Kategorijos
Krepšelis

Nagų plokštelės nuriebalinimo priemonė Nail Prep MollyLac 10 ml

Nagų plokštelės nuriebalinimo priemonė Nail Prep MollyLac 10 ml
-33 %
Nagų plokštelės nuriebalinimo priemonė Nail Prep MollyLac 10 ml
3.99€
5.99€
  • Stock: Sandėlyje
  • Prekės kodas: 1129

Nagų plokštelės nuriebalinimo preparatas Nail Prep MollyLac 10 ml

Paruošimas stipriai nuriebalinant nagų plokštelę unikalia formule - naudokite kaip pirmąjį nagų formavimo žingsnį!

„Nail Prep“ itin tiksliai ir saugiai paruošia nago plokštelę tolesnėms manikiūro dalims nepažeisdamas natūralios nago dangos. Puikus produktas be rūgščių sudėtingoms sudėtingoms nagų plokštelėms, linkusioms į oro burbuliukus ir purslus. Tai padeda maksimaliai padidinti formavimo priemonių sukibimą su natūraliu nagu.

Puikiai pašalina drėgmę ir nešvarumus nuo nagų, padidindamas formavimo produktų sukibimą bet kokia technika - akrilo, akrilo, gelio, hibrido ir kt.

Preparatas uždaromas gražiame buteliuke su specialiai parinktu šepetėliu, kuris leidžia užtepti tobulą produkto kiekį. Labai efektyvus, neturi įtakos natūraliai nagų plokštelės pH, todėl yra saugus.

Naudojimo instrukcijos:

Prieš tepdami „Nail Prep“, nagų plokštelę pašveiskite dilde arba poliravimo bloku, kad paruoštumėte nagų formavimui. Kruopščiai nuvalykite nagų paviršių nuo dulkių. Tada nedidelį kiekį preparato šiek tiek nusausintu teptuku tepkite ant nagų ir palaukite, kol preparatas išdžius. Išgaravus gaminiui, galime pradėti formuoti nagus pasirinkta technika.

Maksimalus sukibimas ir ilgaamžiškumas bet kokiam stiliui!

Talpa 10ml.

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras