Grožis – tai smulkmenos, kurios nelieka nepastebėtos aplinkinių, todėl nieko nuostabaus, kad tvarkingi ir prižiūrėti nagai dažnai laikomi moters vizitine kortele. Reikia pripažinti, kad nagų priauginimas tapo tikru išsigelbėjimu visoms, kurios negali pasigirti tvirtais ir dailiais nagučiais, o ilgalaikis gelinis nagų lakas – tikra revoliucija šiuolaikinėje grožio industrijoje.

 

Visgi, norint kiekvieną dieną džiaugtis gražiais nagais, būtinos ir profesionalios priemonės, kurių yra tiek daug, kad ir profesionalai kartais nebesusigaudo pasiūloje.  Taigi, šiandien aptarkime, kaip išsirinkti lempą nagų priauginimui arba ilgalaikiam geliniam nagų lakavimui. Patarimais dalinasi grožio priemonių ir technikos elektroninės parduotuvės Groziobaze.lt specialistai.

 

Lempų nagams rūšys

Pačios paprasčiausios – tradicinės UV lempos, kuriose būna montuojamos 9W galingumo lemputės. Šiuo metu patys populiariausi UV lempų modeliai, kuriuose galima įmontuoti 4 lemputes. Tai reiškia, kad tokios lempos galia yra 36 W. Tiesa, būna ir 45W galingumo UV lempų, tačiau jos skirtos džiovinti abiejų plaštakų nagus vienu metu. Šios lempos tinka naudoti visiems geliams ir ilgalaikiams geliniams lakams.

 

LED lempos – tai pažangesnės kartos grožio technologija, kuri, lyginant su tradicinėmis UV lempomis, yra galingesnė, pavyzdžiui 9W LED lempa veikia kaip 12W UV lempa. Tiesa, kurį laiką buvo manoma, kad LED šviesa kenkia žmogui ir aplinkai, tačiau moksliniais tyrimais ši hipotezė buvo paneigta. Priešingai –įrodyta, kad LED šviesa tausoja elektros energiją, aplinką ir neturi jokios įtakos žmogui. Nusprendus įsigyti LED lempą nagams, būtina atminti, kad UV priemonės šioje lempoje nestingsta, todėl, jei turite krūvą tokio tipo priemonių, pirmenybę teikite hibridinėms lempoms, turinčioms dvigubą UV ir LED technologiją. Šios lempos puikiai tinka visiems nagų priauginimo geliams ir geliniams lakams.

 

Dar vienas galimas pasirinkimas – hibridinė LED lempa, kurioje įdiegta „DUAL LED“ technologiją, leidžianti perjungti šviesos bangų ilgį, todėl tokioje lempoje puikiai stingsta visi geliai ir hibridiniai lakai.

 

Kur nagų lempa bus naudojama?

Jeigu gelinį nagų lakavimą atliekate pačios, tiesiog namuose, radusios laisvą minutę, arba mėgstate pagražinti ir savo drauges, puikiai tinka ne itin galinga, tačiau kokybiška 9W UV lempa. Tuo tarpu, jei esate profesionali manikiūrininkė, o gražiai, pakankamai greitai ir kokybiškai nulakuoti klienčių nagai yra jūsų tikslas ir „duona kasdieninė“, ilgalaikiam geliniam lakavimui vertėtų rinktis 48W LED lempą. Šis lempos modelis ypatingas tuo, kad gelinį nagų laką išdžiovina vos per 15 sekundžių, o rezultatas lygiai toks pat, kaip nagų laką įprastoje UV lempoje džiovinant porą minučių. Taigi, laiko sąnaudų atžvilgiu skirtumas gana akivaizdus. Tiesa, jei dirbate su nagų priauginimu, Groziobaze.lt specialistai rekomenduoja rinktis hibridinę lempą, nes joje puikiai stingsta visi nagų priauginimo geliai ir ilgalaikiai geliniai nagų lakai.

 

Manikiūrui ir pedikiūrui ta pati nagų lempa?

Šiuo metu rinkoje galima atrasti pačių įvairiausių nagų lempų modelių:  skirtų vienai plaštakai, dviems plaštakoms ir pėdoms, tačiau specialistai pakankamai dažnai sulaukia klausimų ar galima tą pačią nagų lempą naudoti ir pedikiūrui, ir manikiūrui.

 

Iš „bėdos“ arba jei nagus tvarkotės pati, galima, tačiau profesionalams pedikiūrui rekomenduojama rinktis lempas su išmaniu dugnu, atvirą arba lankelio formą. Tiesiog lempos, pritaikytos specialiai pedikiūrui yra patogesnės, o ir klientė nesibaimins, kad, kišdama pėdą į lempą, netyčia užkliudys nagą ir sugadins meistro darbą. 

 

Lempų tarnavimo laikas

Tradicinės UV lempos tarnavimo laikas yra maždaug 100 darbo valandų. Kaip žinoti, kad UV lemputės jau atitarnavo ir jas laikas pakeisti?  Lemputės gali net neperdegti, tiesiog pajuoduoja apatinė jų dalis ir ženkliai sumažėja efektyvumas, todėl gelis ar gelinis ilgalaikis nagų lakas gali nebestingti.  Tokias lemputes pakeisti nesudėtinga ir neturint jokių įgūdžių, tačiau, jei dirbate profesionaliai, po ranka visada reiktų turėti atsarginių UV lempučių.  O Štai LED lempų tarnavimo laikas ilgas net 35 – 50 tūkstančių darbo valandų, todėl jų keisti nereikia.

 

Papildomos nagų lempų funkcijos

Modernios nagų lempos turi išties ne vieną papildomą funkciją, kuri gerokai palengvina darbą. Pačios populiariausios šios:

  • Laikmatis. Gali būti skaitmeninis arba įprastas, turintis kelias padėtis;
  • Judesio daviklis, kuris įjungia nagų lempos lemputes automatiškai, įkišus plaštaką į lempą. Tai leidžia optimizuoti energijos sąnaudas;
  • Ventiliatorius. Lempoje įmontuotas ventiliatorius pagreitina nagų priauginimo gelio ar ilgalaikio gelinio nagų lako džiūvimo procesą.  

 

Kainos ir kokybės santykis

UV nagų lempų kaina gali svyruoti nuo 10 iki 60 eurų. Tuo tarpu, LED nagų lempų kaina gerokai aukštesnė, ji gali siekti ir 100 eurų, tačiau, įvertinus tarnavimo laiką ir efektyvumą, tai nieko nestebina. Šiuolaikiniai nagų lempų korpusai būna pačių įvairių spalvų ir tekstūrų, matiniai, blizgūs, aptraukti silikonu, todėl atrodo kaip guminiai. Visa tai taip pat turi įtakos lempos kainai. Be to, vertėtų atminti, kad patikimo ir gerai žinomo gamintojo produkcija visa brangiau kainuoja, tačiau, jei lempa yra perkama darbo tikslais, taupyti kokybės atžvilgiu išties nėra labai protinga.

 

Lempos nagams rasite šio nuorodoje: Lempos nagams

Jeigu turite klausimų kaip išsirinkti prietaisą rašykite arba skambinkite mums, mes Jums padėsime: [email protected] +37060252672