Kategorijos
Krepšelis

Stalo šviestuvai

Kuriate savo darbo vietą ir ketinate pradėti dirbti teikiant manikiūro ar pedikiūro paslaugas? O gal norite savo namuose susikurti jaukią vietelę, kurioje galėtumėte puoselėti savo nagus ir mėgautis SPA procedūromis savo rankoms ir kojoms? Tam reikės ne tik manikiūro įrangos, bet ir papildomų prietaisų. Vienas būtiniausių darbo stalo atributų – stalo šviestuvai. 

Kokias funkcijas atlieka stalo šviestuvai?

Darbas su nagais reikalauja kruopštumo ir smulkmeniškumo. Atliekant manikiūrą ar pedikiūrą, grožio meistras turi sutelkti visą savo dėmesį į atliekamą darbą. Čia labai svarbu kiekviena smulkmena, kiekvienas manikiūro elementas, kiekvienas lako taškelis ant nago kuriamame ornamente. Todėl tam reikalinga tiksli ir tinkama šviesa. Kad darbo stalas būtų tinkamai apšviestas ir nekristų šešėliai, reikalingas kokybiškas ir tinkamai pasirinktas manikiūro stalo šviestuvas.

Kaip pasirinkti tinkamą šviestuvą?

Dizainas. Jeigu norite, kad Jūsų darbo vieta atrodytų stilingai ir prisidėtų prie gero Jūsų, kaip grožio specialisto, įvaizdžio kūrimo, kiekviena detalė ant jo turi būti stilinga ir apgalvota. Tad ir rinkdamiesi stalo šviestuvą, skirkite dėmesio tam. Savo klientams siūlome įvairių dizainų stalo šviestuvus. Galite rinktis modernius, klasikinius ar minimalistinio stiliaus šviestuvus. 

Forma ir dydis. Ant Jūsų darbo stalo gali būti ne vienas šviestuvas, jeigu taip Jums dirbti bus patogiau. Todėl siūlome įvairių dydžių ir formų šviestuvus. Mūsų klientėms patinka tiek maži stalo šviestuvai, tiek pailgos formos. Kitoms patogesni apvalūs stalo šviestuvai ar net ant žemės statomi šviestuvai su padidinamuoju stiklu. Taip pat galima rinktis ir prisegamus šviestuvus, kurie puikiai pasitarnauja kaip papildomas šviesos šaltinis. 

Lankstumas. Manikiūro stalui pritaikyti šviestuvai dažniausiai yra lankstūs, nes jie turi atlikti svarbiausią funkcija – apšviesti ten, kur atliekamas darbas. Vieni šviestuvai lenkiami pusiau, kiti gali pakeisti savo aukštį ar lenktis keliose vietose. 

Technologija. Nors stalo šviestuvai gali būti labai įvairūs, dažniausiai grožio srityje naudojami šviestuvai su LED technologija. Tai patikimas ir ilgalaikis sprendimas, leidžiantis sutaupyti elektros energijos. LED technologija šiandien yra labai plačiai naudojama, todėl LED šviestuvų pasirinkimas yra labai platus. 

