Kategorijos
Krepšelis

Papildomos priemonės lakavimui


Pateikus užsakymą iki 12:00 val. pristatymas jau sekančią darbo dieną.
Apsauginiai nago lipdukai Apsauginiai nago lipdukai
Populiaru
  Su šiais lipdukais galite apsaugoti pirštą piešiant ant nago plokštelės. Komplekte 10 vnt lipdukų. Naudojimas: Nuvalykite odeles aplink nago plokštelę Paimkite ir priklijuokite lipduką virš nago  Apvyniokite galus aplink pirštą Galite piešti ant nago kiek pageid..
1.19€
Be PVM:1.19€
Ilgalaikio lako kaučiukinis pagrindas "Royal Nails Grafen Pro Base"
Populiaru -45 %
Brand: Royal Nails
 Unikalus ilgalaikių lakų serijos "Amazing line" pagrindas Bazė tankesnė, lanksti ir nepaprastai patvari, labai lengvai pašalinama su acetonu. Specialios formulės pagrindas užtikrina maksimaliai ilgą ilgalaikių lakų išsilaikymą ( 4 savaites ). Lengvai tirpsta acetone, pakanka 2 ..
5.49€ 9.99€
Be PVM:5.49€
Brand: Semilac
 „Semilac Extend 5in1“ yra trijų klasikinių spalvų, išlaikančių verslo stilistiką. Tai puikus būdas elegantiškam manikiūrui, kurį galite padaryti greičiau nei manote! Tai unikalus ilgalaikis lakas kuris susideda iš 5 labiausiai naudojamų ir pageidaujamų savybių. Tai yra bazė spalva ir topas ..
11.99€
Be PVM:11.99€
Nagų lako džiovinimą pagreitinanti priemonė Royal Nails Dry Finish
-50 %
 Nagų lako džiovinimą pagreitinanti priemonė. Ant lako dengiamas (apie 15 sekundžių) dažai džiūsta apie 1 minutę. Talpa: 5ml...
0.99€ 1.99€
Be PVM:0.99€
Brand: Semilac
Šis pagrindas-bazė skirta naudoti ant natūralios nago plokštelės, pagerina ilgalaikio lako su nago plokštele sukibimą. Ši priemonė labai efektyvi, tepkite ploną sluoksnį. Turi lipnų sluoksnį. Stingsta tiek LED tiek UV lempose Kietėjimo laikas: UV LED lempa 3W – 2 x 60 sek. UV LED 6W lempa ..
10.99€
Be PVM:10.99€
Brand: Semilac
 Inovatyvus produktas skirtas naudoti kaip pagrindą ilgalaikiam lakavimui. Dėka specialios formulės praturtintas vitaminais E ir B5 tai suteikia papildomą apsaugą natūraliai nago plokštelei. Dengiasi plonu minkštu sluoksniu tai užtikrina ilgalaikį manikiųrą iki 14 dienų Stingsta tiek L..
10.99€
Be PVM:10.99€
Pagrindas ir viršutinis sluoksnis viename Semilac Base/Top 2in1 7ml Pagrindas ir viršutinis sluoksnis viename Semilac Base/Top 2in1 7ml
Populiaru
Brand: Semilac
 Tai pagrindas-bazė ir viršutinis sluoksnis-topas viename patogus sprendimas kurio dėka galite sutaupyti. Priemonė du viename užtikrina puikų sukibimą su ilgailaikiu geliniu laku taip pat ir aukštą apsaugą nuo nublukimo, suteikia blozgesį. Stingsta UV ir LED lempose Kietėjimo laikas: ..
10.99€
Be PVM:10.99€
Semilac Hardi priemonė nagų sutvirtinimui-prailginimui 7ml Semilac Hardi priemonė nagų sutvirtinimui-prailginimui 7ml
Išparduota
Brand: Semilac
Semilac Hardi tai priemonė skirta sutvirtinti, prailginti nagus.  Tirpi priemonė Galimos spalvos: Clear, Rose, White, Milk Talpa: 7 ml...
10.99€
Be PVM:10.99€
Semilac Nail Cleaner nago plokštelės nuriebalintojas
Populiaru
Brand: Semilac
Priemonė Nail Cleaner yra skystis skirtas nago plokštelės nuriebalinimui. Būtina priemonė prieš lakuojant ilgalaikiu geliniu laku. Puikiai ištraukia drėgmę iš nago plokštelės, taip pat galima pašalinti lipnų sluoksnį. Pasirinkite Jums patogią talpą...
3.49€
Be PVM:3.49€
Silikono nagų lako buteliuko laikiklis yra naudinga pagalbinė priemonė, kurio dėka nagų lako buteliuką galite laikyti arti rankų pirštų. Tai leidžia patogiai lakuotis nagus ir laikyti buteliuką vienu metu. Lanksti rankena tinka kiekvienai rankai ir visiems buteliukams. Pagaminta iš min..
1.99€
Be PVM:1.99€
Brand: Semilac
Aukštos kokybės priemonė stirta sukibimui. Naudoti ant natūralios nago plokštelės. Talpa 7 ml...
5.49€
Be PVM:5.49€
Brand: Semilac
 Priemonės stirta stipriam sukibimui. Naudoti ant natūralios nago plokštelės. Talpa 7 ml...
5.49€
Be PVM:5.49€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 31 (3 puslapių)