Kategorijos
Krepšelis

Makiažo šepetėliai

Platus šepetėlis makiažui, apvalus. Komplekte su stoveliu. Juodos spalvos. Šepetėlio šerelių skersmuo: 45mm..
7.99€
Be PVM:7.99€
Auksinė žuvelė šepetėlis makiažui
-36 %
Platus šepetėlis makiažui, aksinės žuvelės formos. Labai švelnus. Komplekte su atsegamu dangeliu. Aukso spalvos. Šepetėlio šerelių skersmuo: 45mm Šepetėlio ilgis: 10cm..
3.49€ 5.49€
Be PVM:3.49€
Cilindro formos dėklas su makiažo šepetėliais 12 vienetų
-13 %
Elegantiškas, mažas ir praktiškas 12 profesionalių makiažo įrankių rinkinys, uždarytas skoningai ir standžiai cilindro formos dėkle. Komplekte yra visi priedai, kurių reikia norint atlikti profesionalų makiažą, todėl tai ypač naudinga.   Korpusas pagamintas iš kieto plastiko, imituojančio odą..
19.99€ 22.99€
Be PVM:19.99€
Praktiškas ir skoningas juodas dėklas su gražiais marmuro raštais, pagamintas iš plastiko imituojančios odos, dėl kurios dėklą lengva valyti. Aukštos kokybės kieta medžiaga teptukus efektyviai apsaugo nuo atsitiktinio pažeidimo. Užtrauktuko dėka, galime tvirtai uždaryti teptukus, kad į juos nepa..
5.99€
Be PVM:5.99€
Praktiškas ir elegantiškas dėklas makiažo teptukams pagamintas iš juodos blizgančios medžiagos, primenančios satiną. Aukštos kokybės ir kieta medžiaga efektyviai apsaugo nuo atsitiktinio pažeidimo ir saugo visus makiažo / manikiūro reikmenis. Dėka dvigubo užsegimo, mes uždarysime įrankius, kad..
12.99€
Be PVM:12.99€
Dėklas makiažo teptukams 14 vienetų
Išparduota
Praktiškas ir elegantiškas dėklas, pagaminta iš juodos, aukštos kokybės medžiagos, imituojančios odą. Produktas yra lengvai valomas, tvirtas ir švelnus.  Dėka dviejų magnetinių užsegimų mes uždarysime įrankį, kad į juos nepatektų purvas. Efektyviai apsaugo nuo atsitiktinio pažeidimo ir le..
7.99€
Be PVM:7.99€
Praktiškas ir unikalus dėklas teptukams. Dėl satino paviršiaus dėklas šiek tiek blizgus todėl lengvai valomas. Aukštos kokybės minkšta medžiaga visus reikalingus makiažo / manikiūro įrankius efektyviai apsaugo nuo atsitiktinių pažeidimų. Dėka dangtelio galima uždengti teptukus, kad nepa..
3.79€
Be PVM:3.79€
Dulkių ir pudros šepetėlis su blizgia rankena
-35 %
Vidutinio dydžio, tamsintas ombre šepetys, skirtas pudrai arba nagų valymui nuo dulkių darbo metu. Nepamainomas kiekvieno manikiūro meistro ar visažisto rankinėje. Itin lengvi, dizainerių kurti plaukeliai pagaminti iš itin minkštų ir purių šerių, kurie liečiantis su oda suteikia malonų komforto jaus..
6.49€ 9.99€
Be PVM:6.49€
Unikalus įstrižas šepetėlis su minkštais šereliais, skirtas kondicionierių ir chnos tepimui ant antakių ir blakstienų.Profesionalus šepetėlis, pagamintas iš aukščiausios kokybės šerių su išskirtinai minkšta ir lanksčia struktūra. Dvipusis šepetėlis, kurio dėka ant antakių galite puikiai tepti šešėli..
3.99€
Be PVM:3.99€
Elegantiški šepetėliai makiažui 5 vienetai komplekte
-27 %
Įvairūs šepetėliai makiažui, komplektą sudaro penki vienetai skirtingų šepetėlių. Labai švelnus. Elegantiški šepetėliai dėžutėje  Šepetėlių rankenėlių ilgis: 16cm..
10.99€ 14.99€
Be PVM:10.99€
Įstrižas kosmetinis teptukas, skirtas chnai / kondicionieriams tepti antakiams ir blakstienoms. Profesionalus teptukas, pagamintas iš aukščiausios kokybės sintetinių, grynų, labai lanksčių šerių. Medinė, profiliuota ergonomiškos formos rankena padarys darbą su teptuku efektyvų ir labai patogų.Kampuo..
3.19€
Be PVM:3.19€
Šis profesionalus teptukas yra nepakeičiama priemonė kiekviename makiažo etape. Su juo galite visiškai užbaigti makiažą. Aukštos kokybės natūralūs šereliai, skirti įvairių makiažo produktų padengimui. Ergonomiškas ir nedidelis, trumpa rankena (25 mm) leidžia jį laikyti kiekviename dėkle...
2.99€
Be PVM:2.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 15 (2 puslapių)