Kategorijos
Krepšelis

Gelis nagams

Kuri moteris nenori mėgautis išpuoselėtais ir dailiais nagais? Juk nagai rodo, kad esame geros sveikatos, tinkamai juos prižiūrime. Todėl daugelis moterų, norėdamos, kad jų nagai atrodytų kuo ilgiau gražūs  ir tvarkingi, ieško ilgalaikių sprendimų. Šiuo metu Lietuvoje vienas populiariausių pasirinkimų – gelis nagams ir gelinis nagų lakavimas. 

Nagų priauginimas geliu yra šiuo metu labai populiarus pasirinkimas, nes tai naujausia ir inovatyviausia rinkoje esanti technologija. Vis daugiau moterų akrilinius nagus keičia geliniais, o ir profesionalios meistrės šiandien siūlo ne tik nagų priauginimą akrilu, bet ir geliu. 

Kokie yra gelio privalumai?

Gelis nagams išpopuliarėjo pirmiausia todėl, jog juo priauginami nagai dažnai atrodo kiek labiau blizgūs ir labiau primena natūralią nago struktūrą. Be to, gelis gali būti įvairaus klampumo, todėl leidžia sukurti labai plačią formų ir nago ilgių įvairovę. Galite formuoti savo nagus kaip pageidaujate: jie gali būti ilgesni nei natūralūs, kitokios formos, lieknesni. Gelis lengvai padės išgauti reikalingą formą arba prailginti nulūžusį nagą. Todėl jis plačiai naudojamas profesionalų darbe. Gelis ne taip lengvai formuojamas namuose, todėl geriausia tokį manikiūrą patikėti profesionalui.

Ar reikalinga UV lempa?

Jeigu anksčiau niekuomet neatlikote nagų priauginimo procedūrų su geliu, nepamirškite, kad dalis gelių stingsta tik UV šviesoje. Kurį laiką gelis tuo ir skyrėsi nuo akrilo, kad norint atlikti lakavimą ar nagų priauginimą geliu, reikalinga UV lempa nagams. Mūsų parduotuvėje rasite platų tokių gelių pasirinkimą. Tai užtikrina nago tvirtumą ir sutvirtina konstrukciją. 

Tačiau šiandien rinkoje jau plačiai naudojami ir geliai nagams, kuriems nereikalingas džiovinimas po UV lempa. Tokius savaime išdžiūstančius ir sustingstančius gelius galite rasti ir mūsų parduotuvėje. Jie yra puikus pasirinkimas norinčioms išbandyti naujausias technologijas. Taip pat toms, kurios nori užsiimti nagų priauginimu namuose ir neturi UV lempos. 

Kokį gelį rinktis?

Gelis nagams gali būti vienfazis, taip pat klientams siūlomi gelio pagrindai bei baigiamasis gelis. Galite rinktis ir biogelį. Turime įvairių atspalvių arba bespalvių gelių, kurie palengvins nagų priauginimo darbą ir leis pasiekti geriausių rezultatų bei pradžiuginti klientes ar save.

Pasirinkite Jums tinkantį gelį, nagų priauginimas atliekamas su UV arba LED geliu, o nagų dailė kuriama su spalvotais geliais nagams. Gelinis lakas suteiks norimą atspalvį Jūsų nagams.

