Kategorijos
Krepšelis

Makiažo šepetėliai


Pateikus užsakymą iki 12:00 val. pristatymas jau sekančią darbo dieną.
  Platus šepetėlis makiažui, apvalus. Komplekte su stoveliu. Juodos spalvos. Šepetėlio šerelių skersmuo: 45mm..
7.99€
Be PVM:7.99€
Auksinė žuvelė šepetėlis makiažui Auksinė žuvelė šepetėlis makiažui
-36 %
  Platus šepetėlis makiažui, aksinės žuvelės formos. Labai švelnus. Komplekte su atsegamu dangeliu. Aukso spalvos. Šepetėlio šerelių skersmuo: 45mm Šepetėlio ilgis: 10cm..
3.49€ 5.49€
Be PVM:3.49€
Cilindro formos dėklas su makiažo šepetėliais 12 vienetų Cilindro formos dėklas su makiažo šepetėliais 12 vienetų
-13 %
  Elegantiškas, mažas ir praktiškas 12 profesionalių makiažo įrankių rinkinys, uždarytas skoningai ir standžiai cilindro formos dėkle. Komplekte yra visi priedai, kurių reikia norint atlikti profesionalų makiažą, todėl tai ypač naudinga.   Korpusas pagamintas iš kieto plastiko, imituo..
19.99€ 22.99€
Be PVM:19.99€
  Praktiškas ir skoningas juodas dėklas su gražiais marmuro raštais, pagamintas iš plastiko imituojančios odos, dėl kurios dėklą lengva valyti. Aukštos kokybės kieta medžiaga teptukus efektyviai apsaugo nuo atsitiktinio pažeidimo. Užtrauktuko dėka, galime tvirtai uždaryti teptukus, kad į..
5.99€
Be PVM:5.99€
  Praktiškas ir elegantiškas dėklas makiažo teptukams pagamintas iš juodos blizgančios medžiagos, primenančios satiną. Aukštos kokybės ir kieta medžiaga efektyviai apsaugo nuo atsitiktinio pažeidimo ir saugo visus makiažo / manikiūro reikmenis. Dėka dvigubo užsegimo, mes uždarysime įra..
12.99€
Be PVM:12.99€
  Praktiškas ir elegantiškas dėklas, pagaminta iš juodos, aukštos kokybės medžiagos, imituojančios odą. Produktas yra lengvai valomas, tvirtas ir švelnus.  Dėka dviejų magnetinių užsegimų mes uždarysime įrankį, kad į juos nepatektų purvas. Efektyviai apsaugo nuo atsitiktinio pažei..
7.99€
Be PVM:7.99€
  Praktiškas ir unikalus dėklas teptukams. Dėl satino paviršiaus dėklas šiek tiek blizgus todėl lengvai valomas. Aukštos kokybės minkšta medžiaga visus reikalingus makiažo / manikiūro įrankius efektyviai apsaugo nuo atsitiktinių pažeidimų. Dėka dangtelio galima uždengti teptukus..
3.79€
Be PVM:3.79€
Elegantiški šepetėliai makiažui 5 vienetai komplekte Elegantiški šepetėliai makiažui 5 vienetai komplekte
-27 %
  Įvairūs šepetėliai makiažui, komplektą sudaro penki vienetai skirtingų šepetėlių. Labai švelnus. Elegantiški šepetėliai dėžutėje  Šepetėlių rankenėlių ilgis: 16cm..
10.99€ 14.99€
Be PVM:10.99€
  Šis profesionalus teptukas yra nepakeičiama priemonė kiekviename makiažo etape. Su juo galite visiškai užbaigti makiažą. Aukštos kokybės natūralūs šereliai, skirti įvairių makiažo produktų padengimui. Ergonomiškas ir nedidelis, trumpa rankena (25 mm) leidžia jį laikyti kiekviename dėkle..
2.99€
Be PVM:2.99€
    Įvairių šepetėlių makiažui rinkinys kurį sudaro 10 įvairių šepetėlių. ​..
9.99€
Be PVM:9.99€
Profesionalių įvairiaspalvių makiažo šepetėlių komplektas "Charm Director" 6 vienetai Profesionalių įvairiaspalvių makiažo šepetėlių komplektas "Charm Director" 6 vienetai
-33 %
Praktiškas įvairiaspalvių profesionalių makiažo teptukų komplektas su medinėmis rankenomis, kompelte rasite 6 įvairiaspalviais šereliais šepetėlius. Komplekte yra visi pagrindiniai profesionalaus makiažo teptukai. "Charm Director" tai prekinis ženklas ženklas, kuris specializuojasi profesionalių mak..
9.99€ 14.99€
Be PVM:9.99€
  Mažas ir praktiškas profesionalių makiažo aksesuarų rinkinys, skoningame juodame dėkle su patraukliu piešiniu. Rinkinyje yra visi pagrindiniai profesionalaus makiažo priedai. „Charm Director“ yra patikimas ir vertinamas prekės ženklas, kurio specializacija yra profesionalūs makiažo aksesua..
7.99€
Be PVM:7.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 14 (2 puslapių)