Kategorijos
Krepšelis

Hipoalerginis pagrindas ilgalaikiam lakavimui Royal Nails Grafen Pro Base Hypoallergenic 5ml

Hipoalerginis pagrindas ilgalaikiam lakavimui Royal Nails Grafen Pro Base Hypoallergenic 5ml
Hipoalerginis pagrindas ilgalaikiam lakavimui Royal Nails Grafen Pro Base Hypoallergenic 5ml
7.99€
  • Stock: Sandėlyje
  • Prekės kodas: 1215

Unikalus skaidrus hipoalerginis pagrindas ilgalaikiams lakams balto stiklo buteliukuose. Optimaliai tankus, lankstus ir itin patvarus, lengvai pašalinamas acetonu. Speciali kaučiukinio pagrindo formulė, skirta profesionalams, užtikrina maksimalų ilgalaikio lako laikymo laiką ant nagų iki 4 savaičių ir lengvą pašalinimą kosmetiniu acetonu iki 2 min. Papildomas šio pagrindo privalumas yra tas, kad prieš lakuojant galite prailginti nago plokštelę ant šablono, taip pat užpildyti natūralių nagų trūkumus. 

Royal Nails Hypoallergenic produktų serijoje nėra labiausiai paplitusių alergiją sukeliančių ingredientų, tokių kaip HEMA, DI-HEMA, formaldehidas ar toluenas. Dirbdami su hipoalerginiais produktais sumažinate alergijos tikimybę sau ar savo klientui. Kuriant Royal Nails Hypoallergenic produktų seriją buvo galvojama apie moteris, kurių nagų plokštelės yra jautrios, minkštos ir linkusios į sudirginimą bei alergines reakcijas. 

Profesionaliai atliktas manikiūras (be produkto sąlyčio su odelėmis), naudojant Royal Nails Hypoallergenic produktus yra raktas į gražias rankas be nemalonių ir pavojingų alerginių reakcijų. 

Alerginės reakcijos atsirandančios po manikiūro, dažnai yra susijusios su nepakankamu produkto sukietėjimu, kuris vis dar lieka nesustingęs nago plokštelės šonuose. Primename: jei pasireiškia alerginė reakcija, kreipkitės į dermatologą. Royal Nails Hypoallergenic produktų serija  žymiai sumažina alergijos atsiradimo galimybę.

Talpa: 5ml.

  • Stingsta UV ir LED lempose
  • Lengvai pašalinamas acetunu
  • Tankis optimalus
  • Lankstus ir patvarus

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras