Kategorijos
Krepšelis

Žnyplutės manikiūrui

Tam, kad būtų galima atlikti profesionalų ir kokybišką manikiūrą, reikalingas ir tinkamas pasiruošimas bei įrankiai manikiūrui. Pavyzdžiui, žnyplutės manikiūrui yra reikalingos ir be jų kokybiškai neatliksite nei nagų formavimo, nei priežiūros. Todėl siūlome rinktis kokybiškus įrankius, kurie padės pasiekti geriausių rezultatų. 

Kam skirtos manikiūro žnyplės?

  • Nors daugelis jų iš pirmo žvilgsnio atrodo gana panašios, iš tiesų žnyplutės skiriasi. Esame atrinkę geriausias žnyples, kad tiek mėgėjai, tiek profesionalai rastų, ką pasirinkti. Manikiūro žnyplutės gali būti naudojamos skirtingiems darbams. 
  • Nagų žnyplės. Dažniausiai naudojamas įrankis ne tik grožio salonuose, bet ir namuose. Patikimos ir kokybiškos žnyplutės leis be vargo nukirpti nagus ir padės atliekant manikiūrą ar pedikiūrą. 
  • Žnyplės odelėms šalinti. Nagų odelės turi būti šalinamos tik su specialiais įrankiais, jeigu nenorite susižaloti arba sukelti skausmo. Todėl geriausias pasirinkimas tokiems darbams atlikti yra specialios odelėms šalinti skirtos žnyplutės manikiūrui.
  • Žnyplės įaugusiems nagams kirpti. Tai dažniausiai profesionalams skirtos žnyplutės, kurios naudojamos išskirtinai tuomet, kai reikia kirpti į odą įaugusius nagus. Su tokiomis žnyplėmis tai atliekama neskausmingai ir patogiai. 

Kaip pasirinkti?

