Kategorijos
Krepšelis

Rinkiniai nagams

Nagų priežiūra yra labai svarbi ir jais reikia rūpintis kiekvieną dieną. Ši priežiūra yra ne tik tinkamas rankų plovimas ir maitinančių priemonių naudojimas, bet ir pasirūpinimas kokybiškomis grožio priemonėmis. Pastaruoju metu populiarėja ilgalaikis nagų lakavimas namuose, todėl mūsų klientėms patinka mūsų siūlomi rinkiniai nagams. Tai jau paruošti rinkiniai, kurie palengvins nagų priežiūrą namuose. 

Kodėl verta rinktis rinkinį?

Jeigu iki šiol nagus lakavote su įprastu nagų laku arba nusprendėte pirmą kartą išbandyti manikiūrą namuose, greičiausiai,neturite tam reikalingų priemonių ir įrankių. Reikalingi ne tik nagų lakai, bet ir specialios dildės, frezos, kiti įrankiai. Jeigu ketinate atlikti manikiūrą su geliu, reikalingos formos arba papildymo tipsai. Visą tai supirkti gali kainuoti gana brangiai, todėl geresnis ir pigesnis sprendimas yra rinkiniai nagams. 

Kokį rinkinį rinktis?

  • Rinkiniai su lempa. Labai dažnai rinkiniai nagams tampa dovana sau ar draugei, tad tokiu atveju dažniausiai pasirenkami rinkiniai, kurių sudėtyje yra ir UV arba LED lempa. Ji reikalinga tam, kad manikiūrą ar pedikiūrą pavyktų atlikti nepriekaištingai, nes tik prie lempos lakas tinkamai išdžius.
  • Rinkiniai be lempos. Jeigu Jums reikalingas nagų rinkinys geliniam lakavimui ar nagų priauginimui, nes norite atsinaujinti namuose turimą įrangą ar išbandyti kažką naujo, greičiausiai Jums nereikalingi nagų rinkiniai su lempa. Tokių rinkinių pasirinkimas taip pat yra gana platus, o jų kaina yra kiek žemesnė. 

Kaip prižiūrėti nagus?

