Kategorijos
Krepšelis

Frezos nagams

Frezos nagams yra nepamainomas prietaisas ne tik grožio salonuose, bet ir namuose. Žinoma, jog pirmiausia frezos yra skirtos profesionaliam naudojimui grožio salonuose. Tačiau šiandien vis daugiau procedūrų ir nagų formavimo moterys atlieka namuose. Tad jeigu vargstate su nagų formavimu arba atliekate ilgalaikį lakavimą namuose, Jums taip pat gali praversti elektrinė freza. Gelinis lakas gali būti patogiai pašalinamas naudojant elektrines dildes ir frezas. Didelis pasirinkimas frezų nagams, elektrinių dildžių kurios tinkamos manikiūrui, pedikiūrui. 

Kaip pasirinkti frezą?

  • Freza atlieka įprastos dildės darbą ir labai palengvina manikiūro procedūrą. Tai elektrinis prietaisas, kuris sukasi itin greitai, todėl darbai atliekami greičiau ir tiksliau. Skaičiuojama, kad įprastai net ir nedidelio galingumo frezos apsisuka nuo 5 iki 35 tūkst., kartų per  minutę. Renkantis frezą, atsižvelkite į svarbius kriterijus. 
  • Galia. Priklausomai nuo to, kokios galingumo bus freza, galėsite atlikti darbus greičiau arba lėčiau. Tad jeigu dirbate daug ir turite daug klientų, rinkitės didesnės galios frezą, kuri palengvins darbus ir bus ilgaamžė. O jeigu dar tik pradedate dirbti arba ieškote frezos į namus, net ir mažo galingumo freza pateisins Jūsų lūkesčius.
  • Komplektacija. Savo klientams siūlome įvairios komplektacijos nagų frezas. Galite rinktis tik frezą be papildomų priemonių. O galite rinktis tokias, kurių komplektacijoje rasite patogią rankeną ir netgi standartinį frezai skirtų antgalių rinkinį. 
  • Kaina. Įprastai frezų kainos yra labai panašios. Jos priklauso nuo frezos nagams galingumo ir komplektacijos. Savo klientams atrinkome kokybiškas frezas, kurios yra parduodamos draugiškomis kainomis. Be to, daugelis frezų yra parduodamos su dviejų metų garantija. 

Ką reiškia antgalių spalvų žymėjimas?

  • Kai kuriuose rinkimuose matote, kad antgaliai frezoms yra pažymėti spalvomis. Jos nurodo, kokio grubumo antgalis yra. Pagal tai, kokia spalva jis pažymėtas, galite žinoti, kokiems darbams antgalis turėtų būti naudojamas. 
  • Geltoni antgaliai naudojami retai, tačiau jie labiausiai padeda tuomet, kai reikia dirbti su jautria oda. Tai patys švelniausi frezų antgaliai, skirti nago formavimui. 
  • Raudoni frezų antgaliai yra švelnūs ir jais galima dirbti nuimant medžiagas nuo natūralaus nago nerizikuojant pažeisti nago plokštelę. Taip pat tai pagrindinis antgalis nago formavimo ir manikiūro procedūros metu.
  • Mėlyni antgaliai yra vidutinio grubumo ir dažniausiai tai jau yra frezos nagams antgaliai, kuriais nerekomenduojama dirbti mėgėjams, nes jie skirti profesionalams, nuimantiems medžiagas nuo nago.
  • Žali antgaliai dažniausiai yra grubesni, todėl jais naudojamasi tuomet, kai reikia nuimti akrilio arba gelio sluoksnį nuo nago.
  • Juodi arba violetinės spalvos antgaliai yra ypač grubūs, todėl jie naudojami tik tuomet, kai priauginami nagai. Jie nėra skirti darbui su natūraliu nagu. 
Volframo frezos antgalis, kuris tinka daugumai populiariausių rinkoje esančių frezų. Puikiai tinka gelio, akrilo ir kitų kietų masių šalinimui. Šio metalo antgaliai taip pat gerai veikia, kai šalinate kojų nagus. Atsparus temperatūrai, nekaista, šie antgaliai patogesni klientui nei tradiciniai antga..
19.99€
Be PVM:19.99€
Šiame rinkinyje rasite 10 vienetų profesionalius aukštos kokybės antgalius skirtus frezai nagams. Antgaliai skirti įvairioms procedūroms. Rinkinyje rasite šiuos antgalius: Antgalis vienkartinėms šlifavimo juostelėms + juostelė 2 vienetus aukso spalvos karbido antgalius 2 vienetus sidabr..
27.99€
Be PVM:27.99€
Profesionalus volframo kobalto frezos antgalis Profesionalus volframo kobalto frezos antgalis
-42 %
Volframo kobalto antgalis su kobalto sluoksniu, pagamintu iš atspariausių ir kiečiausių medžiagų. Dėl aukštos kokybės plieno antgalis yra atsparus karščiui ir nekaista  darbo metu. Maksimalų efektyvumą, patogumą ir darbo greitį suteikia skersiniai grioveliai. Rekomenduojama dirbti saus..
14.99€ 25.99€
Be PVM:14.99€
Šiame rinkinyje rasite 13 vientų įvairių formų antgalių kurie skirti poliruoti nagams...
6.99€
Be PVM:6.99€
Šiame rinkinyje rasite 12 vienetų įvairių formų antgalių freza kuriais lengvai pašalinsite gelį, akrilą bei ilgalaikius lakus nuo nago plokštelės Komplekte 12 vienetų įvairių formų antgalių. Skirta naudoti manikiūrui ir pedikiūrui...
6.99€
Be PVM:6.99€
Profesionali 40W freza skirta manikiūrui ir pedikiūrui, sklandžiai reguliuojamas apsukų greitis iki 35 000 apsisukimų per minutę.Naudodamiesi šiuo prietaisu galite išlyginti ir paruošti nagus, pašalinti negyvą odą ar gelio formavimo likučius. Svarbiausias šios frezos privalumas yra galia - ji niekad..
71.99€
Be PVM:71.99€
Profesionali freza nagams CT1203 12W Profesionali freza nagams CT1203 12W
Populiaru -25 %
Profesionalus aukštos kokybės frezavimo įrankis nagams tinkantis manikiūrui ir pedikiūrui. Platus priedų komplektas. Lengva rankena, dirbant ilgą laiką nevargina rankos. Savybės: Apsisukimai per minutę nuo 3000 iki 20000 RPM Galingumas 12W Greičio kontrolės reguliatorius Gal..
29.99€ 39.99€
Be PVM:29.99€
Profesionali freza nagams 15W DM202 Profesionali freza nagams 15W DM202
-16 %
Patogus ir  galingas modelis skirtas manikiūrui už patrauklią kainą.Techniniai duomenys:Įtampa: 220 ~ 230V / 50-60HzGalingumas: 15 WApsisukimai per minutę: 0-30000 RPMSukimosi greičio reguliatoriusSukimosi krypties reguliatosius: Į dešinę arba į kairęTyliai veikiantis įrenginysKomplektas:FrezaP..
58.99€ 69.99€
Be PVM:58.99€
Profesionali nagų freza leidžia greitai apdoroti gelį, akrilą, stiklo pluoštą, natūralius nagus.Frezos greičio valdymas yra nuo 3000 iki 20 000 apsukų per minutę. Frezą galima aktyvuoti rankiniu būdu arba su pedalu.Galinėse frezos dalyje yra 6 vietos antgalių laikymui.Frezos rankena yra labai lengva..
64.99€
Be PVM:64.99€
Keramikiniai antgaliai frezai Keramikiniai antgaliai frezai
Populiaru -57 %
Skirta naudoti manikiūrui, pedikiūrui bei gydomajam pedikiūrui. Antgalis tinka pašalinti geliui, akrilui, hibridiniams lakams. Keramikiniai antgaliai pagaminti iš aukštos kokybės keramikos medžiagos - cirkonio oksido. Ši medžiaga turi aukštą kietumo koeficientą. Šie keramikiniai antgaliai tinka ž..
9.99€ 22.99€
Be PVM:9.99€
Juodos keramikos antgaliai frezai nagams Juodos keramikos antgaliai frezai nagams
-50 %
Skirta naudoti manikiūrui, pedikiūrui bei gydomajam pedikiūrui. Antgalis tinka pašalinti geliui, akrilui, hibridiniams lakams. Keramikiniai antgaliai pagaminti iš aukštos kokybės keramikos medžiagos - cirkonio oksido. Ši medžiaga turi aukštą kietumo koeficientą. Šie keramikiniai antgaliai tinka ž..
12.99€ 25.99€
Be PVM:12.99€
Šie antgaliai skirti naturalių bei dirbtinų nagų šlifavimui bei poliravimui. Grubumas 240 grit. Suteikia nago plokštelei blizgesį Stiebo skersmuo standartinis 2,32 - 2,35 mm, tinka visiems frezų modeliams. Antgaliai galimi penkių skirtingų formų Parduodami po vieną vienetą. ​..
2.99€
Be PVM:2.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 42 (4 puslapių)