Brand: Royal Nails
Tai puikus, baltos spalvos gelis "prancūziškam" manikiūrui. Dėl didelio klampumo tinkamas dirbti su šablonais. Prieš naudojimą išmaišyti. Royal Nails White gelis nagams akriliniame indelyje.  Savaime išsilyginantis Neturi deginimo jausmo Neišsilieja į kraštus - patogu dirbti ..
3.79€
Be PVM:3.79€
Brand: Royal Nails
Maskuojantis rožinės spalvos gelis švelniai padengia dildės padarytus nago plokštelės pažeidimus ir paraudimą. Gali būti naudojamas vietoje pagrindinio gelio. Prieš naudojimą išmaišyti. Royal Nails Light Pink Mask gelis nagams skaidriame indelyje.  Savaime išsilyginantis Neturi..
8.99€
Be PVM:8.99€
Brand: Royal Nails
Maskuojantis gelis švelniai padengia dildės padarytus nago plokštelės pažeidimus ir paraudimą. Gali būti naudojamas vietoje pagrindinio gelio. Prieš naudojimą išmaišyti. Royal Nails Cover Dark gelis nagams skaidriame indelyje.  Savaime išsilyginantis Neturi deginimo jausmo Neišsil..
8.99€
Be PVM:8.99€
Brand: Royal Nails
Maskuojantis gelis švelniai padengia dildės padarytus nago plokštelės pažeidimus ir paraudimą. Gali būti naudojamas vietoje pagrindinio gelio. Prieš naudojimą išmaišyti. Royal Nails Cover Dark gelis nagams skaidriame indelyje.  Savaime išsilyginantis Neturi deginimo jausmo Neišsil..
8.99€
Be PVM:8.99€
Brand: Royal Nails
Žvilgusis gelis paprastai naudojamas, tvirtai laiko, lengvai tepamas, nesubėga į nago kraštus. Prieš naudojimą išmaišyti. Royal Nails Clear gelis nagams skaidriame indelyje.  Savaime išsilyginantis Neturi deginimo jausmo Neišsilieja į kraštus - patogu dirbti Polimerizacijos l..
8.99€
Be PVM:8.99€
Brand: Royal Nails
Pagrindinis modeliavimo gelis. Paprastas naudojimas, tvirtai laiko, lengvai tepamas, nesubėga į nago kraštus. Prieš naudojimą išmaišyti. Royal Nails Base galis nagams skaidriame indelyje.  Savaime išsilyginantis Neturi deginimo jausmo Neišsilieja į kraštus - patogu dirbti Pol..
8.99€
Be PVM:8.99€
Brand: Royal Nails
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'; color: #454545} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'; color: #454545; min-height: 14.0px} p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'; color: #454545} Tai y..
4.49€
Be PVM:4.49€
Brand: Royal Nails
Profesionalus naujos kartos UV / LED gelio pagrindas ir hibridinių lakų pagrindas. Produktas turi malonų kvapą. Dėl savo klampumo ir tirštumo turi dar geresnį sukibimą su naturalia nago plokštele. Patvarus ir lankstus pagrindas leidžia prailginti nago plokstelę. Pagrindas su vitaminais - idealiai..
6.49€
Be PVM:6.49€
Brand: Royal Nails
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'; color: #454545} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'; color: #454545; min-height: 14.0px} p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'; color: #454545} Royal..
4.49€
Be PVM:4.49€
Šviesiai rožinio atspalvio poly gelis Royal Nails Poly System Natural Light Pink
-6 %
Brand: Royal Nails
Šviesiai rožinio atspalvio Poly gelis. Poly sistema yra novatoriškas gelio ir akrilo sistemų hibridas, suderinantis geriausius abiejų sistemų savybes vienoje priemonėje. Produkto savybės: Produktą labai paprasta naudoti  Gelis yra didelio klampumo Produktas neturi įtakos nagų krašt..
16.99€ 17.99€
Be PVM:16.99€
Skystis poly gelio sistemai Royal Nails Liquid Poly System
Populiaru
Brand: Royal Nails
Skystis akrilo gelio sistemai skirtas darbui su Poly geliais. Talpinama perlo efekto plastiko buteliuke. Skystis leidžia šepetėliui sklandžiai slinkti geliu ir paskirstyti jį neprilimpant prie paviršiaus. Apsaugo šepetėlį nuo greito išdžiūvimo ir prailgina darbo laiką su juo. Naudojimas: ..
3.99€
Be PVM:3.99€
Brand: Royal Nails
Skaidrios spalvos Poly gelis. Poly sistema yra novatoriškas gelio ir akrilo sistemų hibridas, suderinantis geriausius abiejų sistemų savybes vienoje priemonėje. Produkto savybės: Produktą labai paprasta naudoti  Gelis yra didelio klampumo Produktas neturi įtakos nagų kraštams Lan..
17.99€
Be PVM:17.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 33 (3 puslapių)