Kategorijos
Krepšelis

Rinkiniai nagams

Nagų priežiūra yra labai svarbi ir jais reikia rūpintis kiekvieną dieną. Ši priežiūra yra ne tik tinkamas rankų plovimas ir maitinančių priemonių naudojimas, bet ir pasirūpinimas kokybiškomis grožio priemonėmis. Pastaruoju metu populiarėja ilgalaikis nagų lakavimas namuose, todėl mūsų klientėms patinka mūsų siūlomi rinkiniai nagams. Tai jau paruošti rinkiniai, kurie palengvins nagų priežiūrą namuose. 

Kodėl verta rinktis rinkinį?

Jeigu iki šiol nagus lakavote su įprastu nagų laku arba nusprendėte pirmą kartą išbandyti manikiūrą namuose, greičiausiai,neturite tam reikalingų priemonių ir įrankių. Reikalingi ne tik nagų lakai, bet ir specialios dildės, frezos, kiti įrankiai. Jeigu ketinate atlikti manikiūrą su geliu, reikalingos formos arba papildymo tipsai. Visą tai supirkti gali kainuoti gana brangiai, todėl geresnis ir pigesnis sprendimas yra rinkiniai nagams. 

Kokį rinkinį rinktis?

  • Rinkiniai su lempa. Labai dažnai rinkiniai nagams tampa dovana sau ar draugei, tad tokiu atveju dažniausiai pasirenkami rinkiniai, kurių sudėtyje yra ir UV arba LED lempa. Ji reikalinga tam, kad manikiūrą ar pedikiūrą pavyktų atlikti nepriekaištingai, nes tik prie lempos lakas tinkamai išdžius.
  • Rinkiniai be lempos. Jeigu Jums reikalingas nagų rinkinys geliniam lakavimui ar nagų priauginimui, nes norite atsinaujinti namuose turimą įrangą ar išbandyti kažką naujo, greičiausiai Jums nereikalingi nagų rinkiniai su lempa. Tokių rinkinių pasirinkimas taip pat yra gana platus, o jų kaina yra kiek žemesnė. 

Kaip prižiūrėti nagus?

