Kategorijos
Krepšelis

Frezos nagams

Frezos nagams yra nepamainomas prietaisas ne tik grožio salonuose, bet ir namuose. Žinoma, jog pirmiausia frezos yra skirtos profesionaliam naudojimui grožio salonuose. Tačiau šiandien vis daugiau procedūrų ir nagų formavimo moterys atlieka namuose. Tad jeigu vargstate su nagų formavimu arba atliekate ilgalaikį lakavimą namuose, Jums taip pat gali praversti elektrinė freza. Gelinis lakas gali būti patogiai pašalinamas naudojant elektrines dildes ir frezas. Didelis pasirinkimas frezų nagams, elektrinių dildžių kurios tinkamos manikiūrui, pedikiūrui. 

Kaip pasirinkti frezą?

 • Freza atlieka įprastos dildės darbą ir labai palengvina manikiūro procedūrą. Tai elektrinis prietaisas, kuris sukasi itin greitai, todėl darbai atliekami greičiau ir tiksliau. Skaičiuojama, kad įprastai net ir nedidelio galingumo frezos apsisuka nuo 5 iki 35 tūkst., kartų per  minutę. Renkantis frezą, atsižvelkite į svarbius kriterijus. 
 • Galia. Priklausomai nuo to, kokios galingumo bus freza, galėsite atlikti darbus greičiau arba lėčiau. Tad jeigu dirbate daug ir turite daug klientų, rinkitės didesnės galios frezą, kuri palengvins darbus ir bus ilgaamžė. O jeigu dar tik pradedate dirbti arba ieškote frezos į namus, net ir mažo galingumo freza pateisins Jūsų lūkesčius.
 • Komplektacija. Savo klientams siūlome įvairios komplektacijos nagų frezas. Galite rinktis tik frezą be papildomų priemonių. O galite rinktis tokias, kurių komplektacijoje rasite patogią rankeną ir netgi standartinį frezai skirtų antgalių rinkinį. 
 • Kaina. Įprastai frezų kainos yra labai panašios. Jos priklauso nuo frezos nagams galingumo ir komplektacijos. Savo klientams atrinkome kokybiškas frezas, kurios yra parduodamos draugiškomis kainomis. Be to, daugelis frezų yra parduodamos su dviejų metų garantija. 

Ką reiškia antgalių spalvų žymėjimas?

 • Kai kuriuose rinkimuose matote, kad antgaliai frezoms yra pažymėti spalvomis. Jos nurodo, kokio grubumo antgalis yra. Pagal tai, kokia spalva jis pažymėtas, galite žinoti, kokiems darbams antgalis turėtų būti naudojamas. 
 • Geltoni antgaliai naudojami retai, tačiau jie labiausiai padeda tuomet, kai reikia dirbti su jautria oda. Tai patys švelniausi frezų antgaliai, skirti nago formavimui. 
 • Raudoni frezų antgaliai yra švelnūs ir jais galima dirbti nuimant medžiagas nuo natūralaus nago nerizikuojant pažeisti nago plokštelę. Taip pat tai pagrindinis antgalis nago formavimo ir manikiūro procedūros metu.
 • Mėlyni antgaliai yra vidutinio grubumo ir dažniausiai tai jau yra frezos nagams antgaliai, kuriais nerekomenduojama dirbti mėgėjams, nes jie skirti profesionalams, nuimantiems medžiagas nuo nago.
 • Žali antgaliai dažniausiai yra grubesni, todėl jais naudojamasi tuomet, kai reikia nuimti akrilio arba gelio sluoksnį nuo nago.
 • Juodi arba violetinės spalvos antgaliai yra ypač grubūs, todėl jie naudojami tik tuomet, kai priauginami nagai. Jie nėra skirti darbui su natūraliu nagu. 
Profesionali freza nagams 15W DM211
-5 %
Šiuolaikiško dizaino stabiliai dirbantis nagų priežiūros prietaisas. Freza skirta rankų ir kojų nagams.  Savybės: Galingumas: 15W Apsisukimai per minutę: 0-30000 RPM Greičio kontrolės rankenėlė Vienu judesiu keičiamos galvutės, "Twist-lock" rankena Apsauga nuo perkrov..
56.99€ 59.99€
Be PVM:56.99€
 35W Profesionali freza nagams DR288 35W Profesionali freza nagams DR288
-9 %
Profesionalus aukštos kokybės frezavimo įrankis nagams tinkantis manikiūrui ir pedikiūrui. Savybės: Apsisukimai nuo  0-30000 RPM Apsisukimų indikatorius Galingumas 35W Greičio kontrolės reguliatorius Angaliu keitimo rankena "Twist-lock" Galima keisti sukimosi kryptį: į d..
63.99€ 69.99€
Be PVM:63.99€
Freza nagams mini 9 w Freza nagams mini 9 w
Populiaru
Profesionali, aukštos kokybės mini freza nagams skirta pedikiūrui ir manikiūrui. Savybės: Freza gali dirbti apsisukimų diapazone nuo 3000-13000 apisukimų per minutę. Galingumas 9W Patogi rankena, patogu laikyti net ir turintiems nedideles plaštakas. Greičio valdymo reguliatorius. Le..
14.99€
Be PVM:14.99€
Profesionali freza nagams CT1203 12W Profesionali freza nagams CT1203 12W
Populiaru -25 %
Profesionalus aukštos kokybės frezavimo įrankis nagams tinkantis manikiūrui ir pedikiūrui. Platus priedų komplektas. Lengva rankena, dirbant ilgą laiką nevargina rankos. Savybės: Apsisukimai per minutę nuo 3000 iki 20000 RPM Galingumas 12W Greičio kontrolės reguliatorius Gal..
29.99€ 39.99€
Be PVM:29.99€
Profesionalus aukštos kokybės frezavimo įrankis nagams JD700 35W   Antgalių keitimas labai paprastas, rankena turi "Twist-lock" mechanizmą. Prietaisas tinka manikiūrui ir pedikiūrui Savybės: Apsisukimai nuo 20 iki 30000 RPM Galingumas 35W Greičio kontrolės reguliatorius Galima ..
89.99€
Be PVM:89.99€
Profesionalus aukštos kokybės frezavimo įrankis nagams JD500 35W Prietaisas dirba tyliai, nekaista ir nevibruoja. Antgalių keitimas labai paprastas, rankena turi "Twist-lock" mechanizmą. Prietaisas tinka manikiūrui ir pedikiūrui. Galaimybė dirbti su prietaisu naudojant pedalą. Savybės: ..
79.99€
Be PVM:79.99€
Naujo dizaino profesionali freza nagams - kompaktiškas galingas modelis už patrauklią kainą. Prietaisas dirba tyliai, nekaista ir nevibruoja. Antgalių keitimo mechanizmas "Twist-Lock" leidžia antgalius pakeisti labai greitai ir patogiai. Techniniai parametrai: Galia 35 W 220-240 V / 50-60..
64.99€
Be PVM:64.99€
Profesionali freza nagams skirta manikiūrui ir pedikiūrui. Prietaisas dirba tyliai, nekaista ir nevibruoja. Antgalių keitimo mechanizmas "Twist-Lock" leidžia antgalius pakeisti labai greitai ir patogiai. Savybės: Galingumas 35W Galimybė keisti sukimosi kryptį, patogu dirbti tiek kair..
69.99€
Be PVM:69.99€
Keramikiniai antgaliai frezai Keramikiniai antgaliai frezai
Populiaru -57 %
Skirta naudoti manikiūrui, pedikiūrui bei gydomajam pedikiūrui. Antgalis tinka pašalinti geliui, akrilui, hibridiniams lakams. Keramikiniai antgaliai pagaminti iš aukštos kokybės keramikos medžiagos - cirkonio oksido. Ši medžiaga turi aukštą kietumo koeficientą. Šie keramikiniai antgaliai tinka ž..
9.99€ 22.99€
Be PVM:9.99€
Akmeniniai antgaliai frezai Akmeniniai antgaliai frezai
Populiaru
Akmeniniai antgaliai frezai tinka naudoti pedikiūrui ir manikiūrui.  Galima pašalinti gelį ar gelinį laką.Galima dirbti sausu ir šlapiu, bet geriausias rezultatas gaunamas dirbant sausu.Stiebo skersmuo standartinis 2,32 - 2,35 mm, tinka visiems frezų modeliams.Rožinės spalvos antgaliai grubesn..
1.99€
Be PVM:1.99€
Minkštas filco poliruoklis skirtas nagų poliravimui Suteikia nago plokštelei blizgesį Naudoti paruošus nago plokštelę Stiebo skersmuo standartinis 2,32 - 2,35 mm, tinka visiems frezų modeliams. Parduodami po vieną vienetą...
2.49€
Be PVM:2.49€
Šie antgaliai skirti naturalių bei dirbtinų nagų šlifavimui bei poliravimui. Grubumas 240 grit. Suteikia nago plokštelei blizgesį Stiebo skersmuo standartinis 2,32 - 2,35 mm, tinka visiems frezų modeliams. Antgaliai galimi penkių skirtingų formų Parduodami po vieną vienetą. ​..
2.99€
Be PVM:2.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 34 (3 puslapių)