Kategorijos
Krepšelis

Dulkių surinkėjai

Manikiūras, pedikiūras ir nagų lakavimas atliekamas naudojant tam tikrus įrankius ir tai dažnai paskleidžia aplink nemažai dulkių. Labai svarbu žinoti, kad nagų dulkės nėra tinkama aplinka ir jomis nereikėtų kvėpuoti. Todėl kiekvieno profesionalaus grožio meistro kabinete turėtų būti dulkių surinkėjai, kurie skirti užtikrinti švarų ir tinkamą kvėpavimui orą. Nerizikuokite savo sveikata ir dirbkite švarioje aplinkoje. Gelinis lakas puikiai pašalinamas dirbant su elektrine dilde ar freza taip surinkėjai surenka puikiai dulkes.

Kam reikalingas surinkėjas?

Dulkių surinkėjai yra nepamainomi grožio specialistų pagalbininkai. Jie užtikrina, kad darbas būtų atliekamas tvarkingai ir saugioje aplinkoje. Tais atvejais, kai atliekamas manikiūras bei ypač dažnai tuomet, kai nuimamas akrilas ar gelinis lakas, aplinkoje susikaupia dulkių, kuriomis kvėpuoti žmogui nėra sveika. Todėl kiekvienoje grožio salono erdvėje, kur dirbama su nagais, turėtų stovėti dulkių surinkėjas. 

Kaip išsirinkti surinkėją?

