Kategorijos
Krepšelis

Antgaliai frezoms nagams

Nagų priežiūra reikalauja didelio dėmesio ir norint džiaugtis nepriekaištingu rezultatu, reikia žinoti, kokius įrankius bei prietaisus naudoti. Pavyzdžiu, nagų formavimui ir ilgalaikio lako nuėmimui šiandien jau nebenaudojamos įprastos dildės. Kad darbas vyktų sklandžiau, naudojamos elektrinės frezos nagams. Jeigu su jomis tik pradedate dirbti, pastebėsite, kad antgaliai frezoms nagams gali būti labai įvairūs ir jų pasirinkimas labai platus. Mūsų parduotuvėje galite rasti įvairaus tipo antgalius. 

Kiek antgalių reikia turėti?

Mūsų prekių kataloge rasite daug įvairių antgalių. Kai kurie jų parduodami komplekte po kelis, o kai kurie ir itin dideliais komplektais. Kai grožio meistrės dirba ilgą laiką ir turi daug patirties, ilgainiui atranda mėgstamiausius antgalius ir atsirenka tuos, su kuriais dirba kasdien. Tačiau ką daryti toms, kurios dar tik pradeda dirbti? 

Jeigu dar neturite daug patirties dirbant su elektrine nagų freza, rinkitės paprastesnį pasirinkimą – nedidelį komplektą iš kelių pagrindinių antgalių. To tikrai užteks darbo pradžiai. Įgudus dirbti su įrankiais, ilgainiui pastebėsite, kokių Jums reikia ir su kokiais dirbti yra patogiausia. Toks pats patarimas tinka ir toms, kurios ieško frezos antgalių namų naudojimui. 

Kuo skiriasi antgaliai?

