Kategorijos
Krepšelis

Golden Rose

Brand: Golden Rose
  Pažangi dviejų patentuotų ingredientų formulė su vitaminų, augalinių ekstraktų ir stiprinamųjų komponentų deriniu pasižymi keturguba nauda viename produkte: 1 – galima naudoti kaip lyginamąjį pagrindo sluoksnį, 2 – saugo trapius nagus ir juos stiprina, 3 – drėkina, 4 – galima naudoti kaip ..
2.99€
Be PVM:2.99€
Brand: Golden Rose
Suteikia gelinio lakavimo efektą. Išlieka ir suteikia spindesio iki 7 dienų. Nereikia naudoti UV lempos. Lengva tepti, lengva nuvalyti. Naudojimas. Tepti du sluoksnius spalvoto nagų lako ir palikti nudžiūti 2 minutes. Nagų laką nuvalyti beacetoniu nagų lako valikliu. Atsargumo įspėjimai. ..
3.49€
Be PVM:3.49€
Lyginamoji nagų priežiūros priemonė Golden Rose Nail Expert Smoothing Base
Išparduota
Brand: Golden Rose
  Skirta nelygiems, išblukusiems ir pageltusiems nagams. Priemonė, papildyta mineralinėmis dalelėmis ir augalų kamieninių ląstelių kompleksu, suteikia nagams šilkinio lygumo. Sudėtyje esantys mineralai akimirksniu užpildo nagų nelygumus ir paslepia jų trūkumus. Pažangi formulė su patentuo..
2.99€
Be PVM:2.99€
Brand: Golden Rose
  Valiklis skirtas pašalinti nešvarumus ir makiažo likučius iš sintetinių ir natūralių makiažo šepetėlių. Valo, atgaivina ir apsaugo makiažo šepetėlius. Šepetėlių valiklis tirpina visus makiažo likučius, todėl makiažo šepetėlius galima naudoti ilgesnį laiką. Kikeis 150 ml..
6.99€
Be PVM:6.99€
Brand: Golden Rose
 Skirtas ploniems, silpniems ir trapiems nagams. Tvirtesni ir stipresni nagai. Su dviem patentuotais ingredientais: deimantų mikrodalelėmis ir kietinamąja medžiaga. Akimirksniu sustiprina plonus, silpnus ir trapius nagus, sukurdamas tvirtą apsauginį ir spindintį sluoksnį. Reguliariai naudoja..
2.99€
Be PVM:2.99€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)