  • Savo pirkėjams siūlome įvairių žnyplių ir žnyplučių. Pasirinkimas labai platus, todėl esame tikri, kad reikalingą įrankį išsirinks kiekvienas. Kad pasirinkti būtų paprasčiau, prie kiekvienos prekės įkėlėme aprašymą, kuriame galite matyti, iš kokios medžiagos pagamintos žnyplės, kam jos dažniausiai naudojamos, koks yra jų ašmenų dydis. Skirkite dėmesio šiam aprašymui ir palyginkite bent kelias patikusias prekes tarpusavyje, taip pasirinksite Jums labiausiai tinkamą. Dažniausiai pasirenkamos skirtingų tipų žnyplutės manikiūrui.
  • Profesionalios žnyplės. Šio tipo žnyplės išsiskiria ypatingu tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Dažniausiai jos gaminamos iš nerūdijančio plieno, todėl yra patikimas įrankis meistro kasdieniame darbe atliekant manikiūrą ir pedikiūrą. 
  • Žnyplės su užraktu. Tai sprendimas tiems, kurie nori užtikrinti saugias darbo sąlygas savo darbe. Žnyplės su užraktu užtikrina, kad kai su žnyplėmis nedirbama, su jomis negalėsite susižeisti. 
  • Skirtingi ašmenys. Kai kurios žnyplės manikiūrui parduodamos su galimybe pakeisti ašmenis. Skirtingų dydžių ašmenys naudojami pagal poreikį. Tai patogus pasirinkimas, nes nereikia pirkti kelių žnyplių - pakanka turėti vienas su keičiamais ašmenimis. 
Profesionalus įrankis pagamintas iš chirurginio plieno skirtas manikiūro procedūroms. Tinka sterilizacijai ir dezinfekavimui.  Žnyplučių ilgis: 11 cm Pagaminta iš chirurginio plieno Tvirtas, aštrus ir ilgaamžis įrankis. Vienguba spyruoklė Pasirinkite Jums patogų ašmenų ilgį: 3 mm,..
14.99€
Be PVM:14.99€
Profesionalus įrankis pagamintas iš chirurginio plieno skirtas manikiūro procedūroms. Tinka sterilizacijai ir dezinfekavimui. Dviguba spyruoklė leidžia patogiai dirbti. Žnyplučių ilgis: 11 cm Pagaminta iš chirurginio plieno Tvirtas, aštrus ir ilgaamžis įrankis. Dviguba spyruoklė P..
14.99€
Be PVM:14.99€
Žnyplutės pagamintos iš plieno, su dviguba spyruokle. Žnyplučių ašmenų plotis: 8 mm Pagaminta Vokietijoje...
4.99€
Be PVM:4.99€
Profesionalus manikiūro įrankis skirtas kirpti odelėms. Pagamintas iš chirurginio plieno. Puikiai tinkantis prie Jūsų rankų, aštrus ir ilgaamžis. Įrankio ilgis: 10 cm Išskirtina mėlyna spalva Ašmenų ilgis: 2 mm Nepraranda spalvos po dezinfekcijos ir sterilizacijos Galite pasirinkti įra..
16.99€
Be PVM:16.99€
Profesionalus manikiūro įrankis skirtas kirpti odelėms. Pagamintas iš chirurginio plieno. Puikiai tinkantis prie Jūsų rankų, aštrus ir ilgaamžis. Įrankio ilgis: 10 cm Nepraranda spalvos po dezinfekcijos ir sterilizacijos Galite pasirinkti įrankį su Jums patogaus ilgio ašmenimis: 3mm, 4mm, ..
15.99€
Be PVM:15.99€
Žnyplutės nagų odelėms chirurginio plieno kobalto Hairplay CS20-10K Žnyplutės nagų odelėms chirurginio plieno kobalto Hairplay CS20-10K
Išparduota
Žnyplutės pagamintos iš aukštos kokybės plieno. Lengva ir patogu dirbti, skirta profesionaliam ir individualiam naudojimui. Aštrūs ašmenys, galasti rankomis. Žnyplučių forma patogi, puikiai priglunda prie rankų. Įrankis tikslus ir tvirtas. Žnyplutes galima sterilizuoti. Galimas žnyplučių ašmenų p..
17.99€
Be PVM:17.99€
Brand: Staleks
Skirta pedikiūruiKerpamieji ašmenys - pasviręAšmenų ilgis 7 mmTinkamos sterilizacijaiMetalas - plienasGamintojas Staleks Ukraina..
45.00€
Be PVM:45.00€
Vidutinio dydžio žnyplutės skirtos kirpti nagams, amortizuojanti spyruoklė nevargina rankos. Įrankis pagamintas iš chirurginio plieno todėl jį galima dezinfekuoti ir sterilizuoti. Įrankio ilgis: 14,5 cm Ašmenų ilgis: 20 mm Pagamitas iš chirurginio plieno Tinkamas sterilizuoti Amortizuo..
24.99€
Be PVM:24.99€
Įrankis skirtas kirpti nagas, aštrus galas leidžia darbą atlikti tiksliai. Pagaminta iš chirurginio plieno. Įrankio ilgis: 11 cm Ašmenų ilgis: 15 mm Dviguba spyruoklė Smailus galas Galima sterilizuoti ir dezinfekuoti Pagaminta iš chirurginio plieno..
23.99€
Be PVM:23.99€
Nepamainomas įrankis kasdien, jis leis susidoroti su odelėmis ir sukurti tobulą manikiūrą.Ašmenų ilgis apie 6-8 mm.Gamintojas Solingen Vokietija..
4.99€
Be PVM:4.99€
Brand: Staleks
Skirta pedikiūruiKerpamieji ašmenys - tiesūsAšmenų ilgis 18 mmTinkamos sterilizacijaiMetalas - plienasGamintojas Staleks Ukraina..
45.00€
Be PVM:45.00€
Įrankis skirtas kirpti įaugusiems nagams. Puikiai kerpa storus ir įaugusius nagus. Pagaminta iš nerūdijančio chirurginio plieno. Įrankis puikios kokybės, patogiai priglunda prie rankos. Patikimas patvarus ir aštrus. Ašmenų ilgis: 20 mm Dviguba spyruoklė Automatinis užraktas Rekomenduojam..
26.99€
Be PVM:26.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 30 (3 puslapių)