talpą...
3.49€
Be PVM:3.49€
Silikono nagų lako buteliuko laikiklis yra naudinga pagalbinė priemonė, kurio dėka nagų lako buteliuką galite laikyti arti rankų pirštų. Tai leidžia patogiai lakuotis nagus ir laikyti buteliuką vienu metu. Lanksti rankena tinka kiekvienai rankai ir visiems buteliukams. Pagaminta iš min..
1.99€
Be PVM:1.99€
Brand: Semilac
Aukštos kokybės priemonė stirta sukibimui. Naudoti ant natūralios nago plokštelės. Talpa 7 ml...
5.49€
Be PVM:5.49€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 32 (3 puslapių)