Kategorijos
Krepšelis

Žnyplutės manikiūrui

Nedidelės žnyplutės 15mm chirurginio plieno Nedidelės žnyplutės 15mm chirurginio plieno
-40 %
Žnyplutės pagamintos iš aukštos kokybės plieno. Lengva ir patogu dirbti, skirta profesionaliam ir individualiam naudojimui. Aštrūs ašmenys, galasti rankomis. Žnyplučių forma patogi, puikiai priglunda prie rankų. Įrankis tikslus ir tvirtas. Žnyplutes galima sterilizuoti. Ašmenų plotis: 15mm Žny..
8.99€ 14.99€
Be PVM:8.99€
Nedidelis patogus profesionalus įrankis tvarkyti nagams, turi amortizuojančią spyruoklę todėl galite patogiai dirbti.  Žnyplučių ilgis: 12 cm Ašmenų ilgis: 15 mm Amortizuojanti syruoklė Automatinis užraktas Pagaminta iš chirurginio plieno Galima dezinfekuoti ir sterilizuoti...
16.99€
Be PVM:16.99€
Profesionalios žnyplutės odelėms Staleks Pro Smart 50 Profesionalios žnyplutės odelėms Staleks Pro Smart 50
Naujiena
Brand: Staleks
Pasvirę tiesūs pjovimo kraštaiPjovimo dalis su iškyšaSuapvalintos rankenosStilingas, malonus liesti satino apdailaProfesionalus rankinis galandimasNerūdijantis medicininis plienas..
19.99€
Be PVM:19.99€
Žnyplutės įaugusiems nagams kirpti plačiais ašmenimis 8917 Žnyplutės įaugusiems nagams kirpti plačiais ašmenimis 8917
-60 %
Puikiai pritaikyti rankai, jie garantuoja sklandų, efektyvų darbą, neapkraunant raumenų ir sausgyslių.Tikslūs, išlenkti žnyplučių ašmenys leidžia labai tiksliai pjauti net storiausius ir kiečiausius nagus.Žnyplutės pagamintos iš nerūdijančio plieno ir padengti emalio danga, atsparia dilimui ir koroz..
9.99€ 24.99€
Be PVM:9.99€
Žnyplutės įaugusiems nagams kirpti plačiais ašmenimis Hairplay CP17-14
Išparduota
Įrankis skirtas kirpti įaugusiems nagams. Puikiai kerpa storus ir įaugusius nagus. Pagaminta iš nerūdijančio chirurginio plieno. Įrankis puikios kokybės, patogiai priglunda prie rankos. Patikimas patvarus ir aštrus. Ašmenų ilgis: 20 mm Dviguba spyruoklė Automatinis užraktas Rekomenduojam..
26.99€
Be PVM:26.99€
Nepamainomas įrankis kasdien, jis leis susidoroti su odelėmis ir sukurti tobulą manikiūrą.Ašmenų ilgis apie 6-8 mm.Gamintojas Solingen Vokietija..
4.99€
Be PVM:4.99€
Vidutinio dydžio žnyplutės skirtos kirpti nagams, amortizuojanti spyruoklė nevargina rankos. Įrankis pagamintas iš chirurginio plieno todėl jį galima dezinfekuoti ir sterilizuoti. Įrankio ilgis: 14,5 cm Ašmenų ilgis: 20 mm Pagamitas iš chirurginio plieno Tinkamas sterilizuoti Amortizuo..
24.99€
Be PVM:24.99€
Profesionalus manikiūro įrankis skirtas kirpti odelėms. Pagamintas iš chirurginio plieno. Puikiai tinkantis prie Jūsų rankų, aštrus ir ilgaamžis. Įrankio ilgis: 10 cm Nepraranda spalvos po dezinfekcijos ir sterilizacijos Galite pasirinkti įrankį su Jums patogaus ilgio ašmenimis: 3mm, 4mm, ..
14.99€
Be PVM:14.99€
Žnyplutės pagamintos iš plieno, su dviguba spyruokle. Žnyplučių ašmenų plotis: 8 mm Pagaminta Vokietijoje...
4.99€
Be PVM:4.99€
Profesionalus įrankis pagamintas iš chirurginio plieno skirtas manikiūro procedūroms. Tinka sterilizacijai ir dezinfekavimui. Dviguba spyruoklė leidžia patogiai dirbti. Žnyplučių ilgis: 11 cm Pagaminta iš chirurginio plieno Tvirtas, aštrus ir ilgaamžis įrankis. Dviguba spyruoklė P..
14.99€
Be PVM:14.99€
Profesionalus įrankis pagamintas iš chirurginio plieno skirtas manikiūro procedūroms. Tinka sterilizacijai ir dezinfekavimui.  Žnyplučių ilgis: 11 cm Pagaminta iš chirurginio plieno Tvirtas, aštrus ir ilgaamžis įrankis. Vienguba spyruoklė Pasirinkite Jums patogų ašmenų ilgį: 3 mm,..
14.99€
Be PVM:14.99€
Žnyplutės odelėms šalinti Staleks Pro Smart 10 Žnyplutės odelėms šalinti Staleks Pro Smart 10
Naujiena
Brand: Staleks
Kiekviena mergina, atkreipusi dėmesį į nagų būklę, žino, kad nagų kirpimo priemonės yra būtinos odelės apdirbimui.Jei atidžiau pažvelgsime į šio modelio žnyplutes, jų išskirtinis bruožas yra grakšti pjovimo dalis, kurios dėka gaunamas labai kompaktiškas įrankis. Galite saugiai įsidėti į savo kosmeti..
19.99€
Be PVM:19.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 18 (2 puslapių)