Kategorijos
Krepšelis

Papildomos priemonės lakavimui

Apsauginiai nago lipdukai Apsauginiai nago lipdukai
Populiaru
Su šiais lipdukais galite apsaugoti pirštą piešiant ant nago plokštelės. Komplekte 10 vnt lipdukų. Naudojimas: Nuvalykite odeles aplink nago plokštelę Paimkite ir priklijuokite lipduką virš nago  Apvyniokite galus aplink pirštą Galite piešti ant nago kiek pageidaujate B..
1.39€
Be PVM:1.39€
Brand: Semilac
Šis gruntas su vitaminais nuriebalina nago plokštelę, taip padidindamas hibridinio, gelio ir akrigelio pagrindo sukibimą su natūralia nago plokštele. Preparato formulė be rūgščių buvo praturtinta vitaminu E. Priemonė tinkama net ir esant probleminei nagų plokštelei, ant kurios ilgalaikiai lakai nesi..
6.19€
Be PVM:6.19€
Ilgalaikio lako kaučiukinis pagrindas "Royal Nails Grafen Pro Base"
Populiaru -45 %
Brand: Royal Nails
Unikalus ilgalaikių lakų serijos "Amazing line" pagrindas Bazė tankesnė, lanksti ir nepaprastai patvari, labai lengvai pašalinama su acetonu. Specialios formulės pagrindas užtikrina maksimaliai ilgą ilgalaikių lakų išsilaikymą ( 4 savaites ). Lengvai tirpsta acetone, pakanka 2 minuči..
5.49€ 9.99€
Be PVM:5.49€
Kaučiukinis pagrindas geliniam lakavimui su atspalviu Royal Nails Grafen Pro Base Candy Pink
Naujiena -35 %
Brand: Royal Nails
Unikalus kaučiukinis pagrindas iš „Amazing Line“ serijos su atspalviu Candy Pink skirtas ilgalaikiam geliniam lakavimui.Optimaliai tankus, lankstus ir ypač patvarus, lengvai tirpsta acetone. Speciali „Gumos pagrindo“ pagrindo formulė, skirta profesionalams, užtikrina maksimalų ilgalaikių nagų l..
6.49€ 9.99€
Be PVM:6.49€
Kaučiukinis pagrindas geliniam lakavimui su atspalviu Royal Nails Grafen Pro Base Natural Cover
-35 % Išparduota
Brand: Royal Nails
Unikalus kaučiukinis pagrindas iš „Amazing Line“ serijos su atspalviu Natural Cover skirtas ilgalaikiam geliniam lakavimui.Optimaliai tankus, lankstus ir ypač patvarus, lengvai tirpsta acetone. Speciali „Gumos pagrindo“ pagrindo formulė, skirta profesionalams, užtikrina maksimalų ilgalaikių nagų lak..
6.49€ 9.99€
Be PVM:6.49€
Kaučiukinis pagrindas geliniam lakavimui su atspalviu Royal Nails Grafen Pro Base Nude Cover
Naujiena -35 %
Brand: Royal Nails
Unikalus kaučiukinis pagrindas iš „Amazing Line“ serijos su atspalviu Nude Cover skirtas ilgalaikiam geliniam lakavimui.Optimaliai tankus, lankstus ir ypač patvarus, lengvai tirpsta acetone. Speciali „Gumos pagrindo“ pagrindo formulė, skirta profesionalams, užtikrina maksimalų ilgalaikių nagų lako l..
6.49€ 9.99€
Be PVM:6.49€
Brand: Semilac
 „Semilac Extend 5in1“ yra trijų klasikinių spalvų, išlaikančių verslo stilistiką. Tai puikus būdas elegantiškam manikiūrui, kurį galite padaryti greičiau nei manote! Tai unikalus ilgalaikis lakas kuris susideda iš 5 labiausiai naudojamų ir pageidaujamų savybių. Tai yra bazė spalva ir topas ..
12.49€
Be PVM:12.49€
Nagų lako džiovinimą pagreitinanti priemonė Royal Nails Dry Finish
-50 %
Nagų lako džiovinimą pagreitinanti priemonė. Ant lako dengiamas (apie 15 sekundžių) dažai džiūsta apie 1 minutę. Talpa: 5ml...
0.99€ 1.99€
Be PVM:0.99€
Nagų plokštelės nuriebalinimo priemonė Nail Prep MollyLac 10 ml
Naujiena -33 %
Brand: Molly Lac
Nagų plokštelės nuriebalinimo preparatas Nail Prep MollyLac 10 mlParuošimas stipriai nuriebalinant nagų plokštelę unikalia formule - naudokite kaip pirmąjį nagų formavimo žingsnį!„Nail Prep“ itin tiksliai ir saugiai paruošia nago plokštelę tolesnėms manikiūro dalims nepažeisdamas natūralios nago dan..
3.99€ 5.99€
Be PVM:3.99€
Brand: Semilac
Šis pagrindas-bazė skirta naudoti ant natūralios nago plokštelės, pagerina ilgalaikio lako su nago plokštele sukibimą. Ši priemonė labai efektyvi, tepkite ploną sluoksnį. Turi lipnų sluoksnį. Stingsta tiek LED tiek UV lempose Kietėjimo laikas: UV LED lempa 3W – 2 x 60 sek. UV LED 6W lempa ..
10.99€
Be PVM:10.99€
Pagrindas ir viršutinis sluoksnis viename Semilac Base/Top 2in1 7ml Pagrindas ir viršutinis sluoksnis viename Semilac Base/Top 2in1 7ml
Populiaru
Brand: Semilac
 Tai pagrindas-bazė ir viršutinis sluoksnis-topas viename patogus sprendimas kurio dėka galite sutaupyti. Priemonė du viename užtikrina puikų sukibimą su ilgailaikiu geliniu laku taip pat ir aukštą apsaugą nuo nublukimo, suteikia blozgesį. Stingsta UV ir LED lempose Kietėjimo laikas: ..
10.99€
Be PVM:10.99€
Semilac Hardi priemonė nagų sutvirtinimui-prailginimui 7ml Semilac Hardi priemonė nagų sutvirtinimui-prailginimui 7ml
Išparduota
Brand: Semilac
Semilac Hardi tai priemonė skirta sutvirtinti, prailginti nagus.  Tirpi priemonė Galimos spalvos: Clear, Rose, White, Milk Talpa: 7 ml...
10.99€
Be PVM:10.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 35 (3 puslapių)