Kategorijos
Krepšelis

Blizgučių karuselės

Blizgios akutės ir deimantukai, priklijuoti prie nagų, atrodo išties prabangiai ir išskirtinai. Blizgučių karuselėse rasite įvairiausių dydžių bei formų blizgučių, kuriuos nesunkiai priklijuosite prie nago pincetu arba nagų dailės šepetėliu. Blizgučiais dekoruotas manikiūras atrodo išties įspūdingai, tai tiesiog puikus pasirinkimas ypatingai progai, šventei arba tada, kai norite sukurti išskirtinio dizaino manikiūrą. Kurkite savo nuotaiką su blizgučių karuselėmis!

Karoliukai nagų dailei sandariuose maišeliuose Karoliukai nagų dailei sandariuose maišeliuose
Populiaru -34 %
Įvairių spalvų karoliukai su kuriais dailiai papuošite nagus. Karoliukai supakuoti apie 1 gramą sandariuose maišeliuose.  ..
0.39€ 0.59€
Be PVM:0.39€
Cirkonio kristalai nagų dailei papuošimui Crystal Diamond Cirkonio kristalai nagų dailei papuošimui Crystal Diamond
Populiaru
Puikiai tinka nagų dekoravimui. Priklijavimui prie nago plokštelės naudokite klijus tipsams arba viršutinį sluoksnį-topą. Pasirinkti galite iš šiuos akmenukų dydžius(matuojama plačiausia akmenuko dalis): Modelis: SS3 1,3-1,5mm Modelis: SS4 1,5-1,7mm Modelis: SS5 1,7-1,9mm Modelis: SS6 1,9-2..
1.99€
Be PVM:1.99€
Kristalai skirti kasdieniam naudojimui i ypatingoms progoms. Piexie tai smulkūs kristalai kurių skersmuo (~ 1,5 mm). Pakuotėje 2 g. Kiekis apie 1440 vienetų Nuostabus efektas garantuotas!..
4.99€
Be PVM:4.99€
Papuošalai, brangakmeniai, karoliukai, gėlės, ašaros, akmenukai, lašiukai, visa tai  rasite viename indelyje, kokia yra jūsų svajonių spalva? Leiskite save fantazuoti ir sukurkite unikalų stilių naudojant puikias vasaros spalvas! Dekoracijos gali būti naudojami įvairiais būdais, tai prikl..
2.49€
Be PVM:2.49€
Karoliukai su kristalais nagų dailei Mini Pixie Karoliukai su kristalais nagų dailei Mini Pixie
-30 %
Šių dekoracijų dėka sukursite puikų elegantišką nagų stilių. Sumaišius keletą spalvų galite gauti įspūdingą efektą! Supakuota skaidriame šiuolaikiškame indelyje. Dydis: (~ 1,5 mm) Svoris: 5 g Galimos spalvos: 01 - Balta 03 - Mėlyna 04 - Violetinė 05 - Amarantas 06 - Rožinė ..
3.49€ 4.99€
Be PVM:3.49€
Komplektas skirtas nagų dekoravimui su cirkonio akutėmis Komplekte rasite: Cirkonio akučių aplikatorius Aplikatoriaus vaškas Pincetas Dėklas Pagerinkite savo darbą ir tikslumą naudodami patogų aplikatorių. Vaškas užtikrins gerą cirkonio sukibimą su įrankiu. Pripilkite ant dėklo a..
3.19€
Be PVM:3.19€
Išskirtiniam nagų dekoravimai Mažyčiai auksinės spalvos stikliniai perlai yra skirti puošniam ir stilingam manikiūrui. Aukštos kokybės  dekoracijomis savo dizainus papildykite rafinuotu spindesiu. Pakuotės talpa: 4 gramai Galimas karoliukų diametras:  0,6mm 0,8mm 1mm ..
1.99€
Be PVM:1.99€
  Išskirtiniam nagų dekoravimai Mažyčiai sidabrinės spalvos stikliniai perlai yra skirti puošniam ir stilingam manikiūrui. Aukštos kokybės  dekoracijomis savo dizainus papildykite rafinuotu spindesiu. Pakuotės talpa: 4 gramai Galimas karoliukų diametras:  0,6mm ..
1.99€
Be PVM:1.99€
Išskirtiniam nagų dekoravimai Mažyčiai juodos spalvos stikliniai perlai yra skirti puošniam ir stilingam manikiūrui. Aukštos kokybės  dekoracijomis savo dizainus papildykite rafinuotu spindesiu. Pakuotės talpa: 4 gramai Galimas karoliukų diametras:  0,6mm 0,8mm 1mm ..
1.99€
Be PVM:1.99€
Išskirtiniam nagų dekoravimai Mažyčiai rausvos spalvos stikliniai perlai yra skirti puošniam ir stilingam manikiūrui. Aukštos kokybės  dekoracijomis savo dizainus papildykite rafinuotu spindesiu. Pakuotės talpa: 4 gramai Galimas karoliukų diametras:  0,6mm 0,8mm 1mm ..
1.99€
Be PVM:1.99€
Įvairių dalelių tekstūros ir formos derinys - skirtingi atspalviai. Puikus bet kokio stiliaus papildymas. Įdomiausios šio sezono dekoracijos tik su RUSH efektu! Derinkite išraiškingas spalvas su „Rush“ efektu ir paruoškite puikų manikiūrą! Vienintelė riba yra vaizduotė!  Viso net 18 speci..
0.99€
Be PVM:0.99€
Cirkonio kristalai nagų dailei papuošimui Rainbow Cirkonio kristalai nagų dailei papuošimui Rainbow
Populiaru
Puikiai tinka nagų dekoravimui. Priklijavimui prie nago plokštelės naudokite klijus tipsams arba viršutinį sluoksnį-topą. Pasirinkti galite iš šiuos akmenukų dydžius(matuojama plačiausia akmenuko dalis): Modelis: SS3 1,3-1,5mm Modelis: SS4 1,5-1,7mm Modelis: SS5 1,7-1,9mm Modelis: SS6 1,9-2..
1.99€
Be PVM:1.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 24 (2 puslapių)