Kategorijos
Krepšelis

Atsarginės UV lemputės

Naudojant UV lempą lempučių šviesos intensyvumas lėtai mažėja kiekvieną kartą įjungus UV lempą, todėl po kelių mėnesių reguliaraus ir intensyvaus naudojimo šios lemputės nebepajėgia taip efektyviai džiovinti gelio kaip tą darė pačioje pradžioje. Norint išvengti nemalonių staigmenų, specialistai rekomenduoja UV lemputes keisti, kas pusę metų. Kokybiškos ir sertifikuotos UV lemputės – tai nenutrūkstamo darbo garantija, todėl jomis derėtų pasirūpinti iš anksto. 

Keičiama lemputė UV lempai 9W
Populiaru Išparduota
 Lemputės būna dviejų tipų: Induktyvinė (žymima UV-9W-L) Elektroninė (žymima UV-9W) Lempučių išvaizda yra identiška viena kitai. Kaip atpažinti kuri lemputė tinka Jūsų lempai: Induktyvinės lemputės – įjungus lempa kurioje yra induktyvinės lemputės, jos keletą sekund..
4.99€
Be PVM:4.99€
Universali keičiama lemputė stalo šviestuvams kurios ilgis 465mm. Galia 14W Lengvai keičiama..
2.99€
Be PVM:2.99€
Keičiama lemputė UV lempai 7W
Išparduota
Ši lemputė trumpesnė negu įprastos 9W lemputės, šios lemputės stiklinės dalies ilgis 10,5cm Lempučių išvaizda yra identiška viena kitai. Kaip atpažinti kuri lemputė tinka Jūsų lempai: Induktyvinės lemputės – įjungus lempa kurioje yra induktyvinės lemputės, jos keletą sekundžių mir..
2.99€
Be PVM:2.99€
Keičiama 9W LED lemputė UV lempai nagams Keičiama 9W LED lemputė UV lempai nagams
Išparduota
Paverskite savo turimą UV lempą per akimirką į LED lempą! Jums tereikia įsigyti šią lemputę ir pakeisti savo turimą UV lemputę. Jeigu Jūsų lempoje yra 4 lemputės galite pakeisti visas 4 arba tik 2, tokių atveju gausite hibridinę lempą. Privalumai: LED lempučių skleidžiama šviesa nekenk..
9.99€
Be PVM:9.99€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)