Kategorijos
Krepšelis

Dezinfekavimo priemonės

Valymo priemonės, dezinfekantai, biocidai skirti dezinfekuoti rankoms, įvairiems paviršiams bei įrankių sterilizacijai. Atitinka Lietuvos higienos normos

Rankų ir odos alkoholinė dezinfekavimo priemonė ADK-612
-29 %
Asmens higienos dezinfekantas. Higieninei rankų ir odos dezinfekcijai sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose, maisto pramonės, viešojo maitinimo įmonėse. Baktericidiškai veikia bakterijas: Psiaudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Enterococcus hirae, Staphylococcus aureus. ..
2.49€ 3.49€
Be PVM:2.49€
Pagaminta iš nerūdijančio chirurginio plieno. Skirta kosmetikos įrankių dezinfekavimui ir skalavimui. Matmenys:  ilgis 18cm plotis 8cm gylis 4cm..
16.99€
Be PVM:16.99€
Šioje vonelėje galite dezinfekuoti įrankius autoklave iki 130 °C temperatūroje iki 30 minučių. Talpa: 300 ml Vonelės ilgis: 20 cm..
3.19€
Be PVM:3.19€
Daugkartinis mini skydelis. Šis lengvas ir patogus skydelis yra būtinas produktas, kuris prevenciškai sumažina mikroorganizmų pernešimo riziką. Aplinkiniams žmonėms, čiaudint, kosint, oro lašeliniu keliu plintančių bakterijų.Produktas yra universalaus dydžio. Dėl savo lengvos konstrukcijos ir aukšto..
4.99€
Be PVM:4.99€
Apsauginis veido skydelis - kaukė Apsauginis veido skydelis - kaukė
-85 %
Apsauginė kaukė, pagaminta iš plastiko su patogiu rėmeliu, bei nuimamu skaidria veido apsauga. Apsaugo kosmetologo akis ir visą veidą dirbant su freza ar atliekant kitas kosmetines procedūras. Didelis skaidrumas. Universalus dydis, kuris taip pat leidžia kaukę nešioti ant įprastų receptinių akinių. ..
0.99€ 6.49€
Be PVM:0.99€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)