Kategorijos
Krepšelis

Stalo šviestuvai

Apvalios formos LED šviestuvas su baterija
Išparduota
Šiuolaikinė LED stalinė lempa su baterija - idealus pasiūlymas mobiliesiems stilistams. Komplekte rasite:  Stalo lempą USB kabelis Maitinimo šaltinis Lempos viršuje yra lankstus lempos stiebas, kurio dėka galite pakreipti šviestuvą norima linkme. Viduje didelė ir apvali lempa. Švieso..
39.99€
Be PVM:39.99€
Darbo stalo šviestuvas su nuotoliniu valdymu U19D
Išparduota
Dėl aukštos kokybės LED šviesos šaltinio, jis didina kasdieninio darbo komfortą. Naudojant LED technologiją užtikrinamas didelis energijos vartojimo efektyvumas ir ilgas šviestuvo tarnavimo laikas. Savybės: Lanksti lempos rankena silikono apvalkale Sensorinis valdymas: Įjungimo / išjung..
59.99€
Be PVM:59.99€
Šviestuvas skirtas grožio salonams. Šis šviestuvas nesukuria šešėlių taip pat taupantis energiją. Universalus šviestuvas su plačiomis galimybėmis!Profesionalus šviestuvas, kurio dėka darbus galėsite atlikti kokybiškai. Ši lempa suteikia puikų apšvietimą, neužtemdo ploto!Šviestuvas pagamintas iš aukš..
99.99€
Be PVM:99.99€
Elegantiškas LED stalo šviestuvas
-30 %
Išskirtinai elegantiškas stalinis šviestuvas su stikliniu blizgesiu. Jis turi daugybę nustatymų ir sensorinį švieso reguliavimo jutiklį, kuris užtikrina sklandų šviesos intensyvumo reguliavimą ir penkių šviesos spalvos pasikeitimo laipsnį. Individualus nustatymai šviesos nustatymai, užtikrins darbo ..
69.99€ 99.99€
Be PVM:69.99€
Universali keičiama lemputė stalo šviestuvams kurios ilgis 465mm. Galia 14W Lengvai keičiama..
2.99€
Be PVM:2.99€
Šviestuvas su įmontuota baterija, puikiai tinkamas mobiliems stilistams Lempos stovo viršutinė dalis yra lanksti Patentuoto dizaino dvigubo apšvietimo viršutinė dalis Trys šviesios spalvos (jutiklio keitimas M mygtuku) 40 minučių laikmatis (jutiklio keitimas mygtuku su laikmačiu) Tinklo jungi..
49.99€
Be PVM:49.99€
LED švievstuvas su lanksčia rankena ir segtuku juodas 5w
-33 %
LED šviestuvas neturintis krentančio šešėlio - puikiai tiks grožio salonui ir naudojimui namuose.Itin praktiškas stalinis šviestuvas puikiai tiks manikiūrui ar studijoms. Jis turi tris ryškumo režimus, todėl galėsite puikiai reguliuoti ryškumą pagal savo poreikius. Nemeta šešėlio, o tai itin nauding..
19.99€ 29.99€
Be PVM:19.99€
Šis šviestuvas skirtas mobiliems meistrams, kadangi turi bateriją ir gali veikti neprijungtas prie tinklo. Šviestuvas turi visą lankstomą stiebą su silikoniniu apdangalu. Reguliuojamas šviesos intensyvumas (laikyti pilką mygtuką) Aukščiausia kokybė, puikus dizainas. Įmontuotas įkraunamas aku..
39.99€
Be PVM:39.99€
Didelis ir ryškus šviestuvas turintis minkštą ir lankstų stiebą kurio dėka galite pakreipti lempą į norimą poziciją. Sensorinis jutiklinis valdymas, leidžia tyliai reguliuoti apšvietimo spalvą ir intensyvumą. Savybės: Lankstus lempos stiebas Bendras stiebo ilgis ištiesinant apie 860 mm ..
79.99€
Be PVM:79.99€
Profesionalus stalo šviestuvas LED LUX SL5 14W
Išparduota
Didelis ir ryškus šviestuvas turintis minkštą ir lankstų stiebą kurio dėka galite pakreipti lempą į norimą poziciją. Sensorinis jutiklinis valdymas, leidžia tyliai reguliuoti apšvietimo spalvą ir intensyvumą. Savybės: Lankstus lempos stiebas Bendras stiebo ilgis ištiesinant apie 860 mm ..
79.99€
Be PVM:79.99€
Šviestuvas su didinamuoju stiklu ant stovo
-23 %
Patogus dirbti galite lengvai keisti apšvietimo kampą. Puikiai didina vaizdą, daigtus galite matyti didesnius ir ryškesnius, todėl galėsite kruopščiai atlikti darbą. Galite statyti bet kurioje kabineto vietoje, ant stovo su ratukais. Savybės: Šviestuvas nepaliekantis šešėlių Padidini..
65.99€ 85.99€
Be PVM:65.99€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)