Kategorijos
Krepšelis

Antgaliai frezoms nagams

Nagų priežiūra reikalauja didelio dėmesio ir norint džiaugtis nepriekaištingu rezultatu, reikia žinoti, kokius įrankius bei prietaisus naudoti. Pavyzdžiu, nagų formavimui ir ilgalaikio lako nuėmimui šiandien jau nebenaudojamos įprastos dildės. Kad darbas vyktų sklandžiau, naudojamos elektrinės frezos nagams. Jeigu su jomis tik pradedate dirbti, pastebėsite, kad antgaliai frezoms nagams gali būti labai įvairūs ir jų pasirinkimas labai platus. Mūsų parduotuvėje galite rasti įvairaus tipo antgalius. 

Kiek antgalių reikia turėti?

Mūsų prekių kataloge rasite daug įvairių antgalių. Kai kurie jų parduodami komplekte po kelis, o kai kurie ir itin dideliais komplektais. Kai grožio meistrės dirba ilgą laiką ir turi daug patirties, ilgainiui atranda mėgstamiausius antgalius ir atsirenka tuos, su kuriais dirba kasdien. Tačiau ką daryti toms, kurios dar tik pradeda dirbti? 

Jeigu dar neturite daug patirties dirbant su elektrine nagų freza, rinkitės paprastesnį pasirinkimą – nedidelį komplektą iš kelių pagrindinių antgalių. To tikrai užteks darbo pradžiai. Įgudus dirbti su įrankiais, ilgainiui pastebėsite, kokių Jums reikia ir su kokiais dirbti yra patogiausia. Toks pats patarimas tinka ir toms, kurios ieško frezos antgalių namų naudojimui. 

Kuo skiriasi antgaliai?

