Iki nemokamo pristatymo liko €60.00

Ilgalaikis lakavimas namuose: kaip išvengti klaidų?

Ilgalaikis lakavimas namuose: kaip išvengti klaidų?
Publikuota 2024-06-06 Skaitė 747

Ilgalaikis lakavimas namuose: kaip išvengti klaidų?

 

Lietuva jau kuris laikas gyvena karantino sąlygomis ir tuo metu, kai buvo uždraustos grožio paslaugos, vis daugiau moterų ėmėsi eksperimentuoti namuose. Pasirodo, ilgalaikis lakavimas gali būti patogiai atliekamas ir namuose, o rezultatas Jus nustebins. Grožio procedūros namuose – puikus būdas palepinti save. Tereikia pasidomėti, kaip tai atlikti tinkamai ir išvengti dažnai pasitaikančių klaidų.

 

Rinkitės tinkamą įrangą ir priemones

Dažniausiai ilgalaikis lakavimas namuose nepavyksta ne dėl to, kad nemokame technikos, o dėl netinkamai pasirinktų priemonių bei įrangos. Nagų lakų galima įsigyti kone kiekviename prekybos centre, ar netgi vaistinėse. Tačiau jeigu norite, kad rezultatas primintų tokį, kokį įprastai matote išėję iš grožio salono, reikėtų vengti apsipirkti grožio procedūroms tokiose parduotuvėse ir rinktis patikimus pardavėjus. Rinkitės profesionalius pardavėjus, kurie prekiauja grožio priemonėmis ir specializuojasi būtent šioje srityje. Apsilankykite Jums patikusio pardavėjo elektroninėje parduotuvėje ir pamatysite, jog čia ne tik kokybiškesni gaminiai, bet ir daug platesnis pasirinkimas. Čia galėsite rasti tik profesionalius, specialiai ilgalaikiam lakavimui skirtus nagų lakus, taip pat papildomus priedus naudojamus lakuojant. Pavyzdžiui, nagų lako bazę, aliejų nagų odelėms ir pan. Taip pat vienoje vietoje galėsite išsirinkti ir reikalingą įrangą – patikimą LED ar UV lempą nagams bei papildomų smulkmenų, tokių kaip blizgučių, formelių nagams ir viso kito, ką norėtųsi išbandyti namuose lakuojant nagus. Svarbiausia, jog visi gaminiai yra kokybiški, atitinka aukščiausius reikalavimus ir naudojami net profesionalių meistrių.

 

Ką reikėtų įsigyti pirmam kartui?

  • LED/UV lempa nagams;
  • Keli Jums patikę lakai;
  • Nagų lako stipriklis;
  • Dildė nagams;
  • Poliravimo dildė;
  • Nagų nuriebalintojas;
  • lako valiklis su acetonu;
  • Aliejus nagų odelėms;
  • Folija nagų lako nuėmimui;
  • Vatos diskeliai.

 

Lakuokite atsargiai

Dažnai pasitaikant klaida, atliekant ilgalaikį lakavimą namuose, netinkamai nulakuotas nagas. Po procedūros moterys pastebi, kad lakas ima atšokinėti nuo nago ir lupasi. Taip gali nutikti tuomet, jeigu daromos klaidos lakuojant. Dažniausiai lakas atšoka tuomet, jeigu lako pateko ant nago odelių. Todėl prieš lakuojant, jas reikėtų pašalinti, kad jos netrukdytų. Tačiau gali būti ir kita priežastis – laikas keisti UV lempą. Jeigu Jūsų turima UV lempa nagams jau tarnauja pusmetį ar ilgiau, greičiausiai laikas pakeisti joje naudojamas lemputes, nes jos silpsta ir tuomet išdžiovintas lakas nebūna toks stiprus, koks turėtų būti.

 

Ilgalaikis nagų lakavimas etapais:

  • Dilde pašiauškite nagą;
  • Nuvalykite nagus šepetėliu;
  • Nuriebalinkite nagų paviršių;
  • Iš pradžių tepkite lako pagrindą arba bazę, o ant viršaus – laką;
  • Džiovinkite nagus po LED/UV lempa.

 

Išmokite tinkamai nuvalyti

Turbūt didžiausia klaida, kurią daro merginos namuose, atlikdamos sau ilgalaikį lakavimą, tai yra lako nuėmimas. Ne visos žino, kokios technikos turi būti taikomos ir kaip tai padaryti, kad nagai išliktų nepažeisti. Be to, salone dažniausiai tai užtrunka trumpiau, tad nereikėtųmanyti, kad namuose laką nuimti pavyks greitai. Svarbiausia taisyklė – nereikia imtis griežtų priemonių. Pavyzdžiui, jokiu būdu nereikėtų lako valyti aštriais daiktais, kirpti žirklėmis, bandyti „nugriamžti“. Tinkamai nuvalant laką, nagas niekada nėra pažeidžiamas. Tad dildinti laką reikia tik specialiai tam skirta dilde ir tik viršutinį lako sluoksnį. Tuomet ant kiekvieno nago reikėtų uždėti vatos diskelį, sudrėkintą nagų lako valikliu, turinčiu acetono. Ant viršaus dedama folija ir taip nagai turi pabūti apie 15 min. Tuomet lakas nusivalys lengvai, o nagai liks nepažeisti. Be to, valant nagus po ilgalaikio lakavimo, negalima naudoti to paties vatos tamponėlio keliems nagams, kaip tai kartais daroma norint nuvalyti įprastą laką. Taip padidinate tikimybę, kad nuo vieno nago lipni lako medžiaga bus perkelta ant kito ir po nuvalymo nagai vis tiek liks lipnūs.

 

Trumpa atmintinė pradedančiosioms:

Jeigu matote, kad lakas yra per skystas, tai ženklas, kad jis jau per daug įkaitęs.

Jeigu lakas kaip tik per tirštas – jis jau per šaltas kokybiškam lakavimui.

Kad lakas nekeistų spalvos išdžiūvęs, venkite namų ruošos su cheminiais valikliais.

Prieš ilgalaikį lakavimą visuomet pasidarykite manikiūrą ir padailinti nagų formą

 

Leiskite nagams kartais pailsėti

Apie tai, koks yra gelinio lakavimo poveikis nagams yra daug įvairių mitų ir gandų. Reikėtų žinoti, kad šiais laikais gelinio lakavimo priemonės gaminamos laikantis aukščiausių kokybės standartų ir tikrai nėra kenksmingos. Svarbiausia - rinktis kokybiškus, oficialiai patvirtintus produktus iš profesionalių pardavėjų. Taip pat ir specialistų patikrintą įrangą. Visgi, jeigu pastebite, kad dėl ilgalaikio lakavimo nagai tapo silpnesni ar ėmė skilinėti, leiskite nagams šiek tiek pailsėti. Tai reiškia, kad reikėtų padaryti nedidelę pertrauką tarp lakavimų, kuomet nagai būtų nenulakuoti. Pamatysite, jog nagai vėl sustiprės, o tai reiškia, kad juos vėl galėsite dabinti laku ir džiaugtis puikiu manikiūru, atliktu namuose. Kada gali prireikti pertraukėlės? Tai yra individualus dalykas, nes kiekvienos moters nagai yra skirtingi. Jeigu jie yra natūraliai silpnesni, gali būti, kad pertraukėlės reikės po pusmečio nagus nuolat lakuojant ilgalaikiu laku. O jeigu nagai yra tvirti ir sveiki, ilgalaikis lakavimas jiems nepadarys jokio poveikio ne tik metus, bet ir ilgiau.

Rašyti komentarą