  • Galia. Nuo to, koks yra surinkėjo galingumas, priklauso ir jo darbas bei našumas. Jeigu dirbate daug valandų ir Jūsų kabinete apsilanko daug klientų, tikėtina, kad Jums tiks galingesni dulkių surinkėjai, kurie greitai ir tinkamai surenka dulkes, nepalieka šiukšlių ir gali veikti gana ilgai be didelių pertraukų. Tuo tarpu jeigu dairotės surinkėjo, kurį naudosite namuose, Jums pakaks ir mažiau galingo surinkėjo.
  • Dizainas. Dirbant grožio sferoje labai svarbi išvaizda. Tai svarbu ir tuomet, kai renkamės prietaisus bei įrenginius. Todėl savo pirkėjams siūlome įvairių modelių ir skirtingų dizainų dulkių surinkėjus. Rinkitės tokį, kuris labiausiai tinka prie Jūsų darbo stalo ir geriausiai atrodys Jūsų darbo kabinete. 
  • Funkcionalumas. Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokias funkcijas atliks surinkėjas. Šiandien galite rinktis ne tik paprastus surinkėjus, bet ir tokius, kurie atlieka daugiau funkcijų. Pavyzdžiui, populiarūs dulkių surinkėjai su LED lempomis bei vieta rankai laikyti arba surinkėjai su papildoma erdve įrankiams pasidėti. 
  • Komplektacija. Labai svarbu ir tai, kaip surinkėjas veiks ir dirbs. Pavyzdžiui, kai kurie dulkių surinkėjai gali būti gaminami su vienkartiniais dulkių surinkimo maišeliais, o kiti – su daugkartiniais maišeliais. Rinkdamiesi surinkėją, atkreipkite dėmesį į šią komplektacijos dalį. Ne visuomet lengva naudotis daugkartiniais maišeliais, nes juos reikia ne tik išvalyti tam skirtoje vietoje, bet ir tinkamai plauti bei prižiūrėti. Taip pat iš karto įvertinkite, ar Jums pakaks tiek maišelių, kiek yra surinkėjo komplektacijoje. 
Keičiamas maišelis dulkių surinkėjams - pagamintas iš tankios vilnos pluošto. Maišelis universalus tinka daugeliui dulkių surinkėjų. Daugkartinio naudojimo galima pakeisti ir išplauti. Komplekte 1 vienetas. Tinka surinkėjams kurie su dvejais arba trimis ventiliatoriais...
2.99€
Be PVM:2.99€
Maišelis dulkių surinkėjui daugkartinio naudojimo
Populiaru
Keičiamas maišelis dulkių surinkėjams - pagamintas iš tankios vilnos pluošto. Maišelis universalus tinka daugeliui dulkių surinkėjų. Daugkartinio naudojimo galima pakeisti ir išplauti. Komplekte 1 vienetas. Tinka surinkėjams su vienu ventiliatoriumi...
1.99€
Be PVM:1.99€
Kasetinis dulkių surinkimo filtras daugkartinio naudojimo Kasetinis dulkių surinkimo filtras daugkartinio naudojimo
Išparduota
Dulkių surinkėjas – itin svarbus prietaisas manikiūro specialisto darbe. Reguliarus filtro keitimas prailgins prietaiso tarnavimo laiką ir garantuos puikų dulkių sugėrimą.reguliarus keitimas pagerina įrenginio veikimą ir ilgaamžiškumąaplink jį yra kempinė, kad būtų patogiau pakeistiFiltras turi būti..
8.99€
Be PVM:8.99€
Dulkių surinkėjas manikiūrui su kasetiniu filtru ir porankiu
-22 % Išparduota
Dėl specialaus korpuso ir keičiamo filtro prietaisą bus dar lengviau naudoti, o susidariusios dulkės bus prietaisoviduje, o ne ant jūsų stalo.Savybės:Didelė galia 80W,Efektyvesnė dulkių surinkimas,Ilgas tarnavimo laikas,Keičiamas daugkartinis filtras,Skirtas gerinti oro kokybę ir darbo komfortą,Švar..
69.99€ 89.99€
Be PVM:69.99€
Dulkių surinkėjas manikiūrui 100W rožinis B-609 Dulkių surinkėjas manikiūrui 100W rožinis B-609
Išparduota
Šis dulkių surinkėjas ergonomiškas, su patogiu porankiu klientui. Šio dulkių surinkėjo galia net iki 100W, o efektyvumas iki 4 kartų didesnis nei kitų kompaktiškų stalinių sugėrėjų.Labai stilingas, rožinės spalvos korpusas pagamintas iš patvarios medžiagos, nuo kurios nesijaučia šaltis kliento ranko..
79.99€
Be PVM:79.99€
Dulkių surinkėjas manikiūrui
-38 %
Rūpinkitės savo klientų sveikata, dirbant su freza surenka dulkes. Dulkių surinkėjai ryškių spalvų leis papuošti darbo kabinetą. Nedidelis, telpa į daugumą kosmetinių lagaminų. Savybės: Galingumas: 15W Stabilus, tvirtai stovi ant stalo Galima naudoti kaip porankį Rotoriaus apsisukimo ..
24.99€ 39.99€
Be PVM:24.99€
Dulkių surinkėjas montuojamas į stalo plokštę, tai leidžia sutaupyti darbo vietos. Idealus sprendimas profesionaliam grožio salonui.  Prietaiso privalumai: Išlieka plokščias paviršius Paprastas montavimas Galingas ventiliatorius 30W Tylus veikimas Komplekte pridedami du vieneta..
27.99€
Be PVM:27.99€
Dulkių surinkėjas 40W baltas 858-2A Dulkių surinkėjas 40W baltas 858-2A
-42 %
Itin estetiškas dulkių surinkėjas su tobulu, ergonomišku dizainu su patogiu kliento rankų padėjimu. Nugarinė dalis aptraukta neslystančia medžiaga, ant kurios galima saugiai ir labai švelniai remtis ranka, kad padėtis būtų patogi, o dulkės patektų tiesiai į surinkimo maišelį.Prietaiso spalva parinkt..
25.99€ 44.99€
Be PVM:25.99€
Įmontuojamas į stalą dulkių surinkėjas manikiūrui Emil X2SB Įmontuojamas į stalą dulkių surinkėjas manikiūrui Emil X2SB
Išparduota
Svajojate apie švarią aplinką ir darbo vietą atliekant manikiūro paslaugas? Pavargote nuo gausios painiavos ant darbastalio? Stenkitės teikti aukštos kokybės paslaugas savo klientams. Su EMIL X2SB įmontuojamu į stalą dulkiu surinkėju galėsite dirbti švariai ir kokybiškai. Privalumai: Š..
229.99€
Be PVM:229.99€
Dulkių surinkėjas su dvejais ventiliatoriais ir LED šviestuvu Dulkių surinkėjas su dvejais ventiliatoriais ir LED šviestuvu
Išparduota
Šis dulkių surinkėjas yra skirtas surinkti dulkes manikiūro procedūrų metu, nuo natūralių, dirbtinių nagų bei odos apdirbimo metu. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko. Turi atramas, tvirtai stovi ant darbinio paviršiaus ir neslidinėja darbo metu. Plaunamas silikoninis porankis. LED šviestuvas pui..
89.99€
Be PVM:89.99€
Dulkių surinkėjas pedikiūrui Emil X2SP Dulkių surinkėjas pedikiūrui Emil X2SP
Išparduota
  Gražios, gerai prižiūrimos kojos yra kiekvienos moters svajonė. Profesionalus pedikiūro meistras visada norės padėti klientui realizuoti savo svajones ir tapti laimingu, gražių ir gerai prižiūrimų kojų savininku. Pedikiūro paslaugų teikimo procese meistrai susiduria su negyvų odos dalel..
189.99€
Be PVM:189.99€
Dulkių surinkėjas montuojamas į stalą Dulkių surinkėjas montuojamas į stalą
Išparduota
Puikiai surenka dulkes, įmontavus surinkėją išlieką plokščias stalo paviršius. Lengvai montuojamas. Puikus sprendimas grožio salonams. Didelė galia ir mažas triukšmas. Savybės: Įtampa: 220-240V AC 50-60Hz  Matmenys:  Viršutinė dali įleidžiama į stalą: 215 x 140mm Apatinė dal..
46.99€
Be PVM:46.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 21 (2 puslapių)