  • Galite pamatyti, kad pasiūloje yra skirtingų formų antgaliai frezoms nagams, kurie yra gaminami iš įvairių medžiagų. Pagal tai, kokia yra antgalio forma ir iš ko jis pagamintas, galima spręsti, kada ir kam ji turi būti naudojamas. 
  • Volframo karbido antgaliai. Tai antgaliai, kurie yra patys tvirčiausi. Jų nepažeisite dirbant, jie negali būti subraižomi, todėl tarnauja ilgus metus. Tačiau tokio tipo antgaliai yra geriausias pagalbininkas profesionalams, kadangi su jais dirbant be patirties,  atliekant formavimą arba lako nuėmimą, labai lengva sugadinti nago plokštelę. 
  • Abrazyviniai antgaliai. Šio tipo antgaliai frezoms dažniausiai naudojami taip pat formavimui ar kitiems darbams, tačiau jie yra daug minkštesni. Todėl tai puikus pasirinkimas pradedantiems arba su freza anksčiau nedirbusiems. 
  • Pemzos antgaliai. Dažniausiai iš pemzos gaminami antgaliai frezoms nagams yra naudojami pašalinti negyvas odos ląsteles. Tai antgalis, kur reikėtų turėti dirbant su bet kokia freza.
  • Poliravimo antgaliai. Šie antgaliai yra gaminami iš gumos, zomšo ar silikono. Jie išskirtinai naudojami tik nago poliravimui. Šie antgaliai yra minkšti ir jais lengva naudotis. 
Brand: Staleks
Naudojamas odelių šalinimuiNaudojamas šiurkščiai suplyšusiai odai šalinti nuo šoninių nagų raukšliųŽalios spalvos - aštrus grubumasSkersmuo 2,3 mm/darbinė dalis 8 mmNerūdijantis plienasGamintojas - Staleks, Ukraina..
3.99€
Be PVM:3.99€
Brand: Staleks
Naudojamas odelių šalinimuiNaudojamas šiurkščiai suplyšusiai odai šalinti nuo šoninių nagų raukšliųŽalios spalvos - aštrus grubumasSkersmuo 1,4 mm/darbinė dalis 8 mmNerūdijantis plienasGamintojas - Staleks, Ukraina..
3.99€
Be PVM:3.99€
Brand: Staleks
Naudojamas odelių šalinimuiNaudojamas šiurkščiai suplyšusiai odai šalinti nuo šoninių nagų raukšliųMėlynos spalvos - vidutinis grubumasSkersmuo 2,3 mm/darbinė dalis 8 mmNerūdijantis plienasGamintojas - Staleks, Ukraina..
3.99€
Be PVM:3.99€
Brand: Staleks
Naudojamas odelių šalinimuiNaudojamas šiurkščiai suplyšusiai odai šalinti nuo šoninių nagų raukšliųMėlynos spalvos - vidutinis grubumasSkersmuo 1,4 mm/darbinė dalis 8 mmNerūdijantis plienasGamintojas - Staleks, Ukraina..
3.99€
Be PVM:3.99€
Brand: Staleks
Naudojamas odelių šalinimuiNaudojamas šiurkščiai suplyšusiai odai šalinti nuo šoninių nagų raukšliųRaudonos spalvos - švelnus grubumasSkersmuo 1,4 mm/darbinė dalis 8 mmNerūdijantis plienasGamintojas - Staleks, Ukraina..
3.99€
Be PVM:3.99€
Brand: Staleks
Naudojamas šoninėms nagų klostėms, įtrūkimams, nuospaudoms apdoroti.Naudojamas dirbtinio nago formos korekcijaiMėlynos spalvos - vidutinis grubumasSkersmuo 2,5 mm/darbinė dalis 6 mmNerūdijantis plienasGamintojas - Staleks, Ukraina..
3.99€
Be PVM:3.99€
Brand: Staleks
Naudojamas šoninėms nagų klostėms, įtrūkimams, nuospaudoms apdoroti.Naudojamas dirbtinio nago formos korekcijaiRaudonos spalvos - švelnus grubumasSkersmuo 2,5 mm/darbinė dalis 6 mmNerūdijantis plienasGamintojas - Staleks, Ukraina..
3.99€
Be PVM:3.99€
Brand: Staleks
naudojamas nagams šlifuoti ir poliruotiodelių apdorojimasnago plokštelės ilgio korekcijaMėlynos spalvos - vidutinis grubumasSkersmuo 1,8 mm/darbinė dalis 8 mmNerūdijantis plienasGamintojas - Staleks, Ukraina..
3.99€
Be PVM:3.99€
Brand: Staleks
naudojamas nagams šlifuoti ir poliruotiodelių apdorojimasnago plokštelės ilgio korekcijaMėlynos spalvos - vidutinis grubumasSkersmuo 1,6 mm/darbinė dalis 10 mmNerūdijantis plienasGamintojas - Staleks, Ukraina..
3.99€
Be PVM:3.99€
Brand: Staleks
naudojamas nagams šlifuoti ir poliruotiodelių apdorojimasnago plokštelės ilgio korekcijaRaudonos spalvos - švelnus grubumasSkersmuo 1,8 mm/darbinė dalis 8 mmNerūdijantis plienasGamintojas - Staleks, Ukraina..
3.99€
Be PVM:3.99€
Brand: Staleks
naudojamas nagams šlifuoti ir poliruotiodelių apdorojimasnago plokštelės ilgio korekcijaRaudonos spalvos - švelnus grubumasSkersmuo 1,6 mm/darbinė dalis 10 mmNerūdijantis plienasGamintojas - Staleks, Ukraina..
3.99€
Be PVM:3.99€
Brand: Staleks
Naudojamas šoniniams voleliams ir įtrūkimams apdoroti.Odelės pakėlimasNago plokštelės kampų apvalinimasRaudonos spalvos - vidutinis grubumasSkersmuo 1 mm/darbinė dalis 10 mmNerūdijantis plienasGamintojas - Staleks, Ukraina..
3.99€
Be PVM:3.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 74 (7 puslapių)