Kategorijos
Krepšelis

Sterilizatoriai

Sterilizatoriai ir dezifekatoriai skirti grožio specialistų įrankių sterilizavimui. Tinka grožio salonams, kirpykloms, kosmetologams.

Plazminis sterilizatorius 8300
-33 %
Plazminis sterilizatorius naudojamas saugiai pašalinti visas bakterijas ir kitus mikroorganizmus, kurie gali prisitvirtinti prie naudojamų įrankių.Sterilizatoriuje valymui naudojamas elektrostatinio filtro derinys kartu su jonų generatoriumi, leidžiančiu pašalinti dulkes, žiedadulkes ir kitas dalele..
59.99€ 89.99€
Be PVM:59.99€
Kvarco rutuliukai sterilizatoriui 500 g. Kvarco rutuliukai sterilizatoriui 500 g.
-23 %
Kvarcas naudojamas karščiui atsparioje pramonėje, todėl jis buvo panaudotas sterilizatoriuje įrankiams. Dėl savo savybių jis yra labai patvarus. Plastikinėje pakuotėje yra 500 g karoliukų...
9.99€ 12.99€
Be PVM:9.99€
UV spindulių sanitizatorius UV-C UV spindulių sanitizatorius UV-C
Išparduota
Prietaisas veikimo metu naudoja UV spinduliuotę, kurios bangos ilgis yra 254 nm, tai sunaikina vegetacines mikroorganizmų formas. Tai sauso dezinfekavimo (UV-C spindulių) prietaisas, nenaudojant cheminių tirpalų. Įrankiai turi būti nuplaunami ir džiovinami. Įrankiai turėtų būti maksimaliai atidaryti..
169.99€
Be PVM:169.99€
UV sanitizatorius UV sanitizatorius
Išparduota
Paprastas ir pigus būdas sunaikinti bakterijas be šilumos ar cheminių medžiagų naudojimo. UV sanitizatoriumi yra paprasta naudotis ir gauti maksimalų rezultatą. Dezinfekcijos metu naudojama UV-C, 254 nanometrų šviesos bangos kurios yra mirtinos bet kokiems mikroorganizmams.  Tinkamas..
59.99€
Be PVM:59.99€
Ultragarsinė įrankių dezinfekavimo vonelė VT2000 Ultragarsinė įrankių dezinfekavimo vonelė VT2000
Išparduota
Aukštos kokybės ultragarso prietaisas skirtas valyti įrankiams ultragarsinėmis, aukštų dažnių vibracijomis siekiančiomis iki 42000 kartų per sekundę. Prietaisas veikdamas aukšto dažnio bangomis pašalina nešvarumus iš sunkiai prieinamų vietų darbo įrankiuose. Tai nepamainomas prietaisas grožio sa..
59.99€
Be PVM:59.99€
Sterilizatorius įrankiams su kvarco rutuliukais Sterilizatorius įrankiams su kvarco rutuliukais
Išparduota
Elektroninis prietaisas skirtas greitam sterilizavimui plieniniams ir metaliniams įrankiams ir priedams. Sterilizatoriaus viduje yra specialūs kvarco rutuliai, kurie palaiko įrankius pageidaujamoje padėtyje ir leidžia sterilizuoti aukšto temperatūros sąlygomis. Puikiai tinkamas plieninių ir metal..
45.99€
Be PVM:45.99€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)