Šviestuvas su didinamuoju stiklu ant stovo Šviestuvas su didinamuoju stiklu ant stovo
-23 %
Patogus dirbti galite lengvai keisti apšvietimo kampą. Puikiai didina vaizdą, daigtus galite matyti didesnius ir ryškesnius, todėl galėsite kruopščiai atlikti darbą. Galite statyti bet kurioje kabineto vietoje, ant stovo su ratukais. Savybės: Šviestuvas nepaliekantis šešėlių Padidini..
65.99€ 85.99€
Be PVM:65.99€
Profesionalus stalo šviestuvas LED LUX SL5 14W Profesionalus stalo šviestuvas LED LUX SL5 14W
Išparduota
Didelis ir ryškus šviestuvas turintis minkštą ir lankstų stiebą kurio dėka galite pakreipti lempą į norimą poziciją. Sensorinis jutiklinis valdymas, leidžia tyliai reguliuoti apšvietimo spalvą ir intensyvumą. Savybės: Lankstus lempos stiebas Bendras stiebo ilgis ištiesinant apie 860 mm ..
79.99€
Be PVM:79.99€
Didelis ir ryškus šviestuvas turintis minkštą ir lankstų stiebą kurio dėka galite pakreipti lempą į norimą poziciją. Sensorinis jutiklinis valdymas, leidžia tyliai reguliuoti apšvietimo spalvą ir intensyvumą. Savybės: Lankstus lempos stiebas Bendras stiebo ilgis ištiesinant apie 860 mm ..
79.99€
Be PVM:79.99€
Šis šviestuvas skirtas mobiliems meistrams, kadangi turi bateriją ir gali veikti neprijungtas prie tinklo. Šviestuvas turi visą lankstomą stiebą su silikoniniu apdangalu. Reguliuojamas šviesos intensyvumas (laikyti pilką mygtuką) Aukščiausia kokybė, puikus dizainas. Įmontuotas įkraunamas aku..
39.99€
Be PVM:39.99€
LED švievstuvas su lanksčia rankena ir segtuku juodas 5w LED švievstuvas su lanksčia rankena ir segtuku juodas 5w
-33 %
LED šviestuvas neturintis krentančio šešėlio - puikiai tiks grožio salonui ir naudojimui namuose.Itin praktiškas stalinis šviestuvas puikiai tiks manikiūrui ar studijoms. Jis turi tris ryškumo režimus, todėl galėsite puikiai reguliuoti ryškumą pagal savo poreikius. Nemeta šešėlio, o tai itin nauding..
19.99€ 29.99€
Be PVM:19.99€
Šviestuvas su įmontuota baterija, puikiai tinkamas mobiliems stilistams Lempos stovo viršutinė dalis yra lanksti Patentuoto dizaino dvigubo apšvietimo viršutinė dalis Trys šviesios spalvos (jutiklio keitimas M mygtuku) 40 minučių laikmatis (jutiklio keitimas mygtuku su laikmačiu) Tinklo jungi..
49.99€
Be PVM:49.99€
Universali keičiama lemputė stalo šviestuvams kurios ilgis 465mm. Galia 14W Lengvai keičiama..
2.99€
Be PVM:2.99€
Elegantiškas LED stalo šviestuvas Elegantiškas LED stalo šviestuvas
-30 %
Išskirtinai elegantiškas stalinis šviestuvas su stikliniu blizgesiu. Jis turi daugybę nustatymų ir sensorinį švieso reguliavimo jutiklį, kuris užtikrina sklandų šviesos intensyvumo reguliavimą ir penkių šviesos spalvos pasikeitimo laipsnį. Individualus nustatymai šviesos nustatymai, užtikrins darbo ..
69.99€ 99.99€
Be PVM:69.99€
Šviestuvas skirtas grožio salonams. Šis šviestuvas nesukuria šešėlių taip pat taupantis energiją. Universalus šviestuvas su plačiomis galimybėmis!Profesionalus šviestuvas, kurio dėka darbus galėsite atlikti kokybiškai. Ši lempa suteikia puikų apšvietimą, neužtemdo ploto!Šviestuvas pagamintas iš aukš..
99.99€
Be PVM:99.99€
Darbo stalo šviestuvas su nuotoliniu valdymu U19D Darbo stalo šviestuvas su nuotoliniu valdymu U19D
Išparduota
Dėl aukštos kokybės LED šviesos šaltinio, jis didina kasdieninio darbo komfortą. Naudojant LED technologiją užtikrinamas didelis energijos vartojimo efektyvumas ir ilgas šviestuvo tarnavimo laikas. Savybės: Lanksti lempos rankena silikono apvalkale Sensorinis valdymas: Įjungimo / išjung..
59.99€
Be PVM:59.99€
Apvalios formos LED šviestuvas su baterija Apvalios formos LED šviestuvas su baterija
Išparduota
Šiuolaikinė LED stalinė lempa su baterija - idealus pasiūlymas mobiliesiems stilistams. Komplekte rasite:  Stalo lempą USB kabelis Maitinimo šaltinis Lempos viršuje yra lankstus lempos stiebas, kurio dėka galite pakreipti šviestuvą norima linkme. Viduje didelė ir apvali lempa. Švieso..
39.99€
Be PVM:39.99€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)