Kategorijos
Krepšelis

Akrilas nagams

Akrilas nagams jau daug metų yra mėgstamas moterų dėl jo paprasto naudojimo ir itin greitai išgaunamo gero rezultato. Akriliniai nagai yra ilgalaikis sprendimas Jūsų manikiūrui. Pirmiausia, taip priauginti nagai laikysis ilgai ir nereikės rūpintis jų perlakavimu. O kartu galite prailginti nagus ar sukurti norimą jų formą. Savo klientams siūlome platų gaminių ir priemonių akrilo nagų kūrimui pasirinkimą. 

Akrilo nagų privalumai

Akriliniai nagai – tai nagų priauginimo technika, kuri leidžia sukurti nagų formas ir jų ilgius pagal tai, ko norite patys arba ko nori klientas. Jau ne vienerius metus akriliniai nagai yra vienas populiariausių pasirinkimų, kai reikalingas patikimas ir ilgalaikis sprendimas. 

Be to, akriliniais nagais vis dažniau moteris pasirūpina pačios. Akrilas nagams yra lengvai prieinamas kaip ir gelis nagams Ir mūsų parduotuvėje galite įsigyti Jums reikalingų priemonių akrilinių nagų gamybai. Jomis nesudėtingai galite prisiauginti nagus namuose. Be to, tokių nagų priauginimui nereikalinga papildoma džiovinimo lempa, nes akrilas per kelias minutes sustingsta pats. 

Kaip pasidaryti akrilo nagus?