  • Rinkitės tik Jūsų odai pritaikytas priemones. Labai gerai atsirinkite, ką naudojate kasdien. Patikimi gamintojai ir žinomi prekės ženklai yra geras pasirinkimas ir kokybės garantas, tačiau nepamirškite rinktis prekes, kurios tinka Jūsų odos tipui. 
  • Reguliariai puoselėkite rankas. Namuose mėgaukitės ne tik grožio procedūromis, bet ir palengvinkite savo rankas. Pavyzdžiui, prieš lakavimą pasinaudokite rankų kauke. 
  • Prižiūrėkite įrankius. Tiek lakavimą, tiek lako nuėmimą ar kitas procedūras pavyks atlikti lengviau, jeigu tinkamai prižiūrėsite priemones ir įrankius, naudojamus nagams. Rinkiniai nagams turi būti reguliariai išvalomi ir naudojami pagal paskirtį, tuomet rezultatas Jus labiausiai džiugins, o priemonės ir įrankiai tarnaus ilgiau.
Rinkinys su vienfaziu geliu Dual LED 60W lempa ir JD200 freza
-16 %
Brand: Royal Nails
Tai pilnas rinkinys skirtas nagų priauginimui ir pašalinimui. Šiame rinkinyje rasite priemones nagų paruošimui prailginimui, komplekte pridedama Galinga 60W lempa su DUAL LED technologija lempa bei galinga JD200 freza nagų formavimui ir pašalinimui. Užsakytame rinkinyje rasite šias priemones..
159.99€ 190.39€
Be PVM:159.99€
Rinkinys su Poly gelio sistema nagų prailginimui
-20 %
Brand: Royal Nails
Tai pilnas rinkinys skirtas nagų prailginimui su Poly gelio sistema. Šiame rinkinyje rasite priemones nagų paruošimui ir prailginimui. Užsakytame rinkinyje rasite šias priemones: Maskuojantis poly gelis Royal Nails Poly System 30ml. - 2 vnt. ( gelio spalva pasirinktinai, nurodykite užs..
48.99€ 61.43€
Be PVM:48.99€
Rinkinys su Poly gelio sistema ir 48W LED/UV lempa
-15 %
Brand: Royal Nails
Tai pilnas rinkinys skirtas nagų prailginimui su Poly gelio sistema ir galinga 48W lempa. Šiame rinkinyje rasite priemones nagų paruošimui prailginimui Užsakytame rinkinyje rasite šias priemones: 48W lempa manikiūrui su Dual Led technologija ir led ekranu - 1 vnt. Maskuojantis poly gelis ..
67.99€ 80.32€
Be PVM:67.99€
Ilgalaikio lakavimo rinkinys su penkiomis spalvomis Royal Nails Easy Color ir 48W LED/UV lempa Ilgalaikio lakavimo rinkinys su penkiomis spalvomis Royal Nails Easy Color ir 48W LED/UV lempa
-27 %
Brand: Royal Nails
Šiame rinkinyje galite pasirinkti 5 spalvas iš 119 ilgalaikio lako "Royal Nails" Easy Color atspalvių serija, o naudojant pagrindą ir viršutinį apsauginį sluoksnį nagų lakas išsilaikys ilgiau. Pridedamos priemonės paruošti nagus lakavimui, bei pašalinti geliniam lakui. Galingos 48W LED/UV..
63.99€ 87.50€
Be PVM:63.99€
Ilgalaikio lakavimo rinkinys su 48W LED/UV lempa ir kosmetiniu lagaminu Ilgalaikio lakavimo rinkinys su 48W LED/UV lempa ir kosmetiniu lagaminu
-28 %
Brand: Royal Nails
Šiame rinkinyje galite pasirinkti penkias spalvas ilgalaikio lako "Royal Nails" Amazing line atspalvių serija, o naudojant pagrindą ir viršutinį apsauginį sluoksnį nagų lakas išsilaikys ilgiau. Pridedamos priemonės paruošti nagus lakavimui, bei pašalinti geliniam lakui. Galingos 48W LED/UV lem..
104.99€ 145.09€
Be PVM:104.99€
20 Royal Nails Amazing Line atspalvių plius 48W LED lempa 20 Royal Nails Amazing Line atspalvių plius 48W LED lempa
-26 %
Pirkite 20 atspalvių iš Royal Nails Amazing Line ilgalaikių lakų paletės ir gaukite 48w hibridinę led lempą nemokamai! Pakuotėje rasite: Gelis lakas "Royal Nails Amazing Line" 5 ml. x 20 vienetų ( galite pasirinkti iš 160 atspalvių ) 48W lempa manikiūrui su Dual Led technologija ir l..
99.80€ 134.79€
Be PVM:99.80€
Rinkinys su vienfaziu geliu, UV 36W lempa ir mini freza
-13 %
Brand: Royal Nails
Tai pilnas rinkinys skirtas nagų priauginimui ir pašalinimui. Šiame rinkinyje rasite priemones nagų paruošimui prailginimui, komplekte pridedama UV 36W lempa bei mini freza nagų pašalinimui. Užsakytame rinkinyje rasite šias priemones: UV kvadratinė lempa 36W baltos spalvos Freza nagams mi..
66.99€ 76.71€
Be PVM:66.99€
Rinkinys su vienfaziu geliu ir vienkartinėmis formomis
-17 %
Brand: Royal Nails
Šiame rinkinyje nagų priauginimui rasite priemes nagų paruošimui, du indelius gelio nagų priauginimui ir vienkartines formeles. Užsakytame rinkinyje rasite šias priemones: Gelis nagų priauginimui - 15 ml. - 2 vnt. ( gelio spalvas pasirinktinai, nurodykite užsakymo komentaruose ) Šabl..
33.99€ 40.74€
Be PVM:33.99€
Rinkinys su vienfaziu geliu ir tipsais
-19 %
Brand: Royal Nails
Tai rinkinys skirtas nagų prailginimui jame rasite gelį, tipsus ir priemones skirtas nago paruošimui. Gelis nagų priauginimui - 15 ml. - 1 vnt. ( gelio spalva pasirinktinai, nurodykite užsakymo komentaruose ) Natūralios nago spalvos tipsai su maža kišene dėžutėje 100 vnt. - 1 vnt. Piršto m..
29.99€ 37.21€
Be PVM:29.99€
Gelio nagų priauginimo priemonės su pagrindu ir viršutiniu sluoksniu
-11 %
Brand: Royal Nails
Šis rinkinys skirtas nagų prailginimui, jame rasite priemones nago paruošimui bei 15 ml. talpos geliu. Gelis nagų priauginimui Vienfazis UV gelis - 15 ml. - 1 vnt. ( gelio spalva pasirinktinai, nurodykite užsakymo komentaruose ) Šablonai nagams - 50 vnt. Paruošiamasis skystis "Royal N..
44.99€ 50.54€
Be PVM:44.99€
Akriliniai nagai - priemonių rinkinys nagų prailginimui
-15 %
Brand: Royal Nails
Tai Royal Nails priemonių rinkinys kuriame rasite visas reikiamas priemones nagų paruošimui ir prailginimui su akrilo pudra, skysčiu bei lipniomis formomis. Užsakytame rinkinyje rasite šias priemones ( nuspaudus pavadinimą galėsite kiekvieną priemonę apžiūrėti atskirai ): Šablonai naga..
27.99€ 32.85€
Be PVM:27.99€
Brand: Semilac
Priemonių rinkinys skirtas ilgalaikiam geliniam lakavimui, komplekte rasite priemones nago paruošimui ir lakavimui su trimis norimomis spalvomis iš paletės. Semilac® gelinio lakavimo rinkinyje rasite šias priemones: Semilac ilgalaikis gelinis lakas - 3 spalvos pasirinktinai Semilac® BASE ..
54.99€
Be PVM:54.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 17 (2 puslapių)