  • Rinkitės tik Jūsų odai pritaikytas priemones. Labai gerai atsirinkite, ką naudojate kasdien. Patikimi gamintojai ir žinomi prekės ženklai yra geras pasirinkimas ir kokybės garantas, tačiau nepamirškite rinktis prekes, kurios tinka Jūsų odos tipui. 
  • Reguliariai puoselėkite rankas. Namuose mėgaukitės ne tik grožio procedūromis, bet ir palengvinkite savo rankas. Pavyzdžiui, prieš lakavimą pasinaudokite rankų kauke. 
  • Prižiūrėkite įrankius. Tiek lakavimą, tiek lako nuėmimą ar kitas procedūras pavyks atlikti lengviau, jeigu tinkamai prižiūrėsite priemones ir įrankius, naudojamus nagams. Rinkiniai nagams turi būti reguliariai išvalomi ir naudojami pagal paskirtį, tuomet rezultatas Jus labiausiai džiugins, o priemonės ir įrankiai tarnaus ilgiau.
Mini rinkinys geliniam lakavimui Mini rinkinys geliniam lakavimui
Populiaru -17 %
Brand: Royal Nails
Mini ilglaikio lakavimo rinkinys su viena spalva ir pagrindu lakavimui bei viršutiniu sluoksniu du viename. Rinkinį sudaro: Gelis lakas "Royal Nails Amazing Line" 5 ml. - 1 vnt. Paruošiamasis skystis "Royal Nails - Nail Prep" 5 ml. - 1 vnt. Gruntas nagams "Royal Nails Primer - bonder" 5..
19.99€ 24.07€
Be PVM:19.99€
Brand: Semilac
Priemonių rinkinys skirtas ilgalaikiam geliniam lakavimui, komplekte yra 9W LED lempa. Semilac® rinkinyje rasite šias priemones: Semilac ilgalaikis gelinis lakas - 3 spalvos  Semilac® BASE - 1 vnt. Semilac® TOP - 1 vnt. Semilac® Nail Cleaner - 50 ml, Semilac® Remover - 50 ml, ..
59.99€
Be PVM:59.99€
Rinkinys geliniam lakavimui su viršutiniu sluoksniu ir UV lempa Rinkinys geliniam lakavimui su viršutiniu sluoksniu ir UV lempa
-8 %
Brand: Royal Nails
Rinkinys i ilgalaikiui geliniui lakavimui su UV lempa kuriame pridedamos dvi serijos "Amazing Line Royal Nails" spalvos. Šio rinkinio priemonės yra šios: UV kvadratinė lempa 36W - 1 vnt. Gelis lakas "Royal Nails Amazing Line" 5 ml. - 2 vnt. Paruošiamasis skystis "Royal Na..
42.99€ 46.80€
Be PVM:42.99€
Ilgalaikio lakavimo rinkinys Ilgalaikio lakavimo rinkinys
-10 %
Brand: Royal Nails
Šiame rinkinyje galite pasirinkti tris spalvas ilgalaikio lako "Royal Nails" Amazing line atspalvių serija, o naudojant pagrindą ir viršutinį apsauginį sluoksnį nagų lakas išsilaikys ilgiau. Pridedamos priemonės paruošti nagus lakavimui, bei pašalinti geliniam lakui. Priemonių sarašas: ..
36.99€ 41.19€
Be PVM:36.99€
Profesionalus gelinio lakavimo rinkinys su LED lempa Profesionalus gelinio lakavimo rinkinys su LED lempa
Populiaru -31 %
Brand: Royal Nails
Šiame rinkinyje rasite visas priemones kuriomis galėsite greitai ir paprastai nusilakuoti nagus patinkančia spalva kuri išliks iki kelių savaičių. Tai yra tirpios priemonės, kurios stingsta tiek LED tiek UV lempose. Rinkinį sudaro: LED lempa nagams 9W - 1 vnt. Gelis lakas "Royal Nails ..
44.99€ 65.37€
Be PVM:44.99€
Brand: Semilac
Priemonių rinkinys skirtas ilgalaikiam geliniam lakavimui, komplekte rasite priemones nago paruošimui ir lakavimui su trimis norimomis spalvomis iš paletės. Semilac® gelinio lakavimo rinkinyje rasite šias priemones: Semilac ilgalaikis gelinis lakas - 3 spalvos pasirinktinai Semilac® BASE ..
54.99€
Be PVM:54.99€
Akriliniai nagai - priemonių rinkinys nagų prailginimui
-15 %
Brand: Royal Nails
Tai Royal Nails priemonių rinkinys kuriame rasite visas reikiamas priemones nagų paruošimui ir prailginimui su akrilo pudra, skysčiu bei lipniomis formomis. Užsakytame rinkinyje rasite šias priemones ( nuspaudus pavadinimą galėsite kiekvieną priemonę apžiūrėti atskirai ): Šablonai naga..
27.99€ 32.85€
Be PVM:27.99€
Gelio nagų priauginimo priemonės su pagrindu ir viršutiniu sluoksniu
-11 %
Brand: Royal Nails
Šis rinkinys skirtas nagų prailginimui, jame rasite priemones nago paruošimui bei 15 ml. talpos geliu. Gelis nagų priauginimui Vienfazis UV gelis - 15 ml. - 1 vnt. ( gelio spalva pasirinktinai, nurodykite užsakymo komentaruose ) Šablonai nagams - 50 vnt. Paruošiamasis skystis "Royal N..
44.99€ 50.54€
Be PVM:44.99€
Rinkinys su vienfaziu geliu ir tipsais
-19 %
Brand: Royal Nails
Tai rinkinys skirtas nagų prailginimui jame rasite gelį, tipsus ir priemones skirtas nago paruošimui. Gelis nagų priauginimui - 15 ml. - 1 vnt. ( gelio spalva pasirinktinai, nurodykite užsakymo komentaruose ) Natūralios nago spalvos tipsai su maža kišene dėžutėje 100 vnt. - 1 vnt. Piršto m..
29.99€ 37.21€
Be PVM:29.99€
Rinkinys su vienfaziu geliu ir vienkartinėmis formomis
-17 %
Brand: Royal Nails
Šiame rinkinyje nagų priauginimui rasite priemes nagų paruošimui, du indelius gelio nagų priauginimui ir vienkartines formeles. Užsakytame rinkinyje rasite šias priemones: Gelis nagų priauginimui - 15 ml. - 2 vnt. ( gelio spalvas pasirinktinai, nurodykite užsakymo komentaruose ) Šabl..
33.99€ 40.74€
Be PVM:33.99€
Rinkinys su vienfaziu geliu, UV 36W lempa ir mini freza
-13 %
Brand: Royal Nails
Tai pilnas rinkinys skirtas nagų priauginimui ir pašalinimui. Šiame rinkinyje rasite priemones nagų paruošimui prailginimui, komplekte pridedama UV 36W lempa bei mini freza nagų pašalinimui. Užsakytame rinkinyje rasite šias priemones: UV kvadratinė lempa 36W baltos spalvos Freza nagams mi..
66.99€ 76.71€
Be PVM:66.99€
20 Royal Nails Amazing Line atspalvių plius 48W LED lempa 20 Royal Nails Amazing Line atspalvių plius 48W LED lempa
-26 %
Pirkite 20 atspalvių iš Royal Nails Amazing Line ilgalaikių lakų paletės ir gaukite 48w hibridinę led lempą nemokamai! Pakuotėje rasite: Gelis lakas "Royal Nails Amazing Line" 5 ml. x 20 vienetų ( galite pasirinkti iš 160 atspalvių ) 48W lempa manikiūrui su Dual Led technologija ir l..
99.80€ 134.79€
Be PVM:99.80€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 17 (2 puslapių)