  • Jeigu norite džiaugtis gražiu rezultatu, Jums tikrai verta išbandyti akrilinius nagus. Tai geras sprendimas ir tuomet, jeigu Jūsų natūralūs nagai labai lėtai auga arba lūžinėja, o norisi vienodo ilgio ir formų nagų. Vis daugiau moterų nagų priauginimą išbando namuose. Ketinate ir Jūs bandyti naudoti akrilą nagams namuose? Labai svarbu ne tik pasirinkti tinkamas priemones bei gamintojus, bet ir darbą atlikti teisingai. Nepamirškite  
  • Rinkitės tik patikimus akrilo gamintojus. Rinkitės patikimas priemones iš žinomų gamintojų. Taip pat geriausia priemones pirkti pas specializuotą pardavėją, kuris siūlo šios srities prekes. Mūsų klientams siūlomas akrilas nagams yra aukštos kokybės. 
  • Namuose priemones naudokite pagal instrukciją. Labai dažnai pasitaiko, kad namuose atlikti nagų priauginimo nepavyksta tik todėl, kad tai atliekama netinkamai. Skirkite laiko instrukcijų analizei ir visus procesus atlikite taip, kaip priklauso. Nepamirškite įsigyti visų darbui reikalingų medžiagų ir priemonių. Svarbiausia – paties akrilo sudedamosios dalys. Jums reikalinga ne tik akrilo pudra, bet ir akrilo gelis. Juos sujungę, gusite reikalingą nagui formuoti medžiagą.
  • Pasirūpinkite reikalingais įrankiais. Kad nagų priauginimas pasisektų, o rezultatas džiugintų, pasirūpinkite ne tik akrilo medžiagomis, bet ir reikalingomis priemonėmis bei įrankiais, kurie palengvins darbą. Jums bus reikalingas akrilinis teptukas, kiti įrankiai. Jeigu neturite jų namuose, siūlome įsigyti jau paruoštus rinkinius akrilinių nagų priauginimui. 
Itin praktiškas akrilo teptukas. Puiki priemonė, kurios dėka sutaupysite daug laiko ir darbo. Šepetėlio šeriai yra 100% natūralūs, iš raudonosios kiaunės. Rankenos vidus užpildytas rausvais cirkonio kristalais, supjaustytu panašiai kaip „Swarovski“.Teptuko ilgis: 14,5 cmGalimi teptuko pasirinkimai:#..
3.99€
Be PVM:3.99€
Teptukas akrilui katės liežuvėlio forma Teptukas akrilui katės liežuvėlio forma
Populiaru
Profesionalus teptukas akrilui kurio šerelių išdėstymo forma primena katės liežuvėlį. Teptuko šereliai yra natūralaus kailio, rankena pagaminta iš medžio ir padengta juodais dažais. Teptukai numeruojami #2 #4 #6 #8 #10 .Galite pasirinkti iš šių skirtingų numeriu..
2.99€
Be PVM:2.99€
Stiklinis indelis skirtas akrilo ar kitiems skysčiams, kurio talpa 10 ml, Indelis skaidrus, gėlytės formos.Pagaminta iš storo, patvaraus stiklo. Neutralus - nereaguos su jokiu skysčiu. Labai gera kokybė - tvirtas indas.Talpa 10ml...
0.69€
Be PVM:0.69€
Stiklinis indelis akrilo skysčiui
Populiaru
Mažas indelis skirtas skysčių maišymui. Indelio matmenys: 33 x 32 mm..
0.49€
Be PVM:0.49€
Indelis puikiai tinka monomerams ir kitiems skysčiams laikyti. Indelio aukštis 6cm, skersmuo 5cm..
2.99€
Be PVM:2.99€
Brand: Royal Nails
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'; color: #454545} Tai akrilo pudros ir gelio junginys, labai tvirtas, skirtas nagų sutvirtinimui ir prailginimui. Prieš dedant į krepšelį pasirinkite norimą talpą iš galimų pasirinkimų, kaina pasikeičia automatiškai...
3.99€
Be PVM:3.99€
Akrilo skystis nagams "Royal Nails"
Populiaru
Skystis skirtas akrilinių nagų modeliavimui kurio dėka gaunami stiprūs ir kieti nagai. Skystis turi specifinį kvapą ( rekomenduojama dirbti gerai ventiliuojamoje patalpoje ). Naudoti su akrilo pudra kietėja savaime per 2 minutes. Stingsta savaime nereikalinga lempa.  ..
6.49€
Be PVM:6.49€
Baltos spalvos akrilo pudra, skirta prancūziškam manikiūrui. Taip pat naudoti galite su rožinės spalvos akrilo pudra. Galima talpa ir kaina kurią galite pasirinkti iš galimų pasirinkimų: Talpa: 15 g. kainuoja 3.99 eur Talpa: 30 g. kainuoja 6.99 eur..
3.99€
Be PVM:3.99€
Universali rožinės spalvos akrilo pudra Galima talpa ir kaina kurią galite pasirinkti iš galimų pasirinkimų: Talpa: 15 g. kainuoja 3.99 eur Talpa: 30 g. kainuoja 6.99 eur..
3.99€
Be PVM:3.99€
Akrilo pudra "Royal Nail Clear"
Populiaru
Skaidri akrilo pudra nagams tinka visam nago paviršiui taip pat nago galiukui. Atrodo kaip natūralus nagas. Galima talpa ir kaina kurią galite pasirinkti iš galimų pasirinkimų: Talpa: 15 g. kainuoja 3.99 eur Talpa: 30 g. kainuoja 6.99 eur..
3.99€
Be PVM:3.99€
Akrilo pudra "Royal Nail Camouflage"
Populiaru
Akrilo pudra nagams tinka visam nago paviršiui taip pat nago galiukui. Atrodo kaip natūralus nagas. Galima talpa ir kaina kurią galite pasirinkti iš galimų pasirinkimų: Talpa: 15 g. kainuoja 3.99 eur Talpa: 30 g. kainuoja 6.99 eur..
3.99€
Be PVM:3.99€
Akriliniai nagai - priemonių rinkinys nagų prailginimui
-9 %
Brand: Royal Nails
Tai Royal Nails priemonių rinkinys kuriame rasite visas reikiamas priemones nagų paruošimui ir prailginimui su akrilo pudra, skysčiu bei lipniomis formomis. Užsakytame rinkinyje rasite šias priemones ( nuspaudus pavadinimą galėsite kiekvieną priemonę apžiūrėti atskirai ): Šablonai naga..
29.99€ 32.85€
Be PVM:29.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 13 (2 puslapių)