Kategorijos
Krepšelis

Žnyplutės manikiūrui


Pateikus užsakymą iki 12:00 val. pristatymas jau sekančią darbo dieną.
Tvirtos ir patogios žnyplutės kirpti nagams aštriais ašmenimis. Žnyplutės pagamintos iš chirurginio plieno aštrus ir ilgai tarnaujantis įrankis. Išskirtinė mėlyna spalva Dviguba spyruoklė Pailga rankena Plonos ir tikslios geležtės Po sterilizavimo ir dezinfekcijos jie nepraranda s..
16.99€
Be PVM:16.99€
Nagų odelių žnyplutės dengtos titanu 5mm Nagų odelių žnyplutės dengtos titanu 5mm
Išparduota
Nagų odelių žnyplutės. Įrankio Ilgis 10 cm, ašmenų ilgis 5 mm. Pagaminta iš chirurginio plieno, padengta titano danga. Tinka profesionaliam ir asmeniniam naudojimui. Dviguba spyruoklė...
9.99€
Be PVM:9.99€
Nedidelės žnyplutės 15mm chirurginio plieno Nedidelės žnyplutės 15mm chirurginio plieno
-40 %
Žnyplutės pagamintos iš aukštos kokybės plieno. Lengva ir patogu dirbti, skirta profesionaliam ir individualiam naudojimui. Aštrūs ašmenys, galasti rankomis. Žnyplučių forma patogi, puikiai priglunda prie rankų. Įrankis tikslus ir tvirtas. Žnyplutes galima sterilizuoti. Ašmenų plotis: 15mm Žny..
8.99€ 14.99€
Be PVM:8.99€
Nedidelis patogus profesionalus įrankis tvarkyti nagams, turi amortizuojančią spyruoklę todėl galite patogiai dirbti.  Žnyplučių ilgis: 12 cm Ašmenų ilgis: 15 mm Amortizuojanti syruoklė Automatinis užraktas Pagaminta iš chirurginio plieno Galima dezinfekuoti ir sterilizuoti...
16.99€
Be PVM:16.99€
Nedidelės žnyplutės nagų odelėms 8mm chirurginio plieno
Išparduota
Žnyplutės pagamintos iš aukštos kokybės plieno. Lengva ir patogu dirbti, skirta profesionaliam ir individualiam naudojimui. Aštrūs ašmenys, galasti rankomis. Žnyplučių forma patogi, puikiai priglunda prie rankų. Įrankis tikslus ir tvirtas. Žnyplutes galima sterilizuoti. Ašmenų plotis: 8mm Žnyp..
8.99€
Be PVM:8.99€
Plieninės žnyplutės odelėms Hairplay CS28-12 Plieninės žnyplutės odelėms Hairplay CS28-12
Išparduota
Žnyplutės pagamintos iš aukštos kokybės plieno. Lengva ir patogu dirbti, skirta profesionaliam ir individualiam naudojimui. Aštrūs ašmenys, galasti rankomis. Žnyplučių forma patogi, puikiai priglunda prie rankų. Įrankis tikslus ir tvirtas. Žnyplutes galima sterilizuoti. Galimas žnyplučių ašmenų p..
15.99€
Be PVM:15.99€
Žnyplutės įaugusiems nagams kirpti plačiais ašmenimis 8917 Žnyplutės įaugusiems nagams kirpti plačiais ašmenimis 8917
-60 %
Puikiai pritaikyti rankai, jie garantuoja sklandų, efektyvų darbą, neapkraunant raumenų ir sausgyslių.Tikslūs, išlenkti žnyplučių ašmenys leidžia labai tiksliai pjauti net storiausius ir kiečiausius nagus.Žnyplutės pagamintos iš nerūdijančio plieno ir padengti emalio danga, atsparia dilimui ir koroz..
9.99€ 24.99€
Be PVM:9.99€
Žnyplutės įaugusiems nagams kirpti plačiais ašmenimis Hairplay CP15-14 Žnyplutės įaugusiems nagams kirpti plačiais ašmenimis Hairplay CP15-14
Išparduota
Specialiai kontūruotas, įgaubtas ir tinkamai aštrus peilis leidžia greitai, lengvai ir tiksliai sutrumpinti nagus, taip pat iškirpti įaugusias nago dalis. Pedikiūro žnyplės kerpa labai lygiai, net ir labai storus nagus. Šių žnyplučių ašmenys turi apvalius kraštus, kurie padidina saugumą chirurgini..
25.99€
Be PVM:25.99€
Įrankis skirtas kirpti įaugusiems nagams. Puikiai kerpa storus ir įaugusius nagus. Pagaminta iš nerūdijančio chirurginio plieno. Įrankis puikios kokybės, patogiai priglunda prie rankos. Patikimas patvarus ir aštrus. Ašmenų ilgis: 20 mm Dviguba spyruoklė Automatinis užraktas Rekomenduojam..
26.99€
Be PVM:26.99€
Žnyplutės įaugusiems nagams kirpti smailiais ašmenimis Hairplay CP00-11
Išparduota
Įrankis skirtas kirpti įaugusiems nagams. Pagaminta iš nerūdijančio chirurginio plieno. Įrankis puikios kokybės, patogiai priglunda prie rankos. Patikimas patvarus ir aštrus. Ilgas ir tinkamai profiluoti ašmenys leidžia prieiti prie sunkių vietų Dviguba spyruoklė leidžia stabiliai ir tikslia..
19.99€
Be PVM:19.99€
Vidutinio dydžio žnyplutės skirtos kirpti nagams, amortizuojanti spyruoklė nevargina rankos. Įrankis pagamintas iš chirurginio plieno todėl jį galima dezinfekuoti ir sterilizuoti. Įrankio ilgis: 14,5 cm Ašmenų ilgis: 20 mm Pagamitas iš chirurginio plieno Tinkamas sterilizuoti Amortizuo..
24.99€
Be PVM:24.99€
Žnyplutės pagamintos iš aukštos kokybės plieno. Lengva ir patogu dirbti, skirta profesionaliam ir individualiam naudojimui. Aštrūs ašmenys, galasti rankomis. Žnyplučių forma patogi, puikiai priglunda prie rankų. Įrankis tikslus ir tvirtas. Žnyplutes galima sterilizuoti. Ašmenų plotis: 5mm ..
9.99€
Be PVM:9.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 19 (2 puslapių)