  • Galite pamatyti, kad pasiūloje yra skirtingų formų antgaliai frezoms nagams, kurie yra gaminami iš įvairių medžiagų. Pagal tai, kokia yra antgalio forma ir iš ko jis pagamintas, galima spręsti, kada ir kam ji turi būti naudojamas. 
  • Volframo karbido antgaliai. Tai antgaliai, kurie yra patys tvirčiausi. Jų nepažeisite dirbant, jie negali būti subraižomi, todėl tarnauja ilgus metus. Tačiau tokio tipo antgaliai yra geriausias pagalbininkas profesionalams, kadangi su jais dirbant be patirties,  atliekant formavimą arba lako nuėmimą, labai lengva sugadinti nago plokštelę. 
  • Abrazyviniai antgaliai. Šio tipo antgaliai frezoms dažniausiai naudojami taip pat formavimui ar kitiems darbams, tačiau jie yra daug minkštesni. Todėl tai puikus pasirinkimas pradedantiems arba su freza anksčiau nedirbusiems. 
  • Pemzos antgaliai. Dažniausiai iš pemzos gaminami antgaliai frezoms nagams yra naudojami pašalinti negyvas odos ląsteles. Tai antgalis, kur reikėtų turėti dirbant su bet kokia freza.
  • Poliravimo antgaliai. Šie antgaliai yra gaminami iš gumos, zomšo ar silikono. Jie išskirtinai naudojami tik nago poliravimui. Šie antgaliai yra minkšti ir jais lengva naudotis. 
Antgalių rinkinys frezoms nagams Antgalių rinkinys frezoms nagams
-20 %
Šiame komplekte rasite 30 vienetų skirtingų antgalių, tinkančių visiems frezų modeliams. Dėžutės matmenys: 14 x 6 cm..
7.99€ 9.99€
Be PVM:7.99€
Silikoniniai antgaliai tinka įvairioms frezoms, lengvai keičiamos šlifavimo kepurėlės. Pasirinkti galite iš šių variantų: 8 mm 10 mm 13 mm 16 mm..
1.89€
Be PVM:1.89€
Šlifavimo juostelės frezoms nagams
Populiaru
Keičiamos šlifavimo juostelės frezoms, palengvina darbą atliekant manikiūrą ir pedikiūrą. Galimi šlifavimo juostelių grūdėtumai: 80 grit120 grit 150 grit180 grit 240 grit Skersmuo 6 mm..
0.09€
Be PVM:0.09€
Antgalių rinkinys frezai nagams 6 vnt. Antgalių rinkinys frezai nagams 6 vnt.
-42 %
Standartinių antgalių rinkinys tinkantis visoms frezoms: Komplekte rasite 6 skirtingus antgalius ir 6 vienkartines šlifavimo juosteles...
3.49€ 5.99€
Be PVM:3.49€
Šlifavimo antgalių kepurėlės Šlifavimo antgalių kepurėlės
Populiaru
Šlifavimo kepurėlės puikiai tinka pedikiūro procedūroms. Kepurėlė pagaminta iš plastiko, dengta skirtingais grūdėtumais. Labai lengvai keičiama. Galite rinktis šių grūdėtumų kepurėles: 80 grit 120 grit 160 grit 180 grit 250 grit Kepurėlės yra įvairaus dydžio, todėl pasirinkite ..
0.59€
Be PVM:0.59€
Antgalis šlifavimo juostelėms
-28 %
Tinka visoms užmaunamoms vienkartinėms šlifavimo juostelėms. Pagamintas iš aliuminio Skersmuo: 6.5mm..
1.79€ 2.49€
Be PVM:1.79€
Keramikiniai antgaliai frezai Keramikiniai antgaliai frezai
Populiaru -57 %
Skirta naudoti manikiūrui, pedikiūrui bei gydomajam pedikiūrui. Antgalis tinka pašalinti geliui, akrilui, hibridiniams lakams. Keramikiniai antgaliai pagaminti iš aukštos kokybės keramikos medžiagos - cirkonio oksido. Ši medžiaga turi aukštą kietumo koeficientą. Šie keramikiniai antgaliai tinka ž..
9.99€ 22.99€
Be PVM:9.99€
Karbido antgaliai frezai Karbido antgaliai frezai
-25 %
Skirta naudoti manikiūrui, pedikiūrui bei gydomajam pedikiūrui. Karbido antgalis yra pagamintas iš kieto, grūdinto nerūdijančio plieno. Gali būti naudojamas vidutiniu arba dideliu greičiu. Antgalis tinka pašalinti geliui, akrilui, hibridiniams lakams, odelių ir kietos odos šalinimui. Stiebo sker..
11.99€ 15.99€
Be PVM:11.99€
Akmeniniai antgaliai frezai Akmeniniai antgaliai frezai
Populiaru
Akmeniniai antgaliai frezai tinka naudoti pedikiūrui ir manikiūrui.  Galima pašalinti gelį ar gelinį laką.Galima dirbti sausu ir šlapiu, bet geriausias rezultatas gaunamas dirbant sausu.Stiebo skersmuo standartinis 2,32 - 2,35 mm, tinka visiems frezų modeliams.Rožinės spalvos antgaliai grubesn..
1.99€
Be PVM:1.99€
Minkštas filco poliruoklis skirtas nagų poliravimui Suteikia nago plokštelei blizgesį Naudoti paruošus nago plokštelę Stiebo skersmuo standartinis 2,32 - 2,35 mm, tinka visiems frezų modeliams. Parduodami po vieną vienetą...
2.49€
Be PVM:2.49€
Šie antgaliai skirti naturalių bei dirbtinų nagų šlifavimui bei poliravimui. Grubumas 240 grit. Suteikia nago plokštelei blizgesį Stiebo skersmuo standartinis 2,32 - 2,35 mm, tinka visiems frezų modeliams. Antgaliai galimi penkių skirtingų formų Parduodami po vieną vienetą. ​..
2.99€
Be PVM:2.99€
Šiame rinkinyje rasite 10 vienetų profesionalius aukštos kokybės antgalius skirtus frezai nagams. Antgaliai skirti įvairioms procedūroms. Rinkinyje rasite šiuos antgalius: Antgalis vienkartinėms šlifavimo juostelėms + juostelė 2 vienetus aukso spalvos karbido antgalius 2 vienetus sidabr..
27.99€
Be PVM:27.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 89 